Miles And Smiles Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 4,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Miles and smiles müşteri hizmetleri, miles and smiles müşteri hizmetleri telefon numarası, miles and smiles iletisim no, miles and smiles bilgileri güncelleme

Anasayfa > Genel > Miles And Smiles Müşteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
391 okunma
Miles And Smiles Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: < 1 dakika

Miles andsmiles müşteri hizmetleri numarası nedir? Miles andsmiles; Türk Hava Yolları ve de program ortağı olan havayolu şirketleri ile gerçekleştirmiş olduğunuz seyahatlerden, program ortakları aracılığı ile yapmış olduğunuz harcamalardan, Miles andsmiles anlaşmalı olan kredi kartları ile yapmış olduğunuz alışverişlerinizden mil kazandırmakta olan özel bir yolcu programıdır. Biriktirmiş olduğunuz miller ile Türk hava yolları ve de program ortaklığı olan firmaların seyahatlerinde kullanabileceğiniz ödül biletler ve de Türk hava yolları seyahatlerinizde kullanabileceğiniz refakatçi biletleri alınabilir, anlaşmalı program ortakları ile de mil harcayabilir veya ücretsiz bir şekilde kabin yükseltme işlemleri gerçekleştirebilirsiniz. Özellikle sıkça seyahat eden kişiler tarafından kullanılan bu program son derece avantajlı tekliflere sahip olup, pek çok ücretsiz uçuş kazandırıyor. Miles andsmiles üyeleri, diledikleri zaman program hakkında bilgi almak ya da hesapları ile ilgili durumlar için müşteri hizmetleri numarasından iletişime geçebilirler.

Miles andsmiles müşteri hizmetleri numarası nedir?

Miles andsmiles müşterileri son derece avantajlı bir şekilde uçuşlarını gerçekleştirirken anlaşmalı havayolları aracılığı ile yaptıkları her seyahatte de mil kazanıyor. Miles andsmiles çağrı merkezi iletişim numarası 444-0-849 şeklinde olup, Miles andsmiles müşteri hizmetleri numarası 0850-333-0-849 şeklindedir. Program ile ilgili tüm bilgileri bu numaralardan iletişim sağlayarak öğrenebilir, kendi hesabınızla ilgili işlemleri de yine aynı şekilde bu numara üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Miles and smiles müşteri hizmetlerine her saatte ulaşabilir miyim?

Miles andsmiles müşteri hizmetleri son derece profesyonel bir ekiple çalışmakta olup, 7 gün ve 24 saat hizmet vermektedirler. Dilediğiniz zaman program ile ilgili her türlü konu için kendilerine ulaşabilir, gerekli bilgileri vererek sizlere yardımcı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Miles andsmiles müşteri hizmetlerine hemen ulaşabiliyor muyuz?

Miles andsmiles müşteri hizmetleri uzman bir çalışan kadrosuna sahip ve çok sayıda çalışanı bulunmaktadır. Bu doğrultuda iletişim numaralarını aramanız halinde sizlere en kısa süre içerisinde hızlı bir şekilde yardımcı olur ve de sorununuzu çözerler.