Pttcell Musteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Pttcell müşteri hizmetleri numarası nedir, pttcell müşteri hizmetlerine hızlı bağlanma, pttcell online, pttcell telefon kampanyası

Anasayfa > Genel > Pttcell Musteri Hizmetleri
17 Şubat 2019
201 okunma
Pttcell Musteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Pttcell iletişim bilgilerini öğrenerek sorularınızı, görüşlerinizi ve önerilerinizi belirtmeniz zor olmayacaktır. Bu şekilde Pttcell hat iptaline yönelik müşteri hizmetleri ile görüşmelere geçilebilir. Ya da hat aboneliğine yer vermek isteyenler müşteri hizmetlerinden faydalanabilir. Pttcell müşteri hizmetleri nasıl merak edenlere şu detaylar eşlik etmekte;

  • Öncelikle resmi web sitesinden iletişim servislerini gözler önüne seriyor.
  • Siteden öncelikle iletişim formunu sunuyor.
  • İletişim formundan ziyade çağrı merkezinden de faydalanmanız mümkün.

Tüm bu servislerin resmi sitede sıralanması işinizi kolay hale getirecektir. Nitekim kısa sürede müşteri temsilcileri ile iletişim geçebilir, sorularınıza yanıt bulabilirsiniz.

Pttcell Telefon Numarası Ne Oldu?

Güncel olarak iletişim bilgilerini paylaşması dikkat çekiyor. Önceden de belirttiğimiz gibi bu bilgileri ilk önce resmi sitesinden gözler önüne sermektedir. Mesela genel olarak tercih edilen çağrı merkezi telefon numarası mevcut durumda. Bu anlamda sorularınızı iletmek için 444 6 788 numarasından iletişime geçmeniz esas alınmaktadır.

Çağrı merkezi ile görüşmeleriniz neticesinde sorunlarınızı ya da şikayetlerini sunmanız zor değil. Örneğin bu şekilde bakiye yükleme sorunlarına yönelik bildirimde bulunabilirsiniz. Ya da direk olarak hattınızla alakalı olarak sorularınızı iletmeniz mümkün.

Pttcell İletişim Formu Var Mı?

Genel olarak çağrı merkezinden görüşmelere geçildiği açık durumda. Ancak bunun dışında iletişim formunu da göstermektedir. Yine resmi sitesinden formu doldurmanız esas alınıyor. Sorulardan ziyade öneri, şikayet ve memnuniyet bildirimlerinin buradan karşılanması dikkat çekmekte.

Formdan önce ad ile soyadı detaylarına yer verilmelidir. Beraberinde zorunlu olarak telefon numaranızı ve e-posta adresinizi girmelisiniz. Bu şekilde mesaj bölümüne geçiş yapılabilir. Yani mesajınızı yazarak bildirimlerinizi göndermeniz birkaç dakikanızı alacaktır. Kısa süre içerisinde de yazışmalara geri dönüş yapılmakta.

Pttcell Tüketici Şikayet Alanı Nasıl?

Pttcell müşteri hizmetleri olarak şikayet bölümünü de göstermektedir. Bu sefer sadece şikayet bildirimleriniz için telefon numaranızı sunmanız gerekiyor. Bir de ücretsiz olarak şifrenizi alarak giriş yapmalısınız. Yani Pttcell abonesi olanlar bildirimlere geçebilir. Direk olarak giriş yaparak tüketici şikayet alanından görüşlerinizi bildirmeniz mümkün olmakta. Bunun yanı sıra yukarıda da belirttiğimiz gibi iletişim formundan yazışmalara geçilebilir.