İninal Kart Müşteri Hizmetleri | Ininal kart nedir müşteri hizmetleri? - Şartları Neler

İninal Kart Müşteri Hizmetleri | Ininal kart nedir müşteri hizmetleri?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 4,50 out of 5)
Loading...

İninal müşteri hizmetleri direk bağlanma,ininal kart müşteri temsilcisine bağlanma, ininal müşteri hizmetlerine direk bağlanma, ininal müşteri hizmetlerine bağlanamıyorum

Anasayfa > Genel > İninal Kart Müşteri Hizmetleri | Ininal kart nedir müşteri hizmetleri?
13 Şubat 2019
1.217 okunma
İninal Kart Müşteri Hizmetleri |  Ininal kart nedir müşteri hizmetleri?

Yeni nesil ödeme yöntemlerini ve bu alanda birçok yeniliğe imza attığını 2012 yılında gösteren İninal, PayPal, Migros, Mail, Ar-Ge, Teknos ve Türkiye’de Mastercard işbirliğiyle çalışmaya başladı. Bugün milyonlarca kullanıcıya ulaşan İninal, pazarda ön ödemeli bir kart olarak biliniyor. İninal sistemi sayesinde, bir banka hesabı imzalamak ve bir sözleşme imzalamak zorunda kalmadan anında bir kart alabilir ve alışverişe başlayabilirsiniz. Bu aşamada en güçlü yardımcı İninal Kart müşteri hizmetleri olacaktır.

Bakiye Nereden Yüklenir?

İninal Kart ile alışveriş yaparken ilk adım olarak, karta bakiye yüklemelisiniz. Bu işlemi PTT şubeleri ve ATM’lerden, ING Bank ATM’lerinden, para yükleme uygulamalarından, Migros şubelerinden indirebilir veya bakiyenizi kartlara aktararak İninal kartlar arasında yükleyebilirsiniz. Ek olarak, isteğinize göre kartınızdan bir adres talep edebilir ve Ininal kartınızı tek seferde 5 lira ödeyerek alabilirsiniz.

İninal Kart, daha iyi müşteri hizmeti sunmak ve sorunlarına çözümler sunmak için bir müşteri temsilcisinin telefon numarasına sahiptir. Şirketi 0850’de arayabilir ve kartınızı kullanırken ortaya çıkan sorunlara arayarak çözümler isteyebilirsiniz. Ayrıca, şirket hakkında herhangi bir şikayet, soru, öneri ve öneri rapor ederek en iyi hizmeti alabilirsiniz.

Ininal irtibat telefonunun yardımıyla, sizi ilgilendiren herhangi bir soru hakkında bilgi alabilir ve temsilcilerden cevap alabilirsiniz.

Kendinize çözüm öneremediğiniz durumlarda, en mantıklı seçenek çağrı merkezinde veya müşteri hizmetleri bölümünde destek almaktır.

Kimler İle Ortak Çalışıyor?

Yeni nesil ödeme yöntemlerinden biri olan İninal, 2012’den bu yana PayPal, Migros, PTT, D&R, Teknosa ve Mastercard gibi markalarla çalışıyor. Türkiye’de milyonlarca kullanıcıyla faaliyet gösteren İninal sistemini kullandığınızda, başka bir banka hesabına ödeme yapmadan ve sözleşmelerle uğraşmadan Internet üzerinden alışveriş yapmadan kendi kartınıza para yükleyebilirsiniz.

Çağrı Merkezinin Numarası Kaçtır?

İninal Kart’ın sağladığı çağrı merkezi desteği sayesinde, sistemdeki tüm problemleri çözebilir veya ilginizi çeken yetkili kişilere başvurabilirsiniz. Çağrı Merkezi 0850 311 7 707 numaralı telefondan açık halde hizmet vermektedir.

İninal gibi yüksek müşteri tabanı olan birçok ön ödemeli kart için çağrı merkezi telefon numarasını veya çağrı merkezi telefon numarasını bulmak her zaman kolay değildir. Bazen bir İninal çağrı merkezine bağlanmadan önce bir süre beklemeniz gerekebilir. Müşteri hizmetleri, hattaki aramanın yoğunluğuna göre size geri dönecek ve sorunlarınız ve şikayetlerinizle dikkatlice ilgilenecektir. İninal Kart müşteri hizmetleri uzmanlarına bağlanmak için telefon ile görüşme yapmalısınız.

Ininal müşteri hizmetleri nasıl bağlanılır?
Müşteri Hizmetleri: 0850 311 77 01. E-Posta: info@ininal.com. KEP Adresi: ininal@hs03.kep.tr.
Ininal kart kapanınca ne olur?
Kontör ya da dakika harcamadan, çağrı merkezlerinde sıra beklemeden ininal kartını başarıyla kullanıma kapattın. Kullanıma kapattığın kartın hesabında yer alan “Aktif Olmayan Kartlar” arasında listelenmeye devam edecek, bu sayede hem varsa kart bakiye bilgine, hem de kart hareketlerine erişmeye devam edebileceksin.
Ininal kartı kaç TL?
ininal Kart’a tek seferlik sadece 5 TL ödeyerek sahip olabilirsin. Çipli ve temassız özellikli ininal Kart’ın ücreti ise yine tek seferlik 10 TL’dir.
Ininal hangi bankaya ait?
2012 senesinde Bülent Tekmen ve Çelik Ören tarafından kurulan İninal, Türkiye’nin ilk ve tek yeni nesil ön ödemeli alışveriş kart markasıdır.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/ininal-kart-nereden-alinir/

https://sartlari.com/ininal-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/ininal-kart-aktiflestirme/

https://sartlari.com/i%cc%87ninal-bakiye-sorgulama/

https://sartlari.com/ininal-kart-aktif-etme/