Düşmanı Helak Etmek İçin En Tesirli Dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Düşmanı hasta etmek için dua, düşmanı felç etme duası, düşman çatlatan dua

Anasayfa > Genel > Düşmanı Helak Etmek İçin En Tesirli Dua
27 Şubat 2019
2.347 okunma
Düşmanı Helak Etmek İçin En Tesirli Dua
Okuma süresi: < 1 dakika

Düşmandan kurtulmak için dua var mıdır? Düşmanı helak etmek için en tesirli dua hangisidir? Hayatımızın bazı dönemlerinde, bazı zamanlarda iş hayatında, okulda, arkadaş çevresinde, ailede ve daha pek çok yerde kötülüğüüzü isteyen ve bu yönde hareket eden pek çok insan vardır. Onların kötü enerjileri hiçbir şey yapmasalar dahi hayatımızı kötü yönde etkileyebilirler. Bu gibi durumlarda yapmamız gereken ilk durum onlardan mümkün olduğunca uzak durmak. Öyle ki bu insanlar sizlere zarar vermek adına ellerinden geleni yapacaklardır. Allah inancı olan kimseler bu tarz durumlar yaşamamak ya da bu durumlardan korunmak için el açıp dua edebilirler. Düşmanlardan korunmak için, onların şer ve belalarından kurtulmak için okunabilecek bazı dualar bulunmaktadır. Bu duaları okuyup Allah’a dığınmanız halinde sizi en iyi şekilde kötülüklerden ve kötü insanlardan koruyacaktır.

Düşmanı helak eden dua okunuşu nasıldır?

Düşmanı helak etmek ve onların kötülüklerinden kurtulmak için okunması gereken dua;

Bismillahirrahmânirrahîm,

Messethümülbe’sâüveddarrâü, innâerselnâ aleyhim hâsıbâ, feahaznahüm ahze azizin muktedirin ve ye’tîhi’lmevtümin külli mekânin, feleyselehulyevmehâhünâhamımün, velâta’âmun illâ minğislîn.

Düşmanı helak eden duanın Türkçe anlamı nedir?

“Onlaraöyleâfet, mihneterişti. ” (Bakara, 214)

“Biz de üzerlerinetaşyağdırdık. ” (Kamer, 34)

“Galipvegüçlü, kuvvetiolanayakışırbiryakalama ile onlarıyakaladık. ” (Kamer, 42)

“Ölümkendisinihertaraftansarar.” (İbrahim, 17)

“Onungözetecekbirdostubulunmayacak. İrindenbaşkabiryiyeceğiolmayacak. (Hâkka, 35-36)

Düşmanı helak eden duayı okurken abdest almak gerekir mi?

Düşmanı helak etmek için en tesirli dua okumadan önce abdest almak o duanın etkisinin artması için gereklidir. Bu duayı okumadan önce abdest alıp sabah namazını kılmak ve ardından bu duayı okumak çok daha etkili olacaktır. Bu dua sayesinde düşmanlarınızın kötülüklerinden kurtulur ve onların sizlerden uzaklaşmasını sağlayabilirsiniz. Bu duayı okuyup, o kişileri Allah’a havale etmeniz en hayırlısı olacaktır.