Kamil Koç Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Kamil koç müşteri hizmetleri ara, kamil koç müşteri hizmetleri no, kamil koç müşteri hizmetleri şikayet, kamil koç müşteri hizmetleri direk bağlanma

Anasayfa > Genel > Kamil Koç Müşteri Hizmetleri
24 Şubat 2019
359 okunma
Kamil Koç Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Kamil Koç otobüs firması yıl içerisinde birçok otobüs seferi ile insanların farklı şehirlere girmesinde yardımcı olan bir firmadır. Bu firma kalitesi ve müşteri hizmetleri desteği ile dikkat çekmektedir. Öncelikle firma özelliklerinden bahsedelim.

Kamil Koç firması 1926 yılında kurulmuştur. Kamil Koç Otobüsleri A.Ş Türkiye’nin ilk karayolu yolcu taşıma şirketi olarak 91 yıldır faaliyettedir. Şirketin kurucusu Kamil Koç’un müşteri memnuniyetini ve iş ahlakı ilkeleri ışığında sektöründe lider ve öncü olmayı her geçen gün daha da ileriye taşımaktadır.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri ile yıllardır çözüm odaklı çalışmalarını sürdürmektedir.

Kamil Koç Hakkında

Kamil Koç şirketi bugün iş ortakları ile birlikte 8.000 kişilik bir aile olmaktadır. Seferlerini toplamda 67 il, 271 ilçe ve 861 adet bilet satış noktası ile Türkiye’nin her bölgesinde erişilebilir bir marka konumundadır.

Kamil Koç firması ortalama olarak 1.100 araçlık kapasitesi, genç filosu ile yolcularına güvenilir ve konforlu seyahat fırsatı sunmaktadır. 1926 yılında kurulan Kamil Kaç seyahat firması son 8 yılda yolcu sayısını %134 oranında arttırmıştır. 2015 yılı itibarı ile 17 milyon yolcuya hizmet sağlamıştır

Kamil Koç 2020 büyüme vizyonu ile ortalama 1800 araçlık 30 milyon yolcuya hizmet sağlamayı hedeflemektedir.

Firma misyonu olarak her daim yolcuların yani müşterilerin memnuniyetini ön planda tutmaktadır. Sektöre hizmet standardı belirleme konusunda öncü bir firma olduğunu söylemek mümkündür. Türkiye’de şehirlerarası karayolu yolcu taşımacılığına sayısız ilkler ve yenilikler kazandırdığını söyleyebiliriz. 90 yıllık bir tecrübe ile günümüzde yolcu ihtiyaçlarını doğru anlamak ve yolcuların güvenilirliğini, memnuniyetini sağlamak için personel ve donanım açısından yüksek hizmet kalitesi anlayışına sahiptir.

Türkiye’de bulunan en büyük 500 firma içerisinde Kamil Koç firması da bulunmaktadır.

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri Nedir?

Kamil Koç Müşteri Hizmetleri ile iletişime geçerek bilet rezervasyonu yaptırabilir, bilet alabilir, bilet iptali yapabilir, şikâyetlerinizi, isteklerinizi veya teşekkürlerinizi iletebilirsiniz.

Kamil Koç firması müşteri hizmetleri çağrı merkezi numarası 444 0 562 nolu telefondur. Bunun yanı sıra sisteme mail yolu ile de ulaşabilmeniz mümkündür.