Exxen Filmleri, Exxen Filmler - Şartları Neler

Exxen Filmleri, Exxen Filmler

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Exxen Filmleri, Exxen Filmler
12 Kasım 2020
750 okunma
Exxen Filmleri, Exxen Filmler

Dijital yayın platformu olarak Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen, izleyiciler tarafından merakla bekleniyor. Dizi ve film seven izleyiciler için bu platformda hangi Exxen filmleri ve dizilerinin yer alacağı araştırılıyor. Exxen projesi içerisinde, yayınlanmaya hazırlanan Exxen filmi, dizileri ve beraberinde birçok program ve yarışmalar, yapılan açıklamalar ile birlikte belirleyici oldu. Exxen platformu için hangi filmler düşünülüyor? Acun Ilıcalı, Exxen fillmi için hangi yönetmenler ile görüştü? Tüm detayları ve merak edilenleri ile dikkat çeken başlıklara yazımızda yer verildi.

Exxen Projesinde Film Düşünülüyor Mu?

Acun Ilıcalı dijital platform olarak Exxen projesini oluşturdu. Exxen projesinin, bilinen Netflix, Blutv gibi platformların oldukça ilerisinde olacağı ve bu platformlara rakip olarak geleceği belirtildi. Acun Ilıcalı, röportajlarında ve konuk olarak katıldığı YouTube platformundaki kanallarda yaptığı açıklamalarda, Exxen projesi içerisinde birbirinden farklı içeriğin yer alacağını belirtti. Bu içerikler arasında Exxen filmi de bulunacak. Filmlerin oldukça farklı içeriklerde, ilgi çekici filmler olacağını söyledi.

Exxen Filmleri Neler?

Exxen projesi içerisinde yarışma programları, farklı reality şovlar ve Exxen filmi yer alacak. Exxen filmi için ünlü şarkıcıların hayatlarının konu edileceği söylenildi. Acun Ilıcalı güçlü bir platform ile 2022-2023 yılında yayın hayatına başlatacağı projesi için izleyici sıkmayan ancak dikkat çekici filmlerin bulunacağını belirtti.

Exxen Filmleri İçin Yönetmenler Kim?

Ali Atay, Onur Ünlü ve beraberinde oldukça başarılı filmlere imza atmış yönetmenler, Exxen filmi için yönetmen koltuğuna oturdu. Aynı zamanda Mustafa Uslu gibi yapımcılar da Exxen filmi için yapımcı olarak yer aldı. Acun Ilıcalı ve Acun Medya ekibi, Exxen filmleri için kişilerin beğenisini kazanan ve  ses getiren filmler olacağı söylendi. Aynı zamanda başarılı filmler olması için alanında ün kazanmış ve birçok ses getiren işe imza atmış yönetmenler ile görüşme sağlandı.

Exxen Platformu İçin Film İçerikleri Neler?

Exxen platformu için her yaş grubuna hitap eden Exxen filmi çekiliyor. Exxen filmleri içerik olarak, dikkat çeken ve belgesel türünde olacak. 2022-2023 yılında yayın hayatına başlaması beklenen Exxen için hangi filmleri bünyesinde barındıracağı da merak konusu.

Exxen de ne filmler var?
Tolgshow Filtresiz. Exxen platformunda yayınlanacak Tolkshow programının sunucusu Tolga Çevik olacak. Kaçış Akıl Oyunları Sihirli Annem. Dadı Dizisi. Şeref Bey Dizisi.
Exxen dizileri neler?
2022-2023-: Leyla ile Mecnun (Yakında), (TRT 1’den geldi.) 2022-2023-: Sihirli Annem. 2022-2023-: Şeref Bey. 2022-2023-: Olağan Şüpheliler. 2022-2023-: Hükümsüz. 2022-2023-: Gibi. 2021-: Öğrenci Evi. 2021: Yetiş Zeynep.
Exxen de ne izlenebilir?
‘Exxen en çok izlenenler’ arasında sırada ‘Hükümsüz’ yer alıyor. Burçin Terzioğlu, Hande Doğandemir, Alican Yücesoy, İsmail Hacıoğlu gibi oldukça iyi bir oyuncu kadrosuna sahip olan Hükümsüz’de hukuk bürosu patronunun kızı ve bir avukat adayı kadının cinayetle birlikte kesişen yollarını izliyoruz.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/exxen-fiyat/

https://sartlari.com/exxen-nedir-exxen-neden-kuruldu/

https://sartlari.com/exxen-turkiye-exxen-turkiye-hesabi/

https://sartlari.com/exxen-dizi-onerileri-exxen-dizileri/

https://sartlari.com/en-iyi-exxen-dizileri/