Microsoft Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Microsoft müşteri hizmetleri 0850, windows.microsoft.com tr, microsoft ürün etkinleştirme telefon numarası türkiye

Anasayfa > Genel > Microsoft Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
196 okunma
Microsoft Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Microsoft gibi yüksek kullanıcı potansiyeline sahip müşterilerin telefon numaralarını veya birçok yazılım ve BT şirketinin çağrı merkezlerini bulmak her zaman kolay değildir. Bazen Microsoft çağrı merkezine bağlanmadan önce biraz zamana ihtiyaç duyabilirsiniz. Çağrı temsilcisi, hattaki aramaların yoğunluğuna göre size geri dönecek ve sorunlarınız ve şikayetlerinizle dikkatlice ilgilenecektir. Microsoft müşteri hizmetleri uzmanlarınabağlanmak için uzman kişiyle iletişime geçebilir ve bu konuda yardım veya destek alabilirsiniz.

Müşteri Hizmetlerine Hangi Konularda Danışılır?

İade ve değişim koşullarının yanı sıra, Microsoft kullanıcıları olarak edindiğiniz Microsoft sürümlerinin veya lisanslarının durumu hakkında bilgi edinebilirsiniz; Soru, öneri ve görüşlerinizi kolayca iletebilirsiniz.

Microsoft iletişim merkezinin telefonunu kullanarak, sizi ilgilendiren herhangi bir sorun hakkında bilgi alabilir ve sorularınızı müşteri temsilcilerimizden yanıt bulabilirsiniz.

Kendi başınıza çözüm bulamadığınız durumlarda, resmi ve gerçek Microsoft çağrı merkezinden veya müşteri desteğinden destek almak en mantıklı ve güvenli seçenektir.

Microsoft Çağrı Merkezi numarası şudur:

444 67 87

Microsoft Ne Zamandan Beri Var?

Microsoft, 1975 yılında ABD’de Bill Gates tarafından kurulan ve büyük bir yazılım ve bilgi teknolojisi şirketidir. Ürünler Windows, XBOX, Lumia, Windows Phone, Ofis tüm dünyada bilinir. Şirket tarafından verilen hizmetlerin ana kategorileri şunlardır: Bilgisayar yazılımı, Ev aletleri, Bilgisayar donanımı, Akıllı telefon.

Nokia, LinkedIn gibi birçok tanınmış şirketi satın aldı. İşletim sistemleri için küresel pazarın% 90’ı Microsoft’a aittir. Bu, dünyadaki çoğu kullanıcının Windows işletim sistemini kullandığı anlamına gelir. Microsoft, aşağıdaki işletim sistemlerini üretir ve geliştirir: Windows 95, Windows 98, Windows 98 İkinci Sürüm, Windows ME, Windows 2000, Windows Server 2003, Windows XP, Windows Vista, Windows Server 2008, Windows 7, Microsoft Dynamics, Windows 8, Windows Sunucu 2012, Windows 10.

Microsoft’un 444 hattında bir iletişim numarası vardır. Bu çağrı merkezi ile Microsoft ürünlerindeki sorunları bildirebilir ve hızlı şekilde destek alabilirsiniz.

Microsoft Müşteri Hizmetleri Daha Sosyal Hale Mi Geldi?

Çağrı merkezinin iletişim bilgilerini bilmek ve çağrı merkeziyle iletişim kurmak her zaman kolay değildir, çünkü benzer yazılımların ve Microsoft gibi BT şirketlerinin büyük bir müşteri tabanı vardır. Bir Microsoft çağrı merkezi ile iletişim kurmaya çalıştığınızda, çağrı merkezindeki iletişimin yoğunluğuna bağlı olarak iletişim hattında bir süre beklemeniz gerekebilir. Kişi isteğini Microsoft çağrı merkezine bıraktıktan sonra, çağrı merkezi size geri dönecek ve şikayetlerinizi ve sorunlarınızı gözden geçirecektir. Bir Microsoft çağrı merkezi ile iletişim kurmak istiyorsanız, ayrıntılı destek almak veya şikayetiniz ve sorununuzla ilgili yardım almak için Microsoft müşteri hizmetleri ile iletişim kurabilirsiniz.