Ets Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Ets müşteri hizmetleri telefon numarası, ets tur müşteri hizmetleri tel no, ets tur rezervasyon

Anasayfa > Genel > Ets Müşteri Hizmetleri
22 Şubat 2019
380 okunma
Ets Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Ets müşteri destek hattı var mıdır? Ets müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Ets; 1991 yılında kurulmuş olan otel konaklama ve paket tur hizmetleri veren,  turizmin tüm alanında sunmuş olduğu çözümler ile sektörde önemli bir yere adını yazdırmış bir tur operatörüdür. Mehmet Ersoy tarafından kurulmuştur. Odamax.com, jetset, didimtur, etsmice, ucuzabilet markaları da bu markanın çatısı altında buluşmuştur. Acentecilik, ulaşım, konaklama gibi turizmin tüm alanları için hizmet vermektedir. Ets turizm zincirini ilk kuran firma olmakla birlikte 48 ilde 130’dan fazla acentesi bulunmaktadır. Bunun yanı sıra çağrı merkezi, mobil uygulama ve web sayfası ile de aynı şekilde hizmet vermektedir. Ets ile seyahat etmek, konaklama yapmak, paket tur almak ve çok daha fazlası için müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Ets müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Ülkemizde turizm zincirini ilk kuran firma olan Ets sunmuş oldukları ürün ve hizmetleri desteklemek adına müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 444 0 387 şeklinde olup, dilediğiniz zaman ürün ve hizmetler ile ilgili detaylı bilgileri bu numara üzerinden iletişime geçerek edinebilirsiniz. Bunun yanı sıra  iptal, değişiklik, öneri, şikayet gibi her türlü durum için de aynı şekilde müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçebilirsiniz. Uzman çalışan kadrosu ile müşteri hizmetleri her türlü sorununuzu özverili bir şekilde en kısa sürede çözmek için hız kesmeden çalışmaktadır.

Ets müşteri hizmetlerine her saat ulaşabilir miyim?

Ets müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden kendilerine haftanın her günü saat 09:00 ile 24:00 arası ulaşabilirsiniz. Web siteleri üzerinden “tıklayın biz arayalım” seçeneğini kullanmanız halinde ets müşteri hizmetleri tarafınıza ulaşmaktadır.

Ets müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Ets müşteri hizmetleri birimi profesyonel ve kalabalık bir ekibe sahip olup, en iyi hizmeti verebilmek adına sorunlarınızı hızlı ve etkili bir şekilde çözüme ulaştırmaktadırlar. Müşteri hizmetleri iletişim numaralarını aramanız halinde hatta bekletilmeden telefonlarınız kısa bir süre içerisinde cevaplandırılmaktadır.