Deli Divane Aşık Ettiren Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Anında aşık eden dua, sevdiğimin bana aşık olması için dua, anında tesir eden aratan dua, çok tesirli aşık etme duası, güçlü aşk duası

Anasayfa > Genel > Deli Divane Aşık Ettiren Dua
17 Şubat 2019
983 okunma
Deli Divane Aşık Ettiren Dua
Okuma süresi: < 1 dakika

Aşık etme duası var mıdır? Deli divane aşık ettiren dua hangisidir? Aşk önüne geçilemez bir duygudur. Öyle ki yataklara düşürüp hasta da eder, psikolojik olarak bunalımlar yaşanmasına da sebep olur. Karşılıklı aşk kadar güzel bir şey yokken karşılığı olmayan aşklar adeta bir işkencedir. Herkes herkesi sevmek zorunda değil. Fakat çok sevdiğiniz kişi sizi de çok sevsin istiyor olabilirsiniz. Öncelikle şunu unutmayın ki hayatta bir şey olmuyorsa, daha iyisi olacağı için olmuyordur. Sizi sevmeyen bir insanın peşinden koşup da kendinizi harap etmeyin. Olacağı varsa zaten kendiliğinden olacaktır. Öyle ki siz istemeseniz dahi olacaktır. Her şeyden önce kesinlikle bu durumun bilincine varılmalıdır. Aşk karşılıklı içten gelerek yaşanırsa güzel, aksi takdirde olursa gerçekten çok kötüdür.

Deli divane aşık ettirmek için dua

Ev kesayyibinminessemâifîhîzulümatünver’dün “sevdiğiniz kişinin adı” ve “Senin Adın” berkunyecaluneesabiahümiîazanihimminis-savaikihaze-rel mevt. Kezalikeyasubbubissavaikumin re’si filan ibnifîlanevallahümuhitun bil kâfirin. Ve keza kuttiatlehümsiyabünmin narin yasubbumin fevka rüüsihimül hamim. Allahümmesabbe fi re’si filan ibnifilaneelvec-i veş-şakikateved-darban. Yusharubihimma fî butunihimvelcüludü ve lehümmekamiuminhadidin. Küllemaeradu en yahrucu minha mingammin u-idufiha ve zukuazabelharik. Kezalikeyasda’ re’si filan ibnifilanemin azabil harikhuzuhüfeğul-luhüsümmelcahimesalluhüsümme fî silsiletinzeruhaseb-uneziraenfeslikuhü. Kezalikeyasubbüalare’si filan ibnifilane el veci’ veddarbanvelazabel elimi, küllemadarbetdaribissindalbi hakkı hazihilesma-i şerantayailşerantayaileşmahinşemahin el ali alâ külli berahimelmu’tezzü fi ulüvvişemuhiyyeti.

Aşık ettirme duası kesin sonuç verir mi?

Bu tür dualar bütünün hayrına ters düşmeyecek bir durum söz konusuysa genel olarak kesin sonuç vermektedir.

Aşık ettirme duasını kaç gün okumak gerekir?

Aşık ettirme duasını sabah namazını kıldıktan sonra 7 gün boyunca okumak gerekmektedir. Duaya başlamadan önce abdest alıp, sabah namazını kılmanız gerekmektedir.