Erkekleri Etkilemenin Yolları

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 6 dakika

Bir erkeği etkilemenin yolları, erkeği etkilemenin yolları, erkeği kendine bağlamanın yolları, erkeği baştan çıkarma, erkeği kendine bağlamak, bir erkeği kendine nasıl bağlarsın, kendine aşık etme işte tüm detaylar…

Anasayfa > Genel > Erkekleri Etkilemenin Yolları
05 Nisan 2019
378 okunma
Erkekleri Etkilemenin Yolları
Okuma süresi: 6 dakika

Asırlardır kadınlar erkekleri, erkekler kadınları nasıl baştan çıkarabileceklerini düşünmüşlerdir. Kadınlar ve erkekler birbirlerini baştan çıkarma yolları üzerinde teknikler üretmiş ve hatta kulaktan kulağa yayılan teorileri uygulamaya çalışmışlardır.

Peki bir kadın bir erkeği hangi yollarla etkiler?

Erkekler Kadınlarda Nelerden Hoşlanır

Bir kadınla bir erkeği birleştiren en önemli faktörlerden biri sanılanın aksine ‘’tamamlayıcılık’ ’tır, ruh ikizi dediğiniz uyum sadece anlaşmazlıkları beraberinde getirir. Her erkek her kadından etkilenmez, araştırıp bulduğunuz teoriler her erkeğin üzerinde işe yarayacak diye bir kaide yoktur.

Bir erkeğin ilgisini çekmeye çalışırken kendinden emin ve çekici hissetmeniz oldukça önemlidir. Başka bir deyişle, olmadığınız biri olmaya çalışmayın. Kendiniz olun ve ilgi alanlarınız, tutkularınız hakkında açık olun, karşı tarafı etkilemek adı altında kendi zevklerinizi ve ilgi alanlarınızdan utanmayın, olmayan şeyleri varmış gibi göstermekten kaçının.

Daima gizemli olun ama gizemli olacağım derken de kapalı kutuya dönmeyin, kapalı kutuların yeri daima rafların en üst kısmıdır ve taşınana kadar tozlanmaya mahkûmdur! Başka bir deyişle, bırakın sizi karşı taraf çözsün, ilk randevudan çocukken trafik kazasında kaybettiğiniz köpeğinizi anlatmayın. Kişiliğinizi onun görmesine izin verin, kendiniz göstermek istediklerinizi masaya koyarken belki de göstermek istemediğiniz özelliklerinizden etkilenecek bir erkek vardır karşınızda, kim bilir?

Gurur verici ve özgüveninizi unutturmayacak bir şekilde giyinin. Biriyle ilk tanışırken çoğu insan tanıştığı insanı görsel olarak değerlendirir. Bir erkeği baştan çıkarmaya çalışıyorsanız, dikkatini çekmek için özenli ve taşıyabildiğiniz kıyafetler giyindiğinizden emin olun.

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin YollarıUnutmayın, güven önemli. Seksi hissetmiyorsanız, bir erkeğe bu şekilde görünmezsin. Özgüvenli ve seksi olmanın yolu illaki etek, elbise, şortlar ve dar bluzlardan geçmez!

Eğer kot pantolon ve tişörtlerde elbiselerden daha rahatsanız, kendinizi etek veya elbise giymeye zorlamak yerine, şık ve seksi gündelik bir kıyafet seçmeyi deneyin, çünkü hissettiğiniz gibi görünür rahat ettiğiniz kadar kendiniz olursunuz.

Üzerinize yakışanı buldunuz ama hala bir şekilde nasıl giyineceğinizden emin değilseniz, arkadaşlarınıza danışabilir, giyim tarzını kendinize yakın bulduğunuz birinden uygun kıyafetleri seçmenize yardımcı olmasını isteyebilirsiniz.

Flört etmekten çekinmeyin. Size çekici gelen ve etkilemek istediğiniz bir erkekle ilk tanışırken daima flört etmenin yollarını bulmalısınız, ilk adımı erkekten göreceksiniz diye bir kural yok.

Etkilemek istediğiniz erkeğin arkadaşlarıyla aynı ortamdaysanız arkadaşlarına karşı saygılı ve samimi olun, samimiyetin dozunu her zaman koruyun ve etkilemek istediğiniz erkeğe kurduğunuz samimiyetle aynı samimiyet olmamasına özen gösterin ki kendisini özel hissetsin, dozunda pohpohlamak her zaman zararsızdır.

Randevu gününü oluşturması için etkilemek istediğiniz erkekten adım beklemeye gerek yok, onunla birlikte yapmak için bir aktivite bulup onu siz davet edebilirsiniz (bilardo ya da bowling gibi) aktivitenizi kararlaştırdıktan sonra bu teklifinizi ona sunun, eğlenceli vakit geçirmenizin yanında onu daha iyi tanıma ve sohbet etme şansınız olacak, unutmayın ki aynı şekilde onunda sizi daha iyi tanıma şansı olacak.

Ne olursa olsun dürüst olmayı ihmal etmeyin ve her zaman ne istediğini bilen kadınlardan olun, erkekler belirsizliği ve sürekli kendilerinin çizdiği yoldan gidilmesini sanıldığı aksine sevmezler, bu erkekler ağlamaz kalıbı gibi toplumumuzda yayılmış cinsiyetçi bir kalıptan başka bir şey değildir. Kendi kararlarını vermen gereken yerlerde söylemekten çekinme, bu etkilemek istediğin erkeğin hoşuna gitmeyecek olsa bile!

Bir Erkeği Kendine Çekme Yolları

Başlamak için hedefinizin burada ne olduğunu belirlemeniz gerekir. Neden bu erkeği baştan çıkarmak istiyorsunuz? Amacınız onunla rasgele bağlantı kurmak mı, onu kendinize aşık etmek mi?

İstediğinizi elde etmenin en büyük bölümü önce kendinize bunun nedenini açıklamaktır. Eğer hala etkilemek istediğiniz erkek yanınızda değilse bilin ki, sizin en büyük engeliniz kendinizin de hala onu neden etkilemek istediğini bilmemeniz. Erkeğinizi etkilemek kendinize çekmek istiyorsanız, önce nedenini belirlemeli sonra etkileme yollarına başvurmalısınız, unutmayın ki amacın bir nedeni yoksa sonucu da olmaz.

Bir erkeği kendinize çekmenin en önemli diğer bir faktörüyse onunla çıktığınız yolun her adımında eğleniyor olmanız ve işlerin nasıl sonuçlanacağıyla gerçekten ilgilenmemenizdir, olumsuzluklardan veya planlama dışında gerçekleşen durumlara rağmen daima gülümsemeyi ve anın tadını çıkarmayı bilmelisin, sürekli şikayet eder veya anın tadını çıkarmak yerine sürekli bir kulp bulursan kaçmasını sağlarsın, çekmiş olmazsın.

Kim bütün olumsuzluklara rağmen yanında bunun tadını çıkarıp suratından gülümsemesini eksik etmeyen birini istemez ki? Bu yazının özeti daha açık olmak gerekirse tipik kadın davranışlarından sıyrılıp, radikal bir ayrılma yapmalısın ki farkın olsun.

Kendinizi hayatınızdaki olumsuzluklara kaptırıp giderken, karşı tarafı da bu olumsuzluklarla boğmamalısınız. Bugün yaşadığınız sorunlar eninde sonunda çözülecek, anı mahvetmeye günü dramatikleştirmenize gerek var mı? Daima yüzünden gülümsemeler eksik olmayan bir maske takın demiyorum, üzülebilirsiniz hatta ağlayabilirsiniz ama sonrasında bunu tadında bırakmalı ve kaçırdığınız günü tekrar yakalamalısınız. Bu sadece bir erkeği kendinize çekmekle kalmayacak kendi hayatınızda da bir şeyleri yoluna koyduğunu görmüş olacaksınız.

Bir Erkeği Kendine Aşık Etmenin Yolları

Bu maddeye kadar geldiğinize göre artık tamamen hayat felsefesi haline getirmeniz gereken bir şey varsa o da kendiniz olmak! Kimseniz o olun, olmadığınız biri gibi davranmayın. Sizi siz yapan özelliklere aşık olacakken yarattığınız farklı bir karakterden hiç haz etmeyecek? Her insanı diğer insanlardan ayıran bir özelliği vardır elbet, herkesleşmeyin. Doğru sandığınız yanlışları üzerinize giyer veya sırf karşınızdaki öyle istiyor diye olmadığınız bir kişi olarak davranırsanız zamanla kandırdığınız kişi size değil de yarattığınız karaktere âşık olacak ve onun siz olmadığınızı anladığında bu ilişkiyi er ya da geç noktalayacaktır.

Kendinizi sevmeyi ve kendinize güvenmeyi öğrenin. Siz kendinizi sevmiyor ve güvenmiyorken başka birinin sizi sevip güvenmesini bekleyemezsiniz. Unutmayın size aşık olacak insan sizin kendinizde gördüğünüz eksiklerle sizinle o yolda yürüyecek, sizin eksik olarak gördüğünüz her neyse belki de onun size tutulma sebebi olacak. Sürekli kendinizi kasarsanız aşka nasıl kapılıp gidebilirsiniz? Kendinizden kaçmayın ve kendinizi sevmeyi öğrenin, siz böyle varsınız ve var olacaksınız!

Geçmiş, geçmişte kalmıştır bırakın çekmeceden tozlu arşivlerinizi çıkarmayın karşı taraftan da çekmecesini açmasını beklemeyin ve bunu asla istemeyin, hiçbir erkek sizin nasıl aldatıldığınızla veya akşam yemeğini sizinle yemek yerine futbol maçını izlemeye giden eski erkek arkadaşınızı merak etmez.

Es geçmememiz gereken bir kısım var, sizde merak etmeyin! Aşık edeceğim derken, yara bandı olarak bulabilirsiniz kendinizi.

Dinlemeyi öğrenin, heyecanınıza yenik düşüp karşı tarafında bir hikayesi olabileceğini atlamayın, onunda anlatmasına fırsat verin ve onun için değerli bir şeyi sizin için önemsiz bir detay olsa bile ilgiyle dinlemeye ve anlamaya çalışın, bunu rol olarak yapmayın. İlgi ve alakanız karşı tarafı heyecanlandıracak, sizin sormanıza gerek kalmadan belki de sormak istediğiniz merak ettiğiniz hikayeleri karşı taraf sizinle paylaşacaktır.

Sizi arkadaşlarıyla tanıştırıyorsa, bilin ki sizinle karşı tarafta ilgileniyordur tabii buna güvenerek rahata salmayın. İlgilendiğiniz erkeğe nasıl ilgi ve saygı gösteriyorsanız arkadaşlarına karşıda saygı ve ilgiyi göstermelisiniz ama atlamamamız gereken kısım şu ki ilgilendiğiniz erkeğe gösterdiğiniz ilgi gibi olmamalı ve daima belirsiz bir mesafe olmalı, bu mesafeyi koruyamazsanız ilgilendiğiniz erkek sizin bu alakanızın kendine özel olduğunu anlamayacak ve bütün çabanız boşa gidecektir, buna sebebiyet vermek istemezsiniz.

Kendi eğlence anlayışınızdan karşı taraf bunu sevmeyebilir düşüncesiyle veya istemiyor diye vazgeçmeyin. İlgilendiğiniz erkeğinde eğlence anlayışından vazgeçirmeye çalışmayın, saygı duyun. Birlikte eğlenmeyi bilmemek ileride iki tarafında paylaşacak bir şeyler bulamaması ve kaçış yolu aramasına sinyaldir.

İlgilendiğiniz erkek sizden kabul edemeyeceğiniz taleplerde bulunursa, açık ve net bir şekilde “hayır” demesini öğrenin. İlgilendiğiniz erkek size saygı duyuyor ve olgunsa eğer fikrinize saygı duyacak ve ısrarcı olmayacaktır. İlgilendiğiniz erkekte size ‘’hayır’’ yanıtını veriyorsa, saygı duyma olgunluğunu göstermesini bilmelisiniz.

Ayrıldığınız Erkeği Kıskandırma

Her mutluluğun bir sonu olduğu gibi ilişkilerinde bir ömrü vardır ama es geçilemeyecek bir gerçek daha vardır ki o da ilişki bitmiş olsa bile çiftler birbirlerini takip etmeye devam ederler, biz kadınlarsa biten ilişki ardından karşı tarafın aklının hala bizde olup olmadığını bizi kıskanmaya devam ediyorsa anlarız ve kıskandırmak için çeşitli yöntemlere başvururuz, önemli olan ona bunun kasıtlı olduğunu karşı tarafa hissettirmeden yapmaktır!

Eski sevgilinizi kıskandırmanın çeşitli yöntemleri vardır, önemli olan partnerinizi tanımak ve istenmeyen olaylara sebebiyet vermeden bunu gerçekleştirmektir, belki de kıskandırarak geri kazanacağınızı düşündüğünüz eski erkek arkadaşınızı sonsuzluğa uğurlamış olursunuz, temkinli ve aşırı olmadan hareket etmelisiniz.

Eski erkek arkadaşınızı kıskandırmaya çalışırken çocukça bir duruma düşmeden ve kendinizi onun gözünde küçük düşürmeden yapmalısınız, aksi halde eski erkek arkadaşınız sizi hiç tanımadığını düşünecek ve gözünde sizi sevme sebeplerini öldüreceksiniz, aşkın nefrete dönüşmesi kaçınılmaz olacaktır.

Eski sevgilinizi kıskandırırken sosyal medyaları kullanabilirsiniz ama bunu yaparken sadece sevgilinizin değil, sosyal medyanızdaki paylaşımlarınızı arkadaşlarınız ve ailenizin de gördüğü gerçeğini es geçmemelisiniz, ayrıldığınızı ve kıskandırmaya çalıştığınızı cümle alemin anlamasına gerek yok, bu yüzden manalı sözler paylaşmak ve göndermeli şarkılar paylaşmak yerine eski sevgilinize ne kadar eğlendiğinizi ve onsuzda yapabildiğinizi göstermeniz onun aklını ve egosunu yerinden oynatacak, kısacası hayatınıza karşı gülümsemeniz yeterlidir içinizde dönen fırtınayı yansıtmanız sadece onun içinin ferahlamasına sebebiyet verir. Geleneksel bir ‘’kaçan kovalanır’’ felsefesini hayatınıza işleyin!

Eski sevgilinizi kıskandırmak için en iyi yöntemlerden biriside karşı cinsle randevulaşmaktır ama bu yöntemi uygularken kendinize sormanız ve cevabını bilmenizi gerektiren bir şey var eski sevgilinizi sadece kıskandırmak mı istiyorsunuz yoksa onu kıskandırıp eski sevgilinizi tekrar kazanmak mı istiyorsunuz, randevularınızda bunu bilerek adımlar atmanız sizin için faydalı olacaktır, bir ilişkiyi kurtarayım derken kendinizi yeni ve duygusal boşluğunuzun sebep verdiği istemediğiniz bir ilişkide bulabilirsiniz.

İlişkiniz bitti ve karalara bağladınız, korkmayın eğer duygusuz bir robot değilseniz normali de bu zaten, karşı tarafın hayatına baktığını ve sizi çoktan unuttuğunu sanıyorsanız yanılıyorsunuz, eğer partneriniz duygusal bir robot değilse ki bu mümkün değil, mümkün olsaydı ayrıldıktan sonra üzüleceğiniz hatıralar bırakmazdı, bilmeniz gereken karşı tarafında sizden hiçbir farkı yok ancak temkinli adımlar atmasını biliyor, kendisini odaya kapatıp romantik filmlere ve müziklere gömülmek yerine hayatın akışına kapılıyor, sizin de yapmanız gereken bu dönemde çeşitli aktivitelere katılıp, imkanınız varsa merak ettiğiniz ve uzun zamandır ertelediğiniz o seyahate çıkıp kafanızı dağıtmak, bu hem psikolojik açıdan sizi iyileştirecek, kendinizle kalma fırsatınız olacak hem de karşı tarafın size düşündürdüğü ‘’hayatına devam ediyor, beni çoktan unutmuş’’ sözünü eski erkek arkadaşınıza yaşatacak, sizi daha fazla düşünmesini sağlamış olacaksınız.