Fiat Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Fiat genel merkez şikayet, fiat müşteri hizmetleri telefon numarası, fiat genel müdürlük mail adresi, fiat servis ücretleri, fiat genel müdürü kim

Anasayfa > Genel > Fiat Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
342 okunma
Fiat Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Fiat müşteri hizmetleri numarası nedir? Fiat, 1899 tarihinde İtalya Torino’ da GiovaniAgnelli tarafından kurulmuş olan bir otomobil firmasıdır. Ülkemizde pek çok model aracı ile atışları çok iyi durumda olan marka aynı zamanda da endüstriyel ve finansal bir gruptur. Fiat firmasının bünyesindeki diğer araç markaları;

  • Ferrari
  • Alfa Romeo
  • Lancia
  • Maserati

Olup, dünya çapında ünlü bu markalar oldukça tercih edilmektedir. Dünya üzerindeki en büyük endüstriyel ve otomotiv gruplarından biri olan Fiat, bu sebepten dolayı da Fiat Grubu olarak bilinmektedir. Kendi markasına ait pek çok model aracı bulunmakta olan firma, her kesime her türlü kullanıma ait araç modellerine sahiptir. Ülkemizde ve dünyanın her yerinde araçları sevilerek kullanılmaktadır. Markaya ait tüm sorularınız ya da Fiat aracınız ile ilgili durumlarınız için firmanın müşteri hizmetleri iletişim numaralarından dilediğiniz zaman kendilerine ulaşabilirsiniz.

Fiat müşteri hizmetleri numarası nedir?

Aracınızla ilgili talepleriniz, istekleriniz, şikayetleriniz ya da almak istediğiniz bilgiler için Fiat müşteri hizmetlerine bağlanabilirsiniz. Fiat müşteri hizmetleri numarası 444 22 55 şeklinde olup, her yerden arayabilirsiniz. Müşteri hizmetleri son derece hızlı ve bilinçli bir şekilde çalışmakta olup, tüm sorunlarınız kısa bir süre içerisinde sonuçlandırılacaktır.

Fiat müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Fiat müşteri hizmetleri numarasından dilediğiniz zaman müşteri temsilcileri ile iletişime geçebilirsiniz. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Yapılan yönlendirmeler ile şikayetinizi, isteğinizi ya da sorunuzu belirterek müşteri temsilcilerine bağlanabilir ve sizlere destek olmalarını sağlayabilirsiniz. 24 saat hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri numarasından, uzman müşteri temsilcileri ile sorunlarınız en kısa süre içerisinde çözümlenir.

Fiat müşteri hizmetleri numarasına hemen ulaşılıyor mu?

Fiat müşteri hizmetleri de tıpkı markanın kendisi gibi profesyonel olup, çok sayıda müşteri temsilcisi bulunmaktadır. Bu sebepten dolayı da müşteri hizmetleri numarasını aramanız halinde hatta çok beklemeden hemen müşteri temsilcilerine aktarılırsınız. Sorununuzu belirttikten sonra çözümlenmesi için gerekli kayıtlar tutulur, gerekli yönlendirmeler yapılır.