Turkcell İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika İsimden numara bulma turkcell, numara sorgulama turkcell, isimden numara sorgulanır mı, bilinmeyen numara servisi turkcell

Anasayfa > Genel > Turkcell İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz
12 Şubat 2019
357 okunma
Turkcell İsimden Numara Sorgulama Ücretsiz
Okuma süresi: < 1 dakika

İsme göre numara talep etmenin ilk yolu olarak, telefon numarasını bilmek istediğiniz kişinin operatör bilgilerine ulaşmanız gerekir. Vodafone, Turkcell, Avea (Türk Telekom) ve diğer operatörler için bu soruları kendi servislerinizi kullanarak yapmanız gerekmektedir. İlk defa, telefon hattının sahibi telefon numarasını gizlememelidir. Kısa yöntemler ile Turkcell isimden numara sorgulama ücretsiz olarak yapılabilir.

Operatörün sorgu sistemi üzerinden telefon numarası gizli olmayan bir kişinin telefon numarasını belirtilen numara ile yapabilirsiniz.

Not: İsteği yerine getirmek için sorguladığınız kişi tarafından gizlenmemelidir.

İsim İle Numara Sorgusu Nasıl Yapılır?

Bir numaradan ücretsiz isim talep etmenin birkaç alternatif yolu vardır. Bununla birlikte, bu yöntemler doğru sonuçlar vermeyebilir de. Bunun için her ihtimali düşünmeniz gerekir.

Her bir ağın resmi sitesini isimleri sorgulamak için kullanmalısınız.

Resmi istekler dışında bir yöntem kullanıyorsanız, dolandırıcılık olasılığınız artabilir. Herhangi bir ağın talep numarasını sağlayarak sorgulama yapmak isteyebilirsiniz. Ancak, operatörler dakika başına 1,25 TL ödeme almaktadır. Bilinmeyen numara hizmetlerinde ise 5 TL gibi bir ücret talep edilmektedir. Bu numaralardan bazıları yasal olabilir. Güvenebilirsiniz.

Ücretsiz Turkcell Numarası Sorgulama Nasıl Yapılır?

Servis henüz ücretsiz olarak numara sorgusu hizmeti vermemektedir. Turkcell numaralarını öğrenmek için sadece 11832’yi arayabilirsiniz. İsterseniz bu numarayı arayarak telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenebilirsiniz.

Resmi istek numarası Turkcell’e aittir.

Bu servis olanağından hizmet almak için vereceğiniz ücret 1.25 TL’dir.

İstediğiniz numarayı sorgulayabilirsiniz.

Numaraları yalnızca Turkcell aboneleri bulabilir. Ayrıca, numaralarını saklamayan ve Turkcell rehberinde kayıtlı olan kişilerin numarası sadece ulaşıma açıktır. Bunu da unutmamak gerekir.

Ayrıca Turkcell abonelerini mesajlaşma servisini kullanarak da öğrenebilirsiniz. Ancak, bu yöntemi kullanarak, yalnızca bir Turkcell numarasına sahip olanları görebilirsiniz.

11880 Bilinmeyen Numara Servisi Ücretli Midir?

Bu hizmet resmi numara bulma sitesidir. Tüm operatörleri 11880 numaralı telefonu arayarak öğrenebilirsiniz. Resmi web sitesi, bu servisin 60 saniyelik bir işlem karşılığında 5 lira almaktadır. Dilerseniz Turkcell isimden numara sorgulama ücretsiz olmadığını da bilerek istediğiniz numaraları öğrenebilirsiniz. Hem de dilediğiniz her zaman servis açıktır.