İninal Kart Para Çekme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika İninal kart para çekme 2019, ininal kart ne kadar, ininal kart nerden alınır, inial karttan para çekme

Anasayfa > Genel > İninal Kart Para Çekme
17 Şubat 2019
251 okunma
İninal Kart Para Çekme
Okuma süresi: 2 dakika

Çok pratik ve güvenilir bir harcama şekli haline gelen Ininalkart, şu anda geniş bir kullanıcı yelpazesine sahiptir. Bu çok popüler olmaya başladığı için Ininal Kart para yükleme noktaları oluşturulmuştur. Yeni anlaşmalarla birlikte bu alan gün be gün genişlemektedir. Buna ek olarak, bir İninal kart para çekme işlemi için bazı anlaşmalar vardır ve kartınızdan güvenli ve adil bir şekilde para çekebilirsiniz.

Ininal Kart Nedir?

Ininalkart, her yerde kullanabileceğiniz bir alışveriş kartı olarak tanımlanabilir. Bakiye yüklenirken ön ödemeli kart olarak anılır. Kartınıza 100 TL yüklediğinizde, sadece 100 TL alışveriş yapabilirsiniz. Ininalkartı kullanabilmek için 12 yaşında olmalısınız. Kredi kartı veya bankamatik kartı kullanarak alışveriş yapabileceğiniz tüm alanlarda rahatlıkla kullanılabilir. İnternetten veya fiziksel mağazalarda özgürce kullanabilirsiniz.

Ininal Kart Para Yatırma İşlemi Nerelerde Yapılır?

Ininalkartınıza ödeme yapabileceğiniz birçok alternatif yöntem vardır. Kullanıcılarına rahat bir kullanım sağlamayı amaçlayan Ininal ekibi, neredeyse tüm alternatif ödeme seçeneklerini sunar.

Ininal kartlara para yükleme yolları:

Bankanın ATM’leri: Ülkemizde faaliyet gösteren herhangi bir bankanın sahip olduğu ATM’lerden para yatırabilirsiniz. Bu işlem için% 1,15 + 1,04 TL ücret alınacaktır.

PTT: PTT şubelerindeki para yatırmaalanlarını kullanarak% 2 kesinti ile yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca, PTT ATM’leri ile yapacağınız yatırımlarda da % 2 oranında kesinti olacaktır.

Migros: Migros ve Migros Jet kasalarında 2 TL servis ücreti verebilir ve para yükleyebilirsiniz.

Gazete Bayileri: Gazetelerin ana satış noktalarından 2 TL servis ücreti ödeyebilirsiniz.

N Kolay: N kolay puan 2 TL servis ücreti ayrı olarak tahsil edilerek ödeme yapımına açıktır.

ING Bank: ING Bank ATM’lerde kartsız işlem menüsü kullanılarak işlemler yapılmaktadır.

ParaMara: Ininal kartınızı ParaMara uygulamasında tanımlayabilir ve ardından ücretsiz olarak bakiyeyükleyebilirsiniz.

Banka veya kredi kartı: Banka veya kredi kartınızı kullanarak ödeme yapabilirsiniz. Ödenecek tutara ek olarak, servis ücreti karşılığında 2 TL ücret alınabilir.

Ininal Kart Çekme Yöntemleri Nelerdir?

Ininal kartınızdan istediğiniz kadar bakiye çekebilirsiniz. Bununla birlikte, Ininal kartın en büyük dezavantajlarından biri, para çekme işlemlerinin henüz etkinleştirilmemiş olmasıdır. Bu konuyla ilgili çalışmaların devam ettiği bilinmektedir ve İninal kart para çekme işlevini en kısa zamanda etkinleştirmeyi planladıkları bilinmektedir.