İsimden Elektrik Abone No Öğrenme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Elektrik tesisat no sorgulama, sayaç seri no ile elektrik borç sorgulama, elektrik abone no öğrenme isim,sayaç no ile elektrik borç sorgulama enerjisa, elektrik abone no kaç haneli, elektrik borcumu öğrenmek istiyorum

Anasayfa > Genel > İsimden Elektrik Abone No Öğrenme
13 Şubat 2019
372 okunma
İsimden Elektrik Abone No Öğrenme
Okuma süresi: < 1 dakika

İsimden elektrik abone no öğrenme nasıl olur? Elektrik abone numarası her bir kullanıcı için özel olmakla birlikte abone numarası olmadan elektrik faturanızı sorgulayamaz veya faturayla ilgili internetten herhangi bir işlem yapamazsınız. Tarafınıza ait bone numaranızı fatura üzerinden ya da internetten öğrenebilirsiniz. İnternet aracılığıyla elektrik faturanız ile yaptığınız tüm işlemler için abone no kullanmak gerekmektedir. Abone numarası her abone için özeldir. Abone numarasının bir diğer adı da müşteri numarasıdır.

Abone numarası ile yapılan işlemler nelerdir?

Abone numaranız ile elektrik borcunuzu sorgulayabilir ve de fatura ödeyebilirsiniz. İnternet aracılığıyla borç sorgulamak istediğiniz zaman sizlere abone numarası sorulur. Abone numarasını bilmeniz halinde işlemleriniz kolayca gerçekleştirilir. Aynı durum fatura öderken de geçerli olup, abone numarası sizin elektrik kimlik numaranızdır.

İnternetten elektrik abone numarasını nasıl öğrenirim?

İsimden elektrik abone no öğrenme nasıl olur? Abone numaranızı internet aracılığıyla öğrenmeniz için fatura sorgulama kısmına gitmeniz gerekmektedir. Çıkacak olan ekranda vergi numarası ya da abone numarası ile karşılaşacaksınız. Vergi numarası kısmını doldurmanız halinde sizlere ait abone numarası ve diğer bilgiler de çıkar. Aynı zamanda elektrik dağıtım firmanızın internet sitesi üzerinden de işlemlerinizi gerçekleştirebilir ve de abone numaranızı öğrenebilirsiniz.

İnternetin dışında abone numaramı nasıl öğrenebilirim?

Düzenli bir şekilde her ay tarafınıza gönderilmekte olan elektrik faturası üzerinde yazılı olan sıra numaraları size ait işletme numarasını göstermektedir. İşletme numarasının hemen altında sıra numarası bulunur. Sıra numarasının hemen yanında ise abone numarası bulunmaktadır. Abone numarası 10 haneli olup sizin ki 10 haneli değilse işlem yapacağınız zaman başına sıfır koymanız gerekir. Faturanızda abone no kısmı bulunmayıp tesisat no kısmı bulunuyorsa tüm işlemlerinizde bu numarayı kullanmanız gerekir. Bunun yanı sıra elektrik dağıtım firmanızın müşteri hizmetlerine bağlanarak dilediğiniz zaman abone numaranızı sorgulayabilir, fatura borç bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.