Sodexo Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Sodexo giriş, sodexo üyelik, sodexo müşteri hizmetleri tel no, sodexo telefon

Anasayfa > Genel > Sodexo Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
245 okunma
Sodexo Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Sodexo müşteri destek hattıvar mıdır? Sodexo müşteri hizmetleri numarası nedir? Sodexo, Fransa menşeili bir yemek kartı/ yemek çeki firmasıdır. Ülkemizde pek çok şirket kanunlar çerçevesi dahilinde çalışanlara yemek ücreti adı atında vermiş oldukları yemek çeki, yemek kartıdır. Kişiler bu kartlar ya da fişlerle sodexo markasının anlaşmalı olduğu tüm firmalardan yemek yiyebilir, bir şeyler içebilir ya da çeşitli marketlerden alışverişler yapabilir. Belirli bir komisyon ile anlaşma yapılmakta olup, ülkemizde de pek çok şirket tarafından kullanılmaktadır. Çalışanların yemek parası da nakit yerine sodexo kart ya da fişlerle verilmektedir. Sodexo’ nun kullanım alanı ve yeri çok fazla olup, market alışverişlerinde, çeşitli restoranlarda ya da kafelerde kullanım olanağı tanımaktadır. Sodexo Fransız markası olup, ülkemizde çok uzun yıllardan beri hizmet vermektedir. Firma ile ilgili tüm durumlar için kendilerine ulaşabileceğiniz müşteri hizmetleri numarası bulunmaktadır.

Sodexo müşteri hizmetleri numarası nedir?

Sodexo firmasının internet sitesi üzerinden, iletişim ölümünden dilediğiniz zaman kendilerine mesaj bırakabilirsiniz. En kısa sürede vermiş olduğunuz bilgiler doğrultusunda tarafınıza geri dönüş yapılmaktadır. Bunun yanı sıra markanın müşteri hizmetleri numarası da bulunmaktadır. Sodexo müşteri hizmetleri iletişim numarası 444-72-77 şeklinde olup, marka ile alakalı, kullanmış olduğunuz marka ürünü ile alakalı her türlü durum için dilediğiniz zaman iletişime geçebilirsiniz. Uzman bir kadroya sahip olup, her konuda en iyi şekilde yardımcı olacaklardır.

Sodexo müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Sodexo müşteri hizmetleri iletişim numarasından müşteri temsilcilerine ulaşabilir, dilediğiniz zaman dilediğiniz ürünleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Firmanın müşteri hizmetleri numarası 444-72-77 şeklinde olup, haftanın 7 günü saat 08:00 ile 00:00 arası kendilerine ulaşabilirsiniz.

Sodexo müşteri hizmetleri telefonları hemen açıyor mu?

Sodexo bir Fransız markası olup, ülkemizde de sıkça kullanılmaktadır. Uzman bir çalışan kadrosuna sahip olan firma müşteri hizmetleri konusunda da son derece profesyonel. 08:00/ 00:00 saatleri arasında müşteri hizmetlerini aramanız durumunda en kısa sürede müşteri temsilcilerine aktarılıyorsunuz.