Sefamerve Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 1 dakika Sefamerve whatsapp tel numaraları, sefamerve whatsapp numarası öğrenme, sefamerve sipariş sorgulama

Anasayfa > Genel > Sefamerve Müşteri Hizmetleri
02 Mart 2019
417 okunma
Sefamerve Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 1 dakika

Sefamerve canlı yardım departmanı, firma ile alakalı her türlü konuda müşterilerine destek veriyor. Türkiye’nin online olarak satış yapan mağazalarından birisi olan firma, birçok değişik iletişim kanalını kullanıcılarına sunmuş durumda. Her türlü problem, soru ve benzeri durumlar için ilgili alanı tercih etmek mümkün.

Sefamerve Canlı Yardım Nasıl Kullanılır?

Sefamerve müşteri hizmetleri, firmanın resmi sitesinde tasarlanmış olan bir alan üzerinden faaliyet göstermekte. Sayfada online olan kişiler, sağ alt kısımda bulunan ilgili butona tıklayarak hemen görüşmeye başlayabilirler. Tıklama işlemi sonrasında karşınıza bir konuşma penceresi gelecek.

İlk olarak buradan görüşme konusunu seçmek gerekiyor. Sipariş işlemleri, kampanyalar, iade/değişim, üyelik işlemleri ve diğer gibi konu başlıkları var. Bunlardan birisini seçebilir ve hemen yan tarafında bulunan yuvarlak kutucuğun içini doldurabilirsiniz. Daha sonra şimdi konuşmaya başlayın butonuna basmak gerekiyor. Hemen ardından müşteri temsilcisi ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Sefamerve Bize Ulaşın Bölümüne Nasıl Erişim Sağlanır?

Firmanın canlı yardım hattı dışında aynı zamanda bize ulaşın adı ile tasarlanmış bir başka bölümü de bulunuyor. Sitede online olduktan sonra hemen alt kısımda bize ulaşın yazan bir yerin olduğunu göreceksiniz. Buraya bir kere tıkladıktan sonra ilgili sayfaya otomatik bir şekilde yönlendirebilirsiniz.

Burada doldurulması gereken bazı bölümler var. İlk etapta adınızı yazmalısınız. Sonrasında email adresi buraya eklenmelidir. Telefon kısmı unutulmamalıdır. Cep telefonu numaranızı yazmanız gerekiyor. Konu kısmına tıkladığınız zaman karşınıza birçok başlık çıkacaktır. Sipariş, kargo, iade gibi opsiyonlardan birisi seçilmelidir. Ardından mesaj yazılı bölümün hemen yanındaki kutucuğa sorunuzu girmelisiniz. Gönder butonuna bastıktan sonra işlem tamamlanmış olacaktır. Canlı yardım hattı çok kısa süre içerisinde size dönüş yapar.

Sefamerve Diğer İletişim Kanalları Neler?

Sefamerve müşteri hizmetleri kapsamında, elektronik posta yollamak da mümkün. Firmaya ait olan bu adres iletisim@sefamerve.com olarak belirlenmiş. Her konuda yazabilirsiniz. Buna ek olarak firmanın bir telefonu da var. İstediğiniz an aramanız mümkün. Numara ise +90 850 221 30 40 olarak alınmış. Birçok farklı sorunuzu bu şekilde firmaya iletebilirsiniz. Böylelikle aradığınız cevabı kısa sürede bulacaksınız.