Ets Tur Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Ets tur müşteri hizmetleri tel no, ets müşteri hizmetleri telefon numarası, ets tur iletişim istanbul, ets tur rezervasyon, ets tur genel müdürlük çalışma saatleri

Anasayfa > Genel > Ets Tur Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
505 okunma
Ets Tur Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Ets Tur iletişim açısından yenilikçi çalışmalara yer vermektedir. Öyle ki birkaç yardım servisi eşliğinde müşterilerini karşılamaya devam ediyor. Ets Tur müşteri hizmetleri nasıl merak edenler de tüm bu servisleri web sitesinden değerlendirmeye alabilir. Aynı zamanda direk olarak 150’nin üzerine olan acentelerinden müşteri temsilcileri ile görüşme sağlanabilir. Bu anlamda;

  • Acentelerine gitmeden telefon numaraları üzerinden iletişime geçilebilir.
  • Çağrı merkezi için ayrı bir telefon numarası sunulmakta.
  • Tıklama işlemleri neticesinde müşterilerin de aranması dikkat çekiyor.

İletişim servislerini açıkça paylaşması söz konusudur. Mesela ofislerine yönelik detaylı olarak adres paylaşımına yer verilmekte. Bir de telefon ile Fax numaralarını ayrı ayrı sıralamaktadır.

Ets Tur İletişim Numarası Nedir?

Müşteri hizmetleri denilince akla ilk olarak iletişim numarası gelmektedir. Şöyle ki müşteri temsilcileri ile kısa sürede bağlantılara yer vermek için çağrı merkezi numarasını öğrenmeniz gerekiyor. Ancak bu şekilde tur hizmetlerine yönelik sorularınıza cevap bulmanız mümkün olacaktır.

Çağrı merkezinin numarası 444 0 387 olarak güncellenmiştir. Yani güncel olan numaraların duyurulması esas alınıyor. Böylece müşterilerin hata yapmadan, anında bağlantılara geçmesi sağlanıyor.

Ets Tur Geri Arama Servisi Nedir?

Çağrı merkezlerini aramak yerine geri arama servislerinden de faydalanmanız mümkün. Bu sefer web sitesinden ‘sizi arayalım’ seçeneklerine tıklayarak harekete geçmeniz gerekiyor. Öyle ki bu seçenekten formu açılır ve doldurmanız beklenir. Yani talep ettiği bilgileri sunmanız halinde istediğiniz saatte müşteri hizmetleri tarafından aranacaksınız.

İlk önce isim ve soy isim, arkasından da telefon numarası bilgilerinizi paylaşmanız bekleniyor. Bunların devamında e-posta adresini sunmanız ve konu tercihinde bulunmanız gerekmekte. Arama zamanını da tercih edenler güvenlik kodlarını girmelidir. Ancak bu adımları takip ettikten sonra formun iletilmesi mümkün olacaktır. Beraberinde de ilgili departmanlardan aranmanız sağlanır.

Ets Tur Mobil Destek Servisi Nasıl?

Daha hızlı bir şekilde hizmetlerini değerlendirmek için mobil uygulamalarından da harekete geçebilirsiniz. Bu aşamada Android ile iOS için sunulan mobil uygulamaların göz önünde bulundurulması gerekmekte. Neticesinde de hesap açarak tur hizmetlerine göz atmanız zor değil. Hatta Ets Tur müşteri hizmetleri olarak mobil platformundan da destek servislerini sunmakta. Örneğin içerisinde canlı destek dahi bulunmaktadır.