E Posta Şifremi Unuttum Değiştirmek İstiyorum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika E posta şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim, e posta şifre değiştirme, gmail şifremi unuttum telefon numarası

Anasayfa > Genel > E Posta Şifremi Unuttum Değiştirmek İstiyorum
20 Şubat 2019
505 okunma
E Posta Şifremi Unuttum Değiştirmek İstiyorum
Okuma süresi: < 1 dakika

E posta şifresi değişimi nasıl olur? E posta şifremi unuttum değiştirmek istiyorum, nasıl yapabilirim? Bilgisayarların ve internetin kullanımı yaygınlaşmaya başladıktan sonra en popüler iletişim yöntemi e posta oldu. Öyle ki akıllı cihazlar çıkmadan ve yaygınlaşmadan önce günlük görüşmeler dahi bu sistem üzerinden mesajlaşma yolu ile gerçekleştiriliyordu. E posta ile iş mesajlaşmaları, dosya gönderimleri, günlük sohbetler ve pek çok iletişim gerçekleştiriliyor. Uzun yıllar boyunca kullanılan ve kullanılmaya devam eden bu iletişim yöntemi, son zamanlarda daha resmi olup daha çok iş için ve resmiyet gerektiren görüşmeler için kullanılmaya başladı. Çeşitli uzantılardan e posta adres alarak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sahip olduğunuz eski ya da yeni eposta adresinizin kullanıcı bilgilerini unuttuysanız ve değiştirmek istiyorsanız yazımızı okumaya devam edebilirsiniz. Bu konuda sizlere gerekli bilgilendirmeler yazımızın içeriğinde verilecektir.

E posta kullanıcı bilgilerimi unutmam halinde yeniden bilgilerime ulaşabilir miyim?

E posta için kullanmış olduğunuz mail adresinizi ya da şifrenizi unutmanız halinde söz konusu bilgilere yeniden ulaşmanız için yöntemler mevcut. Fakat kişisel hesaplar son derece güvenlik önlemleri ile korunmaktadır. Bu sebepten dolayı şifre değiştirmek için kullanacağınız yöntemler cep numaranıza şifre gönderimi, tarafınızca belirlenmiş gizli soru ve cevabı ya da bağlantılı vermiş olduğunuz başka bir mail adresine gönderilir. Bu şekilde herhangi bir güvenlik açığı yaşanmaksızın şifre değişimi işlemi yalnızca kendi mail adresleriniz için gerçekleştirilebilir.

Microsoft hesabıma ait e posta şifremi unuttum nasıl değiştireceğim?

E posta şifremi unuttum değiştirmek istiyorum ne yapmam gerekiyor? Microsoft hesabınıza ait e posta şifrenizi unuttuysanız, Microsoft destek sayfasına giderek parolamı sıfırlamam gerekiyor yönergelerini izlemeniz halinde şifre değişiminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Gmail hesabıma ait e posta şifremi unuttum nasıl değiştireceğim?

Gmail hesabınıza ait e postanızın şifresini unutmanız durumunda hesabım kısmından oturum açma sayfasına giriş yapın. Şifremi unuttum seçeneğini seçerek cep telefonu numaranıza şifre gönderimi, bağlantılı mail adresinize şifre gönderimi, özel sorular ile yeni şifre belirleme yöntemleri ile şifrenizi sıfırlayabilirsiniz.