Türksat Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Türksat müşteri hizmetleri 0850, türksat müşteri hizmetleri numarası 444, uydunet arıza

Anasayfa > Genel > Türksat Müşteri Hizmetleri
02 Mart 2019
357 okunma
Türksat Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Türksat müşteri detsek hattı var mıdır? Türksat müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir? Türksat; Türkiye’nin tek kablo tv ve uydu operatörüdür. 600 civarlarında radyo ve tv data yayını bulunmaktadır. Türkiye’nin ilk uydusu olan Turksat 1A; 24.01.1994 tarihinde fırlatılmış olup 12 dakika içerisinde infilak etmiştir. Bunun ardından Türksat 1B uydusu da aynı sene içerisinde gönderilmiştir. Tüksat’ın üçüncü uydusu olan 1C, 1996 sneesinde hizmete girmiştir. 2A uydusu da 10.01.2001 tarihinde fırlatılmış olup 1C ile aynı konumdadır. 3A uydusu 2008 senesinde fırlatılmış olup Türksat ve Fransız iletişim şirkeri olan Alcatel arasında sözleşme imzalanmıştır. Türksat çeşitli alanlarda hizmet vermekte olup, merak ettiğiniz ve bilgi almak istediğiniz her türlü konu için müşteri hizmetleri iletişim numaralarından dilediğiniz zaman kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Türksat müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Türksat sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri desteklemek amacı ile müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 804 44 44 şeklinde olup dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden kendileri ile iletişime geçebilirsiniz. Kendilerine ulaşmanız halinde sunmuş oldukları ürün ve hizmetler hakkında detaylı bilgi alabilir; öneri, şikayet ve taleplerinizi de aynı şekilde buradan iletebilirsiniz. Uzman çalışan kadrosuna sahip olan müşteri hizmetleri birimi, sizlere en iyi hizmeti verebilmek adına çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedirler.

Türksat iletişim seçenekleri nelerdir?

Türksat web sitesi üzerinden iletişim formunu doldurarak iletişime geçebilirsiniz. Formu göndermeniz hemen ardından sizinle iletişime geçeceklerdir. Bunun yanı sıra mail adreslerinden ya da müşteri hizmetleri iletişim numaralarından da dilediğininiz zaman iletişime geçerek bilgi ve destek alabilirsiniz.

Türksat müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Türksat müşteri hizmetleri birimi son derece profesyonel ve kalabalık bir kadroya sahiptir. Bu doğrultuda yapmış olduğunuz aramalar hemen yanıtlanmakta ve tarafınıza yardımcı olunmaktadır. Hatların çok yoğun olduğu durumlarda birkaç dakika bekleme süresi olabilir fakat bu süre daha uzun tutulmaz. Müşteri temsilcilerine direk bağlanma seçeneği ile sorunuzu bire bir iletebilir ve gerekli desteği alabilirsiniz.