İninal Kart Şifresi Nerde Yazıyor?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika İninal kart 4 haneli şifre unuttum, ininal kart şifre değiştirme online, ininal kart internetten şifre değiştirme, ininal kart para çekme 2019, ininal sanal kart nedir

Anasayfa > Genel > İninal Kart Şifresi Nerde Yazıyor?
13 Şubat 2019
586 okunma
İninal Kart Şifresi Nerde Yazıyor?
Okuma süresi: 2 dakika

İninal kartı, ptt veya migros gibi şubesi olan birçok şirketten satın alabilirsiniz. Bu kartı 5 TL’ye satın almak güvenli midir? İlk önce çalışma prensibi hakkında konuşmamız gerekir. Bir kart aldığınızda kim olduğunuz sorulmaz. Satın aldığınız kart internette etkinleştirme olmadan kullanılamaz. Bunu yapabilmek için orijinal hesabı Internet’te açmanız ve hesabınıza eklemeniz gerekir. Elbette İninal kart şifresi nerde yazıyor gibi temel bilgileri de bilmek önemlidir.

Nereden Kartı Alabilirim?

İninal kartı olan Migros, Teknosa gibi yerlerden 5 TL’ye alabilirsiniz. Ayrıca çevrimiçi sipariş verebilirsiniz. İnternet üzerinden alışveriş yapmak için ininal.com bilgilerinizi girin ve siparişler ile ilgili bilgileri girerek adresinize gelmesini sağlayın. Ancak kargo ücreti 4 TL’dir. Kartınız 2-3 gün içerisinde size gelecektir.

Aktif Kart Nasıl Kullanılır?

İlk müşterilerin çoğunun kartı etkinleştirmek durumunda kaldığı kartlardan biri de İninal karttır. Elbette bu kartı kişiselleştirmek de güvenilir olması açısından önemli ve gereklidir.

1- İninal.com sitesinde sağ üst köşedeki kullanıcı girişine tıklıyoruz.

2 – Sağ alt tıklamayı açmak için ilk bölümün üyelerinin giriş sayfasında, bir hesap açın.

3- Lütfen bilgilerinizi doğru yazınız (adres çok önemli değildir ama telefon gibi bilgiler çok önemlidir)

4 – İninal kartı üzerinde bulunan 4 haneli güvenlik koduna bir sonraki telefon için onay kodunu girin, (girmeden önce çok fazla zaman harcarsanız, tekrar bir onay kodu gelecektir)

5- Son adım ile kod onaylaması yapıldıktan sonra üyelik işlemi bitmiş demektir.

6-Gelen kodu, görmek istediğimiz adres ve şifreyle, görmek istediğiniz kartın detaylarını ve kart numarası, son kullanma tarihi, cvc2 kodu gibi ayrıntıları not etmeyi de ihmal etmemelisiniz. Herhangi bir eksiklik ya da yanlışlık olduğu zaman her bilgi gerekli olabilir.

Şifre Nereden Alınır?

Ininal kart şifresi, internet (online siteler, market, sinema, vb.) üzerinden ya da marketlerden alındığı zaman şifre ile gelir. 4 basamaklı bir kart şifresi talep ettiğinizde bu şifre alışveriş yapmak için kullanılır. Kartınızın 16 haneli kart numarasının son 4 hanesi şifreniz olacaktır. 3 kez yanlış şifre girerseniz, kartınız bloke edilir. Kartınızı yeniden açmak için müşteri hizmetlerini arayabilirsiniz. İninal kart şifresi nerde yazıyor sorusunun yanıtını herkese söylemeseniz iyi olacaktır.