Error Loading Media File Could Not Be Played Hatası - Şartları Neler

Error Loading Media File Could Not Be Played Hatası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Error loading media file not found hatası çözümü telefon, file could not be played android, the media could not be played hatası twitter, error loading media file could not be played türkçe anlamı, the media could not be played twitter hatası çözümü

Anasayfa > Genel > Error Loading Media File Could Not Be Played Hatası
09 Şubat 2019
5.943 okunma
Error Loading Media File Could Not Be Played Hatası
Okuma süresi: 2 dakika

Film ya da video izlerken karşılaşılan hata için yapılabilecek bazı işlemler vardır. Kullanılan bilgisayar ister yeni olsun isterse de eski bir modeli olsun bazen bir takım hatalar verebilir. Bu hatanın da kaynağı çeşitli etmenler olabilir. İnternet üzerinden açılan bir film ya da video oynatılması sırasında error loading media file could not be played hatası çıkabilir. Bu hatanın ortadan kaldırılması adına da bazı işlemler yapılması gerekir.

Chorme Sürümünün Güncelliğinin Kontrol Edilmesi | This video file cannot be played ne demek

Film izleme sitelerine girildiği zaman ya da herhangi bir siteden video izlenmeye çalışıldığında ekrana görüntünün oynatılamayacağına dair hata çıkıyorsa Chorme sürümünün kontrol edilmesinde fayda vardır. Bazı videoların yeni sürümlerde açılabilme imkanı vardır. Eski sürümler ise bu videoları desteklemez. Bundan dolayı eğer eski bir chorme sürümü kullanılıyorsa hata çıkma olasılığı yüksektir.

Böyle bir durumda yapılması gereken şey sürümün yükseltilmesidir. Bu yükseltme sorununu da Chrome güncellemesi yaparak çözmek mümkündür.

Adobe Flash Player’ın Güncellenmesi

İnternet üzerinden yürütülen videolar adobe flash player ile açılır. Bu yüzden internet sayfalarında açılmayan videoların en sık karşılaşılan sorunları adobe flash player ile ilgili olanlardır. Bundan dolayı videoların sorunsuz bir şekilde oynatılabilmesi için bilgisayarda bu programın yüklü olması ve güncelleştirilmiş olması gerekir.

Videoları hatasız oynatabilmek için adope flash player’ın güncel olup olmadığına dikkat edilmelidir. Güncel değilse güncelleştirme yapılıp yeniden videoyu açmayı denemek lazım. Eğer güncelse de bu sefer ayarlar kısmından adope flash player’ı tüm sitelerde çalıştır seçeneğinin aktif hale getirilmesi gerekir.

Telefondan İzlenen Videoların Hata Vermesi

Dizi ve videolar günümüzde yalnızca bilgisayardan izlenmiyor. Kullanılan telefonlar da çok rahat bir şekilde video izlemeye olanak veriyor. Ancak telefondan izlenen videolarda da error loading media file could not be played hatası ile karşılaşılabilir. Bunun için de uygulanması gereken prosedür bilgisayarınki ile benzerdir. Telefondaki videoları izleyebilmek için de Adope Flash Player’a ihtiyaç vardır. Bundan dolayı telefonda bu uygulamanın yüklü olup olmadığına dikkat edilmesi gerekir.

Error Loading video file could not be played ne demek?
İlk olarak bu hatanın Türkçe karşılığı “Ortam Yükleme Sırası Hata Oluştu, Dosya Oynatılamadı” yani oynatmak istediğiniz video çalıştırılamadığı için bilgisayarınızda video yüklemeyecek ve siz nu hatayı alırsınız. … İndirdiğiniz codec dosyası ses ve video codec dosyalarını içermekte olup Windows 10 ile uyumludur.
Error Loading player No Playable Sources found hatası nasıl çözülür?
Hatanın sebebi Adobe Flash Player in videoyu oynatamaması. Bu yüzden Adone Flash Player eklentisini kaldırıp (program ekle kaldır kısmından) yeniden resmi sitesinden indirip, kurunuz. Kullanmış olduğunuz tarayıcıları güncelleyiniz. … Tarayıcı önbelleklerini siliniz.
Video Player error ne demek?
Error Loading player o an seçili olan vide oynatıcının çalışmadığı anlamına geliyor. Farklı alternatif kaynakları seçebilirsin. Buradan alternatif bir player seçebilirsin.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/windows-media-player-dosya-yuruturken-bir-sorunla-karsilasti/

https://sartlari.com/windows-media-player-altyazi-ekleme/

https://sartlari.com/2021-yilinin-en-iyi-dizileri/

https://sartlari.com/an-operating-system-wasnt-found-hatasi/

https://sartlari.com/ingilizce-mesajlar/