Trendyol Kapıda Ödeme Var Mı?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Trendyol kapıda ödeme 2019, trendyol müşteri hizmetleri, trendyol kredi kartı ile ödeme

Anasayfa > Genel > Trendyol Kapıda Ödeme Var Mı?
12 Şubat 2019
4.699 okunma
Trendyol Kapıda Ödeme Var Mı?
Okuma süresi: < 1 dakika

Trendyol Demeter liderliğinde 2010 yılında kuruldu. Mutlu temalı giyim şirketi, Türkiye’nin önde gelen e-ticaret sitelerinden biridir. Merkez, ülkemizin en güzel şehirlerinden biri olan İstanbul’un Sarıyer semtinde bulunmaktadır. Trendyol, tüketicileri dünyanın en iyi bilinen markalarına en iyi fiyatlarla tanıtan bir platformdur. Müşterilere sürekli olarak farklı ürün kategorileri ve farklı markalarda indirimlerle farklı ürünler sunulmaktadır. Peki Trendyol kapıda ödeme var mı?

Trendyol Nasıl Bir Markadır?

Trendyol’dan son araştırma ve istatistiklere göre, Türkiye’de her 4 kadından 3’ü bu mağazadan alışveriş yapmaktadır. Web sitesinde yılda 800 milyondan fazla ziyaretçisi olan Trendyol’un toplam 15 milyondan fazla kayıtlı kullanıcısı bulunmaktadır. Bugünkü Trendyol verileri, bugüne kadar 100 milyondan fazla ürünle müşterilerle buluştuğunu kanıtlamaktadır.

Marka alt grupları Trendyol hakkında konuşursak Modagram.com ve Milla markalarının da bu siteye ait olduğunu söyleyebiliriz. Bunlar Trendyol Grubu tarafından oluşturulan markalardır. Trendyol.com ve Modagram.com ürünlerini satarken, Milla markası Trendyol’un kendi giyim markasıdır. Ürün grupları Modagram ve Trendyol.com üzerinden satış yapılıyor. Trendyol.com’da ana ürün grupları: Kadınlar, erkekler, çocuklar, spor kıyafetleri, ayakkabılar ve el çantaları, saatler ve aksesuarlar, kozmetikler, ev ve yaşam alanları olarak sunulmaktadır.

Müşteri Hizmetleri Ne Zaman Çalışıyor?

Markanın 0212 kodlu telefon numarası vardır. Ne yazık ki, Trendyol 444 telefonu kullanmamaktadır. Hafta içi 08: 30-00: 00 saatleri, hafta sonları ise 10: 00-00: 00 arasında Trendyol iletişim merkezinin telefon numarası ile iletişime girebilirsiniz. Bir müşteri temsilcisi aracılığıyla ürünler hakkında ayrıntılı bilgi alabilir, siparişinizin durumunu ve kargo takibi ile ilgili bilgileri öğrenebilir, iade ve değişim koşullarını öğrenebilirsiniz.

Trendyol’da Kapıda Ödeme Var Mı?

Trendyol.com’un Ödeme Seçenekleri Arasında ”Kapıda Ödeme” yoktur.

Mağazadan kapıya ödeme, kozmetik, parfümeri, teknoloji (cep telefonu, tablet bilgisayar, MP3 çalar ve kulaklık hoparlörü) ve özelleştirilebilir ürünler gibi özel ürünler için geçerli değildir.