Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua - Şartları Neler

Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (19 votes, average: 3,42 out of 5)
Loading...

Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua, sevdiğinin seni hemen araması için dua, kesin aramasi icin dua, sevdiğinden mesaj gelmesi için dua

Anasayfa > Genel > Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua
17 Şubat 2019
54.473 okunma
Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua

Sevdiğiniz ama giden birinin sizi araması için mübin ya da devlet duası okuyabilirsiniz. Bu duaları Yasin suresi okuduktan sonra okursanız daha etkili olacağı söylenmiştir. Sevilen kişi bunu fark etmektedir. Bu dualar onun aklınıza gelmeniz için idealdir. Zaten dilek ve hacet dualarıdır. Dayanamayıp sizi araması için önce aklına gelmeniz, hatta kalbinde bir sevgi kırıntısı varsa o kırıntının alevlenmesini sağlamanız gerekir. Bunu da Allah’tan başkası yapamaz. Sizi üzecek biriyse en iyisini Allah bilir, kurtarılmış olabilirsiniz. Yine de bir şekilde sizi aradı diye mutlu olacaksanız o zaman kısa bir yolu da var;

 1. Açık bir alana çıkın, balkon, cam vs.
 2. Elinizi telefonun üzerine koyun.
 3. Gözlerinizi kapatın.
 4. Kişinin görüntüsünü hayal edin.
 5. Eliniz telefondayken 3 ihlas ve 1 fatiha okuyun.
 6. Sonra şu şu kulun beni arasın Allah’ım. diye içinizden geçirerek amin diyin ve telefonunuza bakın.
 7. Bu telekinezik bir enerji oluşturup aklına düşmenize neden olabilir.
 8. Sizi arayacaktır. Deneyenler birkaç dakika sonra arandıklarını bildirmiştir.

Öyleyse diğer yollara bakalım; 

Sevdiğini geri getirmek için dua var mıdır? Sevdiğinin araması için dua denenmiş hangisidir? Aşk, sevgi karşılıklı yaşanırken çok güzel bir duygudur. Fakat karşılıksız, platonik olarak yaşanan bu duygular insanın hayatını zehre çevirebilir. Sevdiğiniz insanlarla yaşadığınız kavgalar, tartışmalar araya mesafe koyabilir; ilişkiye ara verilebilir ya da tamamen bitebilir. Bu gibi durumlarda üzülen taraf hep karşı tarafın aramasını ister. Karşı taraf da şansınıza ilgisiz, umursamaz bir insansa sizi aramaya yeltenmeyecektir bile. Bu gibi durumlar insan psikolojisini son derece kötü etkiler ve hayatlarının düzenini bozabilir. Sevgi böyle bir duygudur. Fakat her ne olursa olsun şunu unutmayın; sizi kaybetmek için uğraşana siz kazanmak için emek harcamayın! Yine de kalbinize söz geçiremiyorsanız ve sizi aramasını istiyorsanız okuyabileceğiniz bazı dualar ve yapabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır.

Sevdiğinin araması için dua hangisidir? | Araması için dua

“ALLAHÜMME SALLİ ALE SEYYİDİNE MUHAMMEDİN NÛRİZ-ZÂTİ VE SIRRIŞ-ŞERRİ Fİ CEMİIL ESMAİ VES-SIFÂTİ VE ALE ELİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM”

Bu salavatı 100 kere okumanız halinde sevdiğiniz kişiden beklediğiniz arama en kısa üre içerisinde gelecektir. Namazlarınızdan sonra abdestli bir şekilde okumanız ve tekrarlamanız halinde dua tesirini gösterecek ve bütünün hayrınaysa sevdiğiniz kişi size ulaşacaktır. Unutmayın ki bir şeyi Allah isterse olur. Bu sebepten dolayı her şeyden önce ona sığının, ona el açın ve dua edin.

Sevdiğinin araması için dua ne zaman okunmalıdır?

Sevdiğiniz kişinin aramasını istiyorsanız vermiş olduğumuz salavatı 100 kere okumanız ve bunu sevdiğiniz kişi arayana kadar tekrarlamanız gerekmektedir. Salavat her zaman okunabilir fakat özellikle sabah namazından sonra namazınızı kılıp okumanız çok daha etkili olacaktır.

Salavat okurken abdest almak şart mıdır?

Sevdiğinin araması için dua denenmiş olup, 100 kere okunması halinde tesirini gösterecektir. Salavat okurken abdest almak şart değildir fakat yine de  abdest alıp, namaz kıldıktan sonra okunması çok daha etkili bir sonuç almanıza sebep olacaktır.

Aratma- Kalbe Düşürme Duası – Barışma Duası

Ey Allah’ım, efendimiz Muhammed’e ve onun tüm âline ve ashâbına salât eyle. En büyük isminle falanın kalbine sevgiyi dökmeni istiyorum. Şahitlik ederim ki, ortağı olmayan Allah’tan başka ilah yoktur. Seni tesbih ederim Allah’ım ve senin hamd ile falanın kalbine sevgi bahşet ve benimle sürekli iletişim kurmasını sağla. Ey Allah’ım, Ey gönüllerin şahı, Ey Cenâb-ı Hakk, Ey celal ve izzet sahibi, Senden filanın kızı filan’ı, filanın kalbinde sevdirmeni istiyorum. Lütfen beni arasın/ benimle konuşsun, dil, ya da telefon yoluyla iletişim kursun vs.

Ya da

Senden filanın oğlu filan’ı, filanın kalbinde sevdirmeni istiyorum. Lütfen beni arasın.

Fatiha Suresi!

21 defa Fatiha Suresi okunur.

Daha sonra Yüce Allah’a dua ederek kişinin annesinin ve kendinin adını anın ve aramasını sağlayın.

Niyetinizin bu kişiye yönelik olduğunu unutmayın. Kişinin annesinin adını bilmiyorsanız o halde. Ayrıca;

Yasin Suresini ve ayrıca Bakara Suresini de okumalısınız.

O zaman, Yüce Tanrı’nın size yanıt vermesi için kişinin sizinle iletişim kurması için Yüce Allah’a dua edebilirsiniz.

Yasin Suresi’nden Yüceler Yücesi’nin sözlerini de okuyabilirsiniz: “Allah, O’ndan başka ilah yoktur, diridir, onu ne bir uyku ne bir uyuklama tutar. Göklerde ve yerdedir ve onların muhafazası O’na zarar vermez ve O, yücedir, büyüktür.” Çünkü kim Yasin Suresini okumaya devam ederse. Aynı şekilde, kim Bakara Suresini okumaya devam ederse, Cenab-ı Hak kişinin duası ne olursa olsun hepsine cevap verir.

Duaya Cevap Alabilmenin Şartları

Duaya cevap vermenin şartları Cenâb-ı Hakk’ın duaya icabet etmesi için yerine getirilmesi gereken bazı şartlar vardır ve bu şartlar şunlardır:

 • Davet samimi olmalı ve davetin size faydalı olması ve dua ettiğiniz kişiye faydalı olması şart koşulmuştur.
 • Cenâb-ı Hakk’ın duaya icabet etmesi için Allah’a dua etmek, duanın gereğidir.
 • Allah’a inanarak ve Cenab-ı Hakk’ın duaya icabet edeceğinden emin olarak dua etmelisiniz.
 • Dua ederken Yüce Allah’a samimiyet verilmelidir.
 • Allah’a şehadet ve Resûl’e şehadet lâzımdır, Allah onu bereketlesin ve ona selâm eylesin.
 • Başta namaz vakitleri olmak üzere, her vakit Cenab-ı Hakk’a dua etmek gerekir.
 • Çünkü kul, namaz kılarken Cenab-ı Hakk’a daha yakındır. Kulun, Aziz ve Celil olan Allah’a yaptığı dua, sevimsiz ve kötü olmamalıdır.
 • Aynı şekilde dua, akrabalık bağlarını koparmakla ilgili olmamalı ve duanın kabul edileceğine Allah’a iman etmek şarttır.

Sevgiliyi mümkün olan en kısa sürede getirmek için bir dua;

Sevgiliyi bir an önce getirmek için birden fazla dua vardır, çünkü birçok kadın kocasının veya sevgilisinin kendisinden uzaklaştığını hissettiğinde şaşkına döner.

Bu dualar arasında şunlar vardır:

Rahmân ve Rahîm olan Allah’ın adıyla. Allah en büyüktür. Allah en büyüktür. Allah en büyüktür. Muhammed bin Abdullah, sütunsuz göğü sana getirdi. Kocam, onu büyütme hakkı. Ey güneşin ve yıldızların yolunun yaratıcısı, senin sıfatların ve ismin hakkında onlara öğrettiklerimizi, onların gördüklerini ve gizlediklerini. Kocamı bir an önce bana getir, ey emrinle bize hidayet veren! Allah’tan başka ilah yoktur ve Muhammed Allah’ın elçisidir, Allah’a hamd olsun, ben zalimlerdendim” demeli.

Uyumadan Önce Sevgiliyi Geri Getirme Duası

Bu dua sevgiliyi yatmadan önce getirir.

Sevgiliyi bir an önce yanına getirme duası, pek çok kadının özellikle yatsı namazından sonra yapmak istediği en önemli dualardan biridir.

Allah’ım, ihtiyaçlarımı rızıklandır, yalnızlığımı unut, dertlerimi gider ve beni iyi bir dost eyle. Bu sayede sizi daha sık övebilir ve size daha sık hatırlatabiliriz. Çağrılırsam yanıtla beni, çöz beni, görkemimi koru, ey Tanrım. Senin için dua ediyorum, çünkü bana senden başka sığınacak ve senden başka yoldaş yoktur. Ve Ana ve birliğim iyi koca Karim. Ve Yasin, Hikmetli Kur’an, Taha ve Büyük Kur’an… Ey Allah’ım, Senden yardım isteyenlerin ihtiyacını karşılayan ve vicdanında ne olduğunu bilen. Muhammed ve Muhammed’in ailesi için dua ediyorum, Allah onu kutsasın ve ona huzur versin. Yaşlılara bakanlar, küçük çocuklara bakanlar. Senden örtünmeye ve tatmine ihtiyacı olmayanlar, ey Allah’ım, onluğumu koruyacak ve beni emniyetle dolduracak birini bana gönder. Sözlerinin lütfu için (ve sana sevgimi kendimden atıyorum ve gözlerime yapıyorum) Ey aydınlığın ve karanlığın, sıcağın ve soğuğun, Rab ve büyük Kur’an’ın Rabbi olan Allah’ım. Ey Resûlümüze vahyi indiren, bana gözümün aydınlanacağı salih bir eş nasip et ve onu eve zamanında getir. Başka kadınlara bakmasın. Amin.

Sevgilinin Bir An Önce Getirilmesi İçin Yapılan Dua

Aslında bu dua zamana, Kuran’a ya da Sünnete bağlı değildir, kişi Allah’ın kendisine rızık vermesini dilediği şekilde dua eder, ancak Allah’ın emri, dilerse etkilidir.

Her türlü duayı yapmakla birlikte, sevgiliyi getirmekle ilgili hikmetli Kuran-ı Kerim’in bazı ayetlerinden bahsedilebilir, bunlar arasında: Müslümanlar, cevabına inandıkları alçakgönüllü dualarla Allah’a dönmelidirler. Ve bu dileğin kendileri için hayırlı olmasını dileyerek Allah’a dua ederler. Onlar da Cenab-ı Hakk’a ve salât ve selâm üzerine olsun O’nun muhterem Resûlüne karşı iyi bir zanlara sahiptirler.

Madem mümin Allah’a dua etmelidir ve siz bunun cevabına ikna olmuşsunuzdur ve biliniz ki Allah sizin tembel kalbinizin duasına icabet etmeyecektir. Ayrıca, gerçekten sevdiğim kalbi geri kazanmak için sevgiliyi mümkün olan en kısa sürede getirmek için bir dua ederseniz sözlerinize kulak asar Ve şudur:

“Ey her şeye gücü yeten Rab, büyüklüğünün gücüyle, Yusuf’u babasıyla birleştiren ve Yakup’un görünüşünü kendi isteğine göre geri getiren Allah sensin. Musa ve kardeşi Harun, merhametini ve ihsanını vurguladılar, zavallı sevgilim bana geri dönsün.”

Köpek gibi aşık etme duası kaç kere okunmalı?
7 defa Kıyamet suresinin 3. ayetini okumanız gerekir.
Sevdiğim kadını kendime Köle etmek için hangi duayı yapmalıyım?
Bir kişi kendine köle etmek onu kendine aşık etmek ve bağlamak için çok etkili bir uygulama olan köle etme duası ile kişi nerde olursa olsun onu bağlayabilirsiniz. Bismillâhirrahmânirrahîm. Abese ve tevellâ. Yâ leyte beyni ve beyııeke bu’del meş-rikiyyeti.
Hangi dua aşık eder?
Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/sevdiginin-aklina-girmek-icin-dua/

https://sartlari.com/kus-oldugun-birinin-seni-aramasi-icin-dua/

https://sartlari.com/dusmani-helak-eden-dua-denenmis/

https://sartlari.com/hayirli-evlilik-icin-denenmis-dua/

https://sartlari.com/yasin-sonrasi-okunacak-dua/