Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua | Eşler arası cinsel soğukluk için dua - Şartları Neler

Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua | Eşler arası cinsel soğukluk için dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Eşler arası soğukluk için dua, esler arasi soguklugu gidermek icin dua, eşler arası soğukluk için esma, cinsel sorunlar için dua, eşler arası muhabbet için zikir, eşler arasındaki soğukluk nasıl giderilir, eşler arası muhabbet için dua nihat hatipoğlu

Anasayfa > Genel > Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua | Eşler arası cinsel soğukluk için dua
09 Şubat 2019
2.490 okunma
Eşler Arasındaki Cinsel Soğukluk için Dua | Eşler arası cinsel soğukluk için dua

Cinsel soğukluğun giderilmesi için dua okuma yöntemine sıkça başvurulur. Bu dualar ile şerbetler hazırlanarak eşe içirebilir ya da yalnızca sözlü olarak okunabilir. Eşinizle aranızda cinsel soğukluk varsa, ya da böyle bir tanıdığınız varsa, onlara dua okumalarını önerebilirsiniz.

Cinsel Soğukluğu Gidermeye Yarayan İbn Hibban Duası

Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dualardan bir tanesi İbn Hibban, Rakaik kaynağından elde edilmiştir.

“Allah’ım! Bizi sevdiklerimiz ile ayrılığa düşürme! Bizleri sevdiklerimizle daima birleştir, asla uzaklaştırma. Bizi her işimizde olduğu gibi, ilişkilerimizde de doğru olan yola ilet. Bizleri karanlık ve kötü olandan kurtar. Allah’ım bizim ve sevdiklerimizi gönlünü, yolunu, duasını, sevgisini bir kıl, Amin.”

Bu duayı özellikle uyumadan hemen önce yatakta okumanız ve 10 kere tekrar etmeniz önerilmektedir. Eşiniz ile birlikte dışınızdan da okuyarak duanın etkisinin daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Cinsel Soğukluk Problemi Yaşıyorsanız Bu Duayı Okuyun | Cinsel soğukluk için dua

Eşler arasındaki cinsel soğukluk için dualardan bir diğeri:

“Allahım! Kovulmuş şeytanı bizden uzaklaştır. Bizleri sevdiklerimiz ile yakınlaştır. Aramızdaki muhabbeti ve sevgiyi artır. Bizi senin yardımına ihtiyaç duyduğumuz zaman yüz üstü bırakma. Sevdiklerimizin bizi daha çok sevip sayması için bizlerin yardımcısı ol. Amin”

Bu duayı her sabah uyandığınızda ve yatağa giderken 3 kere tekrar ederek okuyabiliriz. İsterseniz eşiniz ile birlikte de okuyabilirsiniz.

Cinsel Soğukluk Problemine Kuran’dan Bir Ayetle İlaç Gibi Deva

Havas alimlerinin vermiş oldukları bilgilere göre Kuran-ı Kerim’in Tahrim suresi, cinsel soğukluk yaşayan eşler ve araları bozuk olan eşler için ilaç niteliğindedir. Bu ayetin işe yaraması için bu surenin 10’uncu ayetini bir kağıda 50 kere yazın. Daha sonra içinde su olan bir sürahinin içine bu yazılı kağıt konur ve yazının silinmesi için beklenir. Ayet iyice silindikten sonra kullanılan sudan faydalanılarak bir şerbet yapılır. Yapılan bu şerbet soğukluk problemini yaşayan eş her kimse ona 7 gün boyunca içirilir. 7 günün sonunda aradaki soğukluk probleminin yavaş yavaş ortadan kalkacağı ve kişinin tamamen sağlıklı olacağı söylenir.

Eşimle aramda soğukluk var hangi dua okunur?
“Bismillahirrahmanirrahim” “Allahümme elif beyne kulubina ve aslih zate beynina ve’hdina sübüle’sselami ve necnina mine’z-zulümati ile’n-nuri ve cennibe’l fevahişe ma zahare minha ve ma betane.” Manası: “Allah’ım kalplerimizi birleştir. Aramızı düzelt ve bizi kurtuluş yollarına ilet.
Bir evde huzursuzluk varsa hangi dua okunur?
Sabah ve akşam 7 kere “hasbiyallahü la ilahe illa hüve aleyhi tevekkeltü ve hüve rabbül arşil aziym” zikrini çekin. Eğer hala evin içerisinde huzursuzluk devam ediyorsa, 11 gün üst üste Bakara suresi dinleyin. Evde olmadığınız zamanlarda bile açabilirsiniz.
Eşler arasındaki muhabbet nasıl artar?
BİRBİRİNİZE ZAMAN AYIRIN. … SADECE İKİNİZİN OLABİLECEĞİ ORTAMLAR YARATMAYA ÇALIŞIN. … 3. DÜZENLİ ARALIKLARLA İLİŞKİNİZLE İLGİLİ KONUŞUN. … HER ZAMAN BAKIMLI VE TEMİZ OLUN. … 5. KÜÇÜK SÜRPRİZLER YAPIN. … İLETİŞİMİNİZE DİKKAT EDİN. … 7. HER ZAMAN YANINDA OLDUĞUNUZU ONA HİSSETTİRİN.
Ilişkiye girmeden önce hangi dua okunur?
Cinsel İlişkiye Girmeden Önce Okunacak Dualar Cinsel İliskiye Girmeden Önce Okucak Dua: “Bismillah,Allahümme cennibne’ş-şeytâne ve cennibi’ş-şeytane mâ razaktenâ”

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/ese-okunacak-dua/

https://sartlari.com/cinsel-organin-sertlesmesi-icin-ne-yapmali/

https://sartlari.com/hamilelikte-ilac-kullanimi-ve-zararlari/

https://sartlari.com/21-21-saat-anlami/

https://sartlari.com/bebegin-cinsiyeti-ne-zaman-belli-olur/