Anında tesir eden aratan dua | Aşkından çıldırtma duası - Şartları Neler

Anında tesir eden aratan dua | Aşkından çıldırtma duası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (11 votes, average: 3,55 out of 5)
Loading...

Anında aşık eden dua, sevdiğimin bana aşık olması için dua, anında tesir eden aratan dua, çok tesirli aşık etme duası, güçlü aşk duası

Anasayfa > Genel > Anında tesir eden aratan dua | Aşkından çıldırtma duası
17 Şubat 2019
27.901 okunma
Anında tesir eden aratan dua |  Aşkından çıldırtma duası

Aşık etme duası var mıdır? Deli divane aşık ettiren dua hangisidir? Birini seviyorsunuz ama sizi sevmiyor mu, kızdı mı, kırıldı mı, eskiden seviyordu ama artık sevmiyor mu… Şimdi bu anında tesir eden duayı okumadan önce sevdiğiniz kişinin sizin için hayırlı olup olmadığını bir düşünün. Belki sizi ondan Allah kurtarmıştır ama siz yine de onu Allah’tan diyelecek misiniz? Başınıza kötü şeyler geldiğinde, hayatınız mutsuz geçtiğinde ne olacak. Aşk herşeye yeter mi? Lütfen eksilerini artılarını bir düşünün. Allah sizin için kötüsünü istemez, onu sizden uzaklaştırdıysa hayırlı bir kısmeti size yönlendirecektir. Kimseyi kendinizden daha çok sevmeyin…

Aşk önüne geçilemez bir duygudur. Öyle ki yataklara düşürüp hasta da eder, psikolojik olarak bunalımlar yaşanmasına da sebep olur. Karşılıklı aşk kadar güzel bir şey yokken karşılığı olmayan aşklar adeta bir işkencedir. Herkes herkesi sevmek zorunda değil. Fakat çok sevdiğiniz kişi sizi de çok sevsin istiyor olabilirsiniz. Öncelikle şunu unutmayın ki hayatta bir şey olmuyorsa, daha iyisi olacağı için olmuyordur. Sizi sevmeyen bir insanın peşinden koşup da kendinizi harap etmeyin. Olacağı varsa zaten kendiliğinden olacaktır. Öyle ki siz istemeseniz dahi olacaktır. Her şeyden önce kesinlikle bu durumun bilincine varılmalıdır. Aşk karşılıklı içten gelerek yaşanırsa güzel, aksi takdirde olursa gerçekten çok kötüdür.

Mecnun Etme Duası

  1. Şimdi kararınızda eminseniz, aşağıdaki dua yardımınıza koşabilir. Gerçekten dileyerek dua ediniz.
  2. Önce abdestinizi dosdoğru aldığınızdan emin olunuz.
  3. Sabah ezanını bekleyiniz, ya da  sabah vakti girdiğinde 2 rekat namaz kılınız.
  4. Aşağıdaki duayı okuyunuz. Kelimeleri tamamen doğru okuyunuz.

Amin demeden önce sizin için hayırlının olmasını, Allah’ın dediğinin bildiğinin doğru olduğunu da bildiriniz. Yoksa sırf siz istiyorsunuz diye Allah’u Teala kulunu sonradan üzecek birşeye evet diyebilir. Tüm sonuçları göze almak isterseniz hayırlısını dilemeyebilirsiniz. Ancak üzüldüğünüzde yine koşacağınız, sığınacağınız kişi Allah’tır. Ona göre Allah’ın kararlarını asla sorgulamamayı öğrenmek için size bu imtihanı vermiş olabilir. Sonradan pişman olursanız lütfen duayı okuduğunuz o günü hatırlayın. Pişman olduğunuzda süreci tekrarlayın. Namaz kılıp Allah’a sadece onun dilediğine razı olduğunuzu, pişman olduğunuzu bir daha kaderi olur olmaz düşüncelerle değiştirmek için yakarmayacağınızı bildirin. Umarız sevdiğiniz sizi çok sever ve asla bir sorunla karşılaşmazsanız. Ama öyle olmazsa bilin ki Allah sizi izliyordur. Yardımcı olmak için ona dönmenizi bekliyordur.

Deli divane aşık ettirmek için dua

Ev kesayyibinminessemâifîhîzulümatünver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkunyecaluneesabiahümiîazanihimminis-savaikihaze-rel mevt.

Kezalikeyasubbubissavaikumin re’si filan ibnifîlanevallahümuhitun bil kâfirin.

Ve keza kuttiatlehümsiyabünmin narin yasubbumin fevka rüüsihimül hamim.

Allahümmesabbe fi re’si filan ibnifilaneelvec-i veş-şakikateved-darban.

Yusharubihimma fî butunihimvelcüludü ve lehümmekamiuminhadidin.

Küllemaeradu en yahrucu minha mingammin u-idufiha ve zukuazabelharik.

Kezalikeyasda’ re’si filan ibnifilanemin azabil harikhuzuhüfeğul-luhüsümmelcahimesalluhüsümme fî silsiletinzeruhaseb-uneziraenfeslikuhü.

Kezalikeyasubbüalare’si filan ibnifilane el veci’ veddarbanvelazabel elimi, küllemadarbetdaribissindalbi hakkı hazihilesma-i şerantayailşerantayaileşmahinşemahin el ali alâ külli berahimelmu’tezzü fi ulüvvişemuhiyyeti.

Anında tesir eden aratan dua

Aşık ettirme duası kesin sonuç verir mi?

Bu tür dualar bütünün hayrına ters düşmeyecek bir durum söz konusuysa genel olarak kesin sonuç vermektedir.

Aşık ettirme duasını kaç gün okumak gerekir?

Aşık ettirme duasını sabah namazını kıldıktan sonra 7 gün boyunca okumak gerekmektedir. Duaya başlamadan önce abdest alıp, sabah namazını kılmanız gerekmektedir.

Yani sabah namazına kalkmanız, sabah namazını kıldıktan sonra duayı okumanız gerekir.

Aşık Ettirme Evlenme Duası

Belirli bir kimseye kendini aşık etme ve evlenme işini kolaylaştırmak istendiğinde, Rabbiyle konuşurken zikredildiği pek çok dua vardır.

örneğin: Ey alemlerin Rabbi, sen kalplerin sahibisin, beni ve onu (kişinin adını anıyoruz) hayırla birleştir, çünkü sen kadirsin, cömertsin. Allah’ım beni sevdiğine yaklaştır ve onu benim onu ​​gördüğüm gibi görmeni istiyorum. Ve kalbimin onu aşk için tuttuğu kadar beni de kalbinde bir yer eyle. Allah’ım senden (evlenecek kişinin adını an) bana iyi bir koca yapmanı istiyorum. Ve hayatımın tüm konularında  destek olsun, eğer ona bir şey söylemek istiyorsan söyle. Ey Allah’ım, rızık veren, ey Kerim, eğer (Sevgili’nin adını anıyoruz) benim için hayır ise, onu bana yaklaştır ve onu kocam yap, eğer kötüyse onu benden uzak tut ve rızıklandır.

Allah’ım senden (evlenecek kızın/erkeğin adını söyleriz) bana güzel bir eş yapmanı ve beni onunla mutlu etmeni istiyorum. Allah’ım, ey Rahmân’ım, her zor şeyi kolaylaştır, her uzak olana yakın kıl ve falanı hayatıma ortak eyle. İşlerimde ona güvenirim. Ve çocuklarıma baba/anne olsun. Ey Rabbim, nerede olursa olsun senden hayır diliyorum ve efendimiz Davut’un elinde demiri yumuşattığın gibi kalbini yumuşat (adamın/kadının adını anıyoruz). Allah’ım, efendimiz Yusuf’un uzun bir aradan ve bekleyişten sonra babası Yakup’a döndüğü gibi bana dönsün (sevgilinin adını anıyoruz). Ey âlemlerin Rabbi, bütün işlerimi sana havale ediyorum, işimi kolaylaştır. Ve beni sevdiğin ve razı olduğun şeylerle bereketlendir ve (kişinin adını söylersek) benim için hayırlıysa onu bana yaklaştır ve sevgisini bana bahşet.

Kuran Sureleri ile Aşık Etme Duaları

Kişinin sizi sevmesi için şu duaları okuyabilirsiniz;

Yüce Allah Rum Suresi 21. ayette şöyle buyurmuştur:

Rum Suresi 21. ayet Türkçe harflerle okunuşu;

Ve min ayatihı en haleka leküm min enfüsiküm ezvacel li teskünu ileyha ve ceale beyneküm meveddetev ve rahmeh inne fı zalike le ayatil li kavmiy yetefekkerun..

Rum Suresi 21. ayet

Rum Suresi 21. ayet Türkçe anlamı;

Kendileri ile huzur bulasınız diye sizin için türünüzden eşler yaratması ve aranızda bir sevgi ve merhamet var etmesi de onun (varlığının ve kudretinin) delillerindendir. Şüphesiz bunda düşünen bir toplum için elbette ibretler vardır.

Kasas suresi 68. ayet Türkçe harflerle okunuşu;

Ve rabbuke yahluku ma yeşau ve yahtar, ma kane lehumul hıyarat, subhanallahi ve teala amma yuşrikun.

Kasas suresi 68. ayet

Kasas suresi 68. ayet Türkçe anlamı;

Ve Rabb’in, dilediği şeyi yaratır ve onlar için hayırlı olanı seçer. Seçim onların değildir. Allah, onların ortak koştuklarından münezzehtir ve yüceler yücesidir.

Enfal Suresi 63. ayet

Enfal Suresi 63. ayet Türkçe harflerle okunuşu;

Ve ellefe beyne kulubihim, lev enfakte ma fil ardı cemian ma ellefte beyne kulubihim ve lakinnallahe ellefe beynehum, innehu azizun hakim.

Enfal Suresi 63. ayet Türkçe anlamı;

Ve onların kalplerini uzlaştırdı. Eğer yeryüzündeki her şeyi infak etseydin yine de onların kalplerini kaynaştıramazdın. Fakat Allah, onları kaynaştırdı. Kuşkusuz O, Mutlak Üstün Olan’dır, En İyi Hüküm Veren’dir.

Size Aşık Olmasını İstediğiniz Kişinin Hayırlı Olup Olmayacağını Öğrenmek için

İstihare namazı kılınmalıdır; önceden niyet etmek şartıyla iki rekât namazdan oluşur.

Resûlullah sallallahu aleyhi ve sellem özel bir istihare namazından bahsetmiştir.

Yani: “Allah’ım, senin ilminle senden istiyorum, Senin kudretinle Senin kudretini istiyorum ve Senden lütfunu istiyorum, çünkü sen kadirsin, ben değilim. Ve sen bilirsin, ben bilmiyorum ve sen, Allam’sın, görünmezsin. Allah’ım, eğer bu meseleyi biliyorsan -bunu özellikle söylemelisiniz mesele ne ise onu söyleyin- bu benim için yakın ve gelecek işlerimde benim için hayırlı mıdır, sonra öyleyse eğer benim için takdir et ve bana kolaylaştır. O halde onu benim için bereketlendir Allah’ım, eğer dinimde, geçimimde ve işimin akıbetinde benim için kötü olduğunu bilirsen, beni ondan çevir. Nerede olursa olsun benim için iyiliği takdir et, ondan sonra beni razı et.”

Bunu art arda üç gece yapmalısınız ve sonra daha iyi hissedebiliriz. Ya da, bir insanı, içinde hayır varsa yaklaştıran, arkasında kötülük varsa uzaklaştıran bir vizyon veya işaret görürüz. Bundan sonra kendinizi rahat hissettiğinde istihare namazı kılmak, kişinin doğruluğunun bir işaretidir.

Birini kendine aşık etmek için hangi esma okunur?
Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rahman. Kul hüvallahü ehad.
Birini kendine asik etmek icin ne yapilmali?
Aşık etmek için ilk kural: Kendiniz olun. Onu kendinize aşık etmenin ilk kuralı doğal davranmanız
Sevdiğim adamı kendime nasıl bağlarım dua?
Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû.
Aşık etme duası büyü müdür?
Kişilerin bu araştırmasıyla gün yüzüne çıkarılabilecek tek gerçek İslami kaynaklarda bu duanın varlığından bahsedildiğidir. Kişilerde manevi bir uygulama olan bu duanın büyü şile ilgisi yoktur. Tabi duanın büyü olmadığı gerçeği aşık etme büyüsü varlığını yok etmemektedir.
Birini kendine aşık etmek için hangi esma okunur?
Aşk etme veya bağlama duasın da şu şekilde bir sıralama da yapılabilir; Bismillahirrahmanirrahim. Ya Rahman. Kul hüvallahü ehad.
Birini kendine asik etmek icin ne yapilmali?
Aşık etmek için ilk kural: Kendiniz olun. Onu kendinize aşık etmenin ilk kuralı doğal davranmanız. … Özgüvene sahip olun. … Abartılı davranmayın. … Harika görünün. … Samimi olun, gülümseyin, iltifat edin. … Dinleyin. … Zorlayın. … Onu tanıyın.
Sevdiğim adamı kendime nasıl bağlarım dua?
Sehhirli “sevdiğin kişinin ismi” bi hakki ayetiş şerifeti. Bismillâhirrahmânirrahîm. Ve izâ lekûllezîne âmenû kâlû âmennâ ve izâ halâ ba’duhüm ilâ ba’dın kâlû ettühaddisû nehüm bimâ fetehallâhü aleyküm liyühâccûküm bihi ınde rabbiküm efelâ ta’kılûn. Ve kânû min kablü yesteftihûne alellezîne keferû.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/deli-sozler/

https://sartlari.com/asik-edici-sozler/

https://sartlari.com/asik-edici-mesajlar/

https://sartlari.com/sizi-uzen-kisiyi-pisman-ettiren-dua/

https://sartlari.com/sevdiginin-aramasi-icin-dua-denenmis/