Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Pamukkale turizm telefon numarası, pamukkale şikayet, pamukkale müşteri hizmetleri telefon nosu

Anasayfa > Genel > Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
249 okunma
Pamukkale Turizm Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Pamukkale Turizm çağrı merkezi sayesinde seferler ile ilgili bilgi almanız mümkün olacaktır. Hangi otobüs saat kaçta kalacak, servisler ne zaman, hangi koltuklar boş gibi soruları yöneltebilmeniz için sizlere bir çağrı merkezi numarası sunuluyor. Aynı zamanda şubelerin telefon numaralarına da ulaşmanız mümkün oluyor. Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri 2-3 dakika içerisinde bağlantı sağlamanıza izin veriyor. Sitesine girdiğiniz zaman genel müdürlükten şubelere kadar pek çok farklı adresi ve telefon numarasını alabiliyorsunuz.

Çağrı Merkezi Numarası Nedir?

Çağrı merkezi numarasını alabilmeniz için önce tarayıcınızda aratma yapmanız gerekiyor. Pamukkale Turizm’in web sitesine girmeniz lazım. Burada iletişim bölümü var. Tıkladığınız zaman tüm iletişim bilgilerini bir arada bulabiliyorsunuz.

Öncelikle elektronik posta seçeneğinden yararlanabiliyorsunuz. İnfo@pamukkale.com.tr adresine mail atabilir, sorunlarınız, görüş ve önerileriniz için bilgi alabilirsiniz. Bunun yanında çağı merkezi numarası da sunuluyor. 0850 333 35 35 numaralı telefondan iletişim kurabiliyorsunuz.

Sadece mail ve telefon üzerinden erişim sağlamıyorsunuz. Her türlü görüş ya da önerilerinizi bildirmek için web sitesi üzerinden de işlem yapma hakkına sahip oluyorsunuz. Aynı zamanda siteye girdiğiniz zaman canlı destek birimi en alt sağ köşede karşınıza çıkacaktır.

Çağrı Merkezi ile İletişim Nasıl Kurulur?

İletişim kurmak için canlı destek birimini tercih ediyorsanız öncelikle adınızı ve soyadınızı yazmalısınız. E posta adresinizi yazmanız isteniyor. Telefon numarası belirtmelisiniz. Sorunuzu yöneltmeniz gerekiyor. Konu seçtiğiniz zaman sizin konunuz ile ilgili bir müşteri temsilcisi sizlere yardımcı olacaktır. Konuşmayı başlat demelisiniz.

Sade ve anlaşılır olmanız çok önemlidir. Ne kadar anlaşılır konuşursanız sorunlar o kadar çabuk çözülür. Telefon üzerinden rezervasyon yaptırabiliyorsunuz. Servis bilgilerinizi öğrenebiliyor, değiştirebiliyorsunuz. Pamukkart’ınızda ne kadar para biriktiğini da öğrenebiliyorsunuz.

Müşteri Hizmetleri Yardımcı Oluyor Mu?

Çağrı merkezine bağlanma süresi ortalama 2 dakika kadar sürüyor. Pamukkale Turizm müşteri hizmetleri birimine bağlandığınız zaman sorunlarınız online olarak hallediliyor. Bunun yanında bilet satın alabiliyor ya da rezerve edebiliyorsunuz. Servis bilgilerinize ulaşabiliyor, bavullarınız ile ilgili bilgi alabiliyorsunuz. Dolayısıyla tüm sorunlarınızı kısa süre içerisinde çağrı merkezi üzerinden çözebiliyorsunuz.