Koç Burcu Kadını | Koç burcu kadını hangi burçla evlenmeli? - Şartları Neler

Koç Burcu Kadını | Koç burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Koç Burcu Kadını Hangi Burçlarla Anlaşır? Koç Burcu Kadını Hangi Özelliklere Sahip? Merak ediyorsanız detaylar içerikte.

Anasayfa > Genel > Koç Burcu Kadını | Koç burcu kadını hangi burçla evlenmeli?
16 Eylül 2020
644 okunma
Koç Burcu Kadını | Koç burcu kadını hangi burçla evlenmeli?

Koç burcu kadını, ateş grubunun baskın üyelerindendir ve tam anlamıyla bir kadındır. Sönmeyen bir ateşe benzer, sürekli bir amaç peşindedir. Farklı bir konuya odaklanmadan direkt hedefine yönelir. Başarıya ulaştığında durmaz, daima alevlendireceği bir kıvılcım barındırır. İş dünyasında yönetici pozisyonlarında genellikle koç kadını vardır. İnsanları yönetmeyi yönlendirmeyi iyi başarır. Ortama giriş yaptığında önderlik enerjisini yayar ve herkese kendisinin patron olduğunu hissettirir.

Özellikleri

Koç burcu kadını, zodyakın ilk burcudur ve liderlik konusunda inatçıdır. Koç burcu kadını da bu bayrağı taşır ve diğer kadınlardan ayrılan farklı bir havası vardır. Genel olarak özeliklerini sıralayacak olursak;

*Tutkuludur, kafasını toparlamada ve odaklanmaya iyidir. Bu nedenle hevesi kaçmadan hedefine yönelir.

*Kendinin farkındadır, bu durum yüksek bir egoya sahip olmasına yol açar. Kibirli tavırlarının tek sebebi potansiyelinin farkında olmasıdır.

*İnatçıdır, liderlik özelliği nedeniyle bir işi başkasına emanet etmekten hoşlanmaz. Bu nedenle farklı fikirlere kapalıdır ve daima kendi istediği şeyler için inatlaşır.

*Rekabetçidir, ortada hiçbir şey yokken bile bir yarış havasına bürünebilir.

*Korumacıdır, ebeveyn ve kardeşleri ve kendi kurduğu yuvasında liderdir. Evin hâkimi olmak ister ve herkesin kendisine akıl danışmasını ister. Ve bunu sağlar da.

*İş hayatında başarılıdır. Kadından yönetici mi olur diye soran herkese ağzının payını verir.

*Dobradır, bu nedenle her sözü insanlara eleştiri gibi gelir. Hâlbuki tarzı bu şekildedir.

Aşk Hayatı

Her baskın burç gibi koç burcu kadını da yönetebileceği bir partner ile anlaşabilir. Üzerinde hâkimiyet kurmaya çalışan biri ile en baştan çatışır ve bir aşk için kesinlikle geçit vermez. Mantıklı hareket etmeyi sever. Genel olarak ilişkide koç kadını;

*Kendi ciddiyetini biraz yumuşatacak birini arar. Esprili ve neşeli kişiler dikkatini çeker ancak cıvık bir hareketini görürse hemen soğur.

*Çok değer verir ve üzerine titrer. Belki bir anne gibi değil ancak bir abla gibi davranabilir.

*Tavır yapmayı beceremeyecek kadar düzdür.

 Anlaşabildiği Burçlar

*Yay burcu koç burcu kadını için en uygun burçtur. Her koşulda kendisini sevdiren kültürlü ve kendinden emin yay ile hoş bir enerji yakalar.

*Aslan ile sürekli didişse bile birbirlerinin halinden anlarlar.

Anlaşamadığı Burçlar

*Oğlak ile enerjileri uyuşmaz.

*Balık burcu ile birbirlerini üzerler.

Koç Burcu Kadını Nasıl Sevişir?
Koç kadını cinsellik ve sekste tıpkı elementi ateş gibidir ve fantazi vazgeçilmezidir. Koç kadını sekste tıpkı elementi ateş gibi etkili ve çarpıcıdır. Koç kadını cinsel hayatında baskın olmayı sever. Bu nedenle Koç burcu kadını için sekste kendisinin baskın olduğu pozisyonları sever.
Koç Burcu Kadını Hangi Burçla Evlenmeli?
Koç kadınlarının en iyi anlaştığı burçlardan biri Aslan burcudur. Yardım sever, güler yüzlü, etkileyici, olgun ve iyimser olan Aslan burçları Koç ile oldukça iyi anlaşabilir ancak ikisi de oldukça iddialı ve dediğim dedik olan bu burçların çatışması da bir hayli mümkündür.
Koç Burcu Hangi Burca Aşık Olur?
Koç burcu aşk hayatı içinde ve dışında fark etmez katıldığı her ortamın kralı olmak ister. Mükemmel bir beraberlik için Terazi ve Yay’dan şaşmamalı. Başak, Oğlak ve Balıklar’la ise aynı ortamda bulunmamaya bakmalı!
Koç Burcu Kadını İlişkide Ne İster?
Koç burcu kadını yaşadığı ilişkilerinde oldukça kıskançtır. Oldukça enerjik olan koç burcu kadını aynı zamanda cinselliğe de çok önem verir. Bu burcun kadınları yatakta cesur ve cazibelidir. O nedenle koç burcu kadını cinsellik konusunda sürekli heyecan ister.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/terazi-burcu-kadini/

https://sartlari.com/koc-burcu-erkegi/

https://sartlari.com/kamil-koc-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/yay-burcu-kadini/

https://sartlari.com/terazi-burcu-kadini/