Cinsel Organın Sertleşmesi İçin Ne Yapmalı | Cinsel organın sertleşmesi için ne yemeli? - Şartları Neler

Cinsel Organın Sertleşmesi İçin Ne Yapmalı | Cinsel organın sertleşmesi için ne yemeli?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Sertleşmeye kesin çözüm, sertleşmenin ilacı nedir, sertleşmeyi sağlayan ilaçlar, sertleşmeyi nasıl sağlarım

Anasayfa > Genel > Cinsel Organın Sertleşmesi İçin Ne Yapmalı | Cinsel organın sertleşmesi için ne yemeli?
21 Şubat 2019
1.374 okunma
Cinsel Organın Sertleşmesi İçin Ne Yapmalı | Cinsel organın sertleşmesi için ne yemeli?

Cinsel organ nasıl sertleşir? Cinsel organın sertleşmesi için ne yapmalı? Cinsel hayat çiftler için son derece önemlidir. Çiftlerin tek beden olduğu ve tam anlamı ile uyumu yakaladığı hem ihtiyaç hem zevk amaçlı olan cinsel birliktelikte iki tarafın da memnun olması büyük önem taşımaktadır. Bazı dönemlerde, rahatsızlıklarda, psikolojik sorunların yaşandığı dönemlerde kadınlarda da erkeklerde de cinsel sorunlar yaşanabilmektedir. Kadınlarda kuruluk, isteksizlik ve benzeri sorunlar meydana gelebilirken erkekler de sertleşmeme gibi sorunlar yaşanabilmektedir. Bu tarz sorunların en büyük sebebi psikolojik olmakla birlikte, başka çeşitli rahatsızlıklardan ya da isteksizlikten kaynaklı durumlar olabilir. Bu tarz durumlar sıkça yaşanmakla birlikte; bu durumlara yönelik özel ürünler bulunmaktadır. Her şeyden önce bir uzmandan yardım almanızı tavsiye ederiz. Sorun psikolojik ise psikoloğa yönlendireceklerdir. Sağlık durumu ile alakalı başka sorunların olması durumunda ise çeşitli tedavi yöntemleri uygulanabilmektedir.

Cinsel organın sertleşmemesi neyden kaynaklanır?

Bazı dönemlerde erkeklerin cinsel hayatları ile ilgili çeşitli sorunlar yaşanabilmektedir. Bu sorunların başında erken boşalma durumu gelirken, cinsel organın sertleşmemesi durumu da önemli sorunlardandır. Cinsel organı sertleşmeyen erkekler özgüven problemleri yaşayabilir v cinsel hayattan soğuyabilirler. Bu tarz durumlar genelde psikolojik faktörlerden kaynaklanmakla birlikte, partner uyumsuzluğu ya da çeşitli sağlık sorunları da bu duruma sebep olabilmektedir. Bu tarz bir sorun yaşanması halinde mutlaka bir uzmandan destek almak ve gerekirse psikoloğa gitmek gerekmektedir.

Cinsel organın sertleşmesi için ilaç kullanabilir miyim?

Cinsel organın sertleşmemesi durumundan şikayetçi olan erkekler kesinlikle her şeyden önce bir uzmandan destek almalıdır. Doktorların uygun görmesi halinde ilaçlı ya da psikolojik tedavi yöntemleri uygulanabilmektedir.

Uyuşturucu kullanımı cinsel organ sertleşmesini engeller mi?

Cinsel organın sertleşmesi için ne yapmalı?Kimyasal içerikli uyuşturucular uyarıcı maddeler olmakla birlikte bazı durumlarda kişilerin cinsel aktivitelerine engel olabilmektedirler. Cinsel organ sertleşmemesi sorunu sık uyuşturucu kullanımından, sigara ve alkol tüketiminden, partner uyumsuzluğundan, çeşitli psikolojik sorunlardan ya da sağlık sorunlarından meydana gelebilmektedir.

Cinsel organın sertleşmesi için ne yemeli?
Bakla. Özellikle de Parkinson hastalığının tedavisinde son derece etkili olan bakla, yüksek miktarda L-dopa adı verilen bir bileşen içermektedir. Kadife Fasulyesi. Tarçın. Kurt Kirazı Anason. Zencefil. Yulaf. Çeşitli BiTkisel Yağlar.
Cinsel organın kalkmaması neden olur?
Tıbbi durumlar, özellikle diyabet veya kalp rahatsızlıkları Damarlara ve arterlere kan akışını kısıtlayan tütün kullanımı (zamanla erektil disfonksiyona yol açan kronik sağlık koşullarına neden olabilir) Aşırı kilolu olmak. Prostat cerrahisi veya kanser için radyasyon tedavisi gibi bazı tıbbi tedaviler almış olmak.
Sertleştirici bitkiler nelerdir?
Bakla. Özellikle de Parkinson hastalığının tedavisinde son derece etkili olan bakla, yüksek miktarda L-dopa adı verilen bir bileşen içermektedir. Kadife Fasulyesi. Tarçın. Kurt Kirazı . Anason. Zencefil. Yulaf.
Sertleşmeye iyi gelen ilaçlar hangileri?
Tadalafil. Vardenafil. Sildenafil. Avanafil. Udenafil. Lodenafil. Mirodenafil içeren ilaçlar bulunmaktadır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/esler-arasindaki-cinsel-sogukluk-icin-dua/

https://sartlari.com/bebegin-cinsiyeti-ne-zaman-belli-olur/

https://sartlari.com/9-haftalik-gebelik-goruntusu/

https://sartlari.com/ertesi-gun-hapi-ne-zaman-alinir/

https://sartlari.com/ertesi-gun-hapi-nasil-kullanilir/