En Korkunç Filmler | En çok izlenen korku filmi hangisi? - Şartları Neler

En Korkunç Filmler | En çok izlenen korku filmi hangisi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika

En iyi korku filmleri listesi, en iyi korku filmleri 2019, dehşet korku filmleri 2019, ingilizce korku filmleri, en iyi 5 korku filmi, Türk korku filmleri, korku filmi önerileri

Anasayfa > Genel > En Korkunç Filmler | En çok izlenen korku filmi hangisi?
11 Temmuz 2019
994 okunma
En Korkunç Filmler | En çok izlenen korku filmi hangisi?
Okuma süresi: 2 dakika

Özellikle gece izlediğinde etkisini daha da arttıran ve uykuya dolmanızı zorlaştıracak korku filmleri arıyorsanız gelmiş geçmiş en iyi korku filmlerini sizler için derledik.

  1. A QuietPlace

Bu filmi izlerken istem dışı parmağınızı bile oynatmayacaksınız. Dünyada kıyamet kopuyor ve sese çok duyarlı yaratıklar dünyada oluşuyor. Bu yaratıklardan ailesini korumaya çalışan insanların hikâyesi anlatılıyor. Çok fazla ödül almış bu film en iyi gerilim filmlerinden biridir puanı ise 7,7.

  1. LetThe Right OneIn

Klasik vampir filmlerini bir kenara atın çünkü bu film çok başka. Son yılların en etkileyici filmi olarak tanıtılan filmin puanı 7,9dur.

  1. GetOut

Oscar’a aday gösterilmiş filmlerden biridir ve orijinal senaryosu ile çok ses getirmiştir. Klasik korku filmlerinden sıkıldıysanız bu film size göredir.

  1. Train toBusan

Bir trendesiniz ve trenin içi zombilerle dolu ne yapardınız? Merak ediyorsanız Güney Kore yapımı b filmi izlemenizi tavsiye ediyoruz.

  1. TheConjuring

Paranormal olaylar ilginizi çekiyor ve izlerken ödünüzün kopacağı soluk soluğa izleyeceğiniz bir film arıyorsanız en iddialı filmlerden biridir.

  1. TheWailing

Güney Kore yapımı bu film bir kişinin hayatı nasıl değiştireceğini anlatıyor. Birçok festivalden ödülle dönen bu film yağmur, karanlık ve gerilimin etkisiyle sizi çok korkutacak.

  1. TheCabin in TheWoods

Arkadaşlarınızla tatile çıkmadan önce mutlaka bu korku filmini izlemelisiniz.  Gizemli senaryosu ve gençler tarafından sevilen yüzlerin oyunculuğu ile 7,0 puan almıştır.

  1. Raw

Cannes Film Festival’inden ödülle dönen bu film genç bir kızın insan etine duyduğu çekimi anlatmaktadır.

  1. TheTaking Of DeborahLogan

Bu film bir korku filminden çok daha fazlasını size verecek. Birçok insan hayatımda hafızamı kaybetsem çok daha mutlu olurum diye düşünür. Sizde en az 1 kez bu fikri kafanızdan geçirdiyseniz bu filmi izledikten sonra tekrar düşünmenizi öneririz.

  1. Session 9

Az bütçe ile ne kadar iyi bir korku filmi çekilir? Sorusunun cevabıdır. İntihara meyilli kişilerin izlememesi tavsiye edilir. İnsanı delirten korku filmi arıyorsanız mutlaka izlemesiniz.

Korku Filmleri Hangileri?
Vampir Nosferatu İMDb 8.9. Doktor Caligari’nin Dolabı İMDb 8.5. Görünmez Adam İMDb 8.3. The Witch İMDb 8.1. Doktor Uyku İMDb 8.0. Get Out İMDb 7.9. Jack’in Evi İMDb 7.8.
Ne İzlemeli Gerilim Filmleri?
The Secret In Their Eyes (2009) / 8.2. What Ever Happened to Baby Jane? (1962) / 8.1. Elevator to the Gallows (1958) / 8.0. Let The Right One In / 7.9. The Vanishing (1988) / 7.8. Blow-up (1966) / 7.6. Europa (1991) / 7.6. The Omen (1976) / 7.5.
Korku Seansı 3 Kaç Saat?
1 saat 52 dakika
Dehşetin Yüzü Kaç Saat?
1 saat 36 dakika

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/korktugumuzda-okunacak-dua/

https://sartlari.com/exxen-filmleri/

https://sartlari.com/instagramda-canli-yayin-nasil-izlenir/

https://sartlari.com/2019-en-iyi-film-listesi/

https://sartlari.com/okuldan-korkan-cocuga-okunacak-dua/