Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua - Şartları Neler

Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (4 votes, average: 3,75 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua, sevdiğinin seni hemen araması için dua, kesin aramasi icin dua, sevdiğinden mesaj gelmesi için dua

Anasayfa > Genel > Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua | Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua
17 Şubat 2019
8.194 okunma
Sevdiğinin dayanamayıp araması için dua |  Sevdiğinin araması için Kuvvetli dua
Okuma süresi: 2 dakika

Sevdiğiniz ama giden birinin sizi araması için mübin ya da devlet duası okuyabilirsiniz. Bu duaları Yasin suresi okuduktan sonra okursanız daha etkili olacağı söylenmiştir. Sevilen kişi bunu fark etmektedir. Bu dualar onun aklınıza gelmeniz için idealdir. Zaten dilek ve hacet dualarıdır. Dayanamayıp sizi araması için önce aklına gelmeniz, hatta kalbinde bir sevgi kırıntısı varsa o kırıntının alevlenmesini sağlamanız gerekir. Bunu da Allah’tan başkası yapamaz. Sizi üzecek biriyse en iyisini Allah bilir, kurtarılmış olabilirsiniz. Yine de bir şekilde sizi aradı diye mutlu olacaksanız o zaman kısa bir yolu da var;

  1. Açık bir alana çıkın, balkon, cam vs.
  2. Elinizi telefonun üzerine koyun.
  3. Gözlerinizi kapatın.
  4. Kişinin görüntüsünü hayal edin.
  5. Eliniz telefondayken 3 ihlas ve 1 fatiha okuyun.
  6. Sonra şu şu kulun beni arasın Allah’ım. diye içinizden geçirerek amin diyin ve telefonunuza bakın.
  7. Bu telekinezik bir enerji oluşturup aklına düşmenize neden olabilir.
  8. Sizi arayacaktır. Deneyenler birkaç dakika sonra arandıklarını bildirmiştir.

Öyleyse diğer yollara bakalım; 

Sevdiğini geri getirmek için dua var mıdır? Sevdiğinin araması için dua denenmiş hangisidir? Aşk, sevgi karşılıklı yaşanırken çok güzel bir duygudur. Fakat karşılıksız, platonik olarak yaşanan bu duygular insanın hayatını zehre çevirebilir. Sevdiğiniz insanlarla yaşadığınız kavgalar, tartışmalar araya mesafe koyabilir; ilişkiye ara verilebilir ya da tamamen bitebilir. Bu gibi durumlarda üzülen taraf hep karşı tarafın aramasını ister. Karşı taraf da şansınıza ilgisiz, umursamaz bir insansa sizi aramaya yeltenmeyecektir bile. Bu gibi durumlar insan psikolojisini son derece kötü etkiler ve hayatlarının düzenini bozabilir. Sevgi böyle bir duygudur. Fakat her ne olursa olsun şunu unutmayın; sizi kaybetmek için uğraşana siz kazanmak için emek harcamayın! Yine de kalbinize söz geçiremiyorsanız ve sizi aramasını istiyorsanız okuyabileceğiniz bazı dualar ve yapabileceğiniz bazı yöntemler bulunmaktadır.

Sevdiğinin araması için dua hangisidir? | Araması için dua

“ALLAHÜMME SALLİ ALE SEYYİDİNE MUHAMMEDİN NÛRİZ-ZÂTİ VE SIRRIŞ-ŞERRİ Fİ CEMİIL ESMAİ VES-SIFÂTİ VE ALE ELİHİ VE SAHBİHİ VE SELLİM”

Bu salavatı 100 kere okumanız halinde sevdiğiniz kişiden beklediğiniz arama en kısa üre içerisinde gelecektir. Namazlarınızdan sonra abdestli bir şekilde okumanız ve tekrarlamanız halinde dua tesirini gösterecek ve bütünün hayrınaysa sevdiğiniz kişi size ulaşacaktır. Unutmayın ki bir şeyi Allah isterse olur. Bu sebepten dolayı her şeyden önce ona sığının, ona el açın ve dua edin.

Sevdiğinin araması için dua ne zaman okunmalıdır?

Sevdiğiniz kişinin aramasını istiyorsanız vermiş olduğumuz salavatı 100 kere okumanız ve bunu sevdiğiniz kişi arayana kadar tekrarlamanız gerekmektedir. Salavat her zaman okunabilir fakat özellikle sabah namazından sonra namazınızı kılıp okumanız çok daha etkili olacaktır.

Salavat okurken abdest almak şart mıdır?

Sevdiğinin araması için dua denenmiş olup, 100 kere okunması halinde tesirini gösterecektir. Salavat okurken abdest almak şart değildir fakat yine de  abdest alıp, namaz kıldıktan sonra okunması çok daha etkili bir sonuç almanıza sebep olacaktır.

Köpek gibi aşık etme duası kaç kere okunmalı?
7 defa Kıyamet suresinin 3. ayetini okumanız gerekir.
Sevdiğim kadını kendime Köle etmek için hangi duayı yapmalıyım?
Bir kişi kendine köle etmek onu kendine aşık etmek ve bağlamak için çok etkili bir uygulama olan köle etme duası ile kişi nerde olursa olsun onu bağlayabilirsiniz. Bismillâhirrahmânirrahîm. Abese ve tevellâ. Yâ leyte beyni ve beyııeke bu’del meş-rikiyyeti.
Hangi dua aşık eder?
Allâhümme innî eselüke bismike yâ Hayyü yâ Kayyûmü yâ Zel celâli vel ikrâm. Yâ Allâhü yâ Rahmânü yâ Rahîmü yâ ilâhünâ ve âlihi külli şeyin ilâhen vâhiden lâ ilâhe illâ ente.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/sevdiginin-aklina-girmek-icin-dua/

https://sartlari.com/kus-oldugun-birinin-seni-aramasi-icin-dua/

https://sartlari.com/dusmani-helak-eden-dua-denenmis/

https://sartlari.com/hayirli-evlilik-icin-denenmis-dua/

https://sartlari.com/yasin-sonrasi-okunacak-dua/