Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Eşler arası soğukluk için dua, esler arasi soguklugu gidermek icin dua, eşler arası soğukluk için esma, cinsel sorunlar için dua, eşler arası muhabbet için zikir, eşler arasındaki soğukluk nasıl giderilir, eşler arası muhabbet için dua nihat hatipoğlu

Anasayfa > Genel > Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua
09 Şubat 2019
507 okunma
Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua
Okuma süresi: < 1 dakika

Cinsel soğukluğun giderilmesi için dua okuma yöntemine sıkça başvurulur. Bu dualar ile şerbetler hazırlanarak eşe içirebilir ya da yalnızca sözlü olarak okunabilir. Eşinizle aranızda cinsel soğukluk varsa, ya da böyle bir tanıdığınız varsa, onlara dua okumalarını önerebilirsiniz.

Cinsel Soğukluğu Gidermeye Yarayan İbn Hibban Duası

Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dualardan bir tanesi İbn Hibban, Rakaik kaynağından elde edilmiştir.

“Allah’ım! Bizi sevdiklerimiz ile ayrılığa düşürme! Bizleri sevdiklerimizle daima birleştir, asla uzaklaştırma. Bizi her işimizde olduğu gibi, ilişkilerimizde de doğru olan yola ilet. Bizleri karanlık ve kötü olandan kurtar. Allah’ım bizim ve sevdiklerimizi gönlünü, yolunu, duasını, sevgisini bir kıl, Amin.”

Bu duayı özellikle uyumadan hemen önce yatakta okumanız ve 10 kere tekrar etmeniz önerilmektedir. Eşiniz ile birlikte dışınızdan da okuyarak duanın etkisinin daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Cinsel Soğukluk Problemi Yaşıyorsanız Bu Duayı Okuyun

Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dualardan bir diğeri:

“Allahım! Kovulmuş şeytanı bizden uzaklaştır. Bizleri sevdiklerimiz ile yakınlaştır. Aramızdaki muhabbeti ve sevgiyi artır. Bizi senin yardımına ihtiyaç duyduğumuz zaman yüz üstü bırakma. Sevdiklerimizin bizi daha çok sevip sayması için bizlerin yardımcısı ol. Amin”

Bu duayı her sabah uyandığınızda ve yatağa giderken 3 kere tekrar ederek okuyabiliriz. İsterseniz eşiniz ile birlikte de okuyabilirsiniz.

Cinsel Soğukluk Problemine Kuran’dan Bir Ayetle İlaç Gibi Deva

Havas alimlerinin vermiş oldukları bilgilere göre Kuran-ı Kerim’in Tahrim suresi, cinsel soğukluk yaşayan eşler ve araları bozuk olan eşler için ilaç niteliğindedir. Bu ayetin işe yaraması için bu surenin 10’uncu ayetini bir kağıda 50 kere yazın. Daha sonra içinde su olan bir sürahinin içine bu yazılı kağıt konur ve yazının silinmesi için beklenir. Ayet iyice silindikten sonra kullanılan sudan faydalanılarak bir şerbet yapılır. Yapılan bu şerbet soğukluk problemini yaşayan eş her kimse ona 7 gün boyunca içirilir. 7 günün sonunda aradaki soğukluk probleminin yavaş yavaş ortadan kalkacağı ve kişinin tamamen sağlıklı olacağı söylenir.