Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Trendyol müşteri hizmetleri 444, trendyol siparişlerim, trendyol müşteri hizmetleri meşgul, trendyol yardım

Anasayfa > Genel > Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası
18 Şubat 2019
688 okunma
Trendyol Müşteri Hizmetleri Numarası
Okuma süresi: 2 dakika

Trendyol iletişim numarası hakkında detaylı paylaşımlara yer veren e-ticaret platformlarından bir tanesidir. Hatta bir hayli popüler hale geldiği ve tercih edildiği açık durumda. Özellikle de müşteri memnuniyetini temel alarak faaliyet gösterdiği için dikkat çekmektedir. Sonuç olarak birkaç destek hattı üzerinden kullanıcılarını karşılamaya devam ediyor. Bunlar;

  • Öncelikle Trendyol müşteri hizmetleri numarası nedir öğrenenler iletişime geçebilir.
  • Çağrı merkezinden ziyade e-mail adresine de yer verilmektedir.
  • Web sitesinden canlı yardım kanalını da gözler önüne seriyor.

Görüldüğü üzere birkaç destek servisi eşliğinde müşterini karşılamakta. Bu aşamada gerek numaraların gerekse iletişim sürelerinin dikkate alınması yeterli olacaktır.

Trendyol İletişim Numarası ve Saatleri Nasıl?

Çağrı merkezi ile görüşme sağlamak için 0212 331 0 200 numarasını çevirmeniz gerekiyor. Sadece güncellenen bu numarası üzerinden operatörlere bağlanabilirsiniz. Beraberinde de tuşlamalara geçerek sorununuzla ilgili olan departmana bağlanmanız sağlanacaktır.

Hafta içi her gün görüşmelere açık durumda. Bu anlamda 08.30 ile 24.00 saatleri arasında çağrı merkezinden iletişime geçmeniz gerekiyor. Arkasından ise Cumartesi ile Pazar günleri için belirlenen saatleri dikkate almalısınız. Örneğin Cumartesi günleri 10.00 ile 24.00 saatleri arasında iletişime açıktır. Pazar ise 10.00 ile 17.00 saatlerine yer verilmekte.

Trendyol Canlı Yardıma Nasıl Bağlanırım?

Canlı destek hattına bağlanmak isteyenler de web sitesini ziyaret etmelidir. Öyle ki sitesinden ‘canlı yardım’ butonlarını sunuyor. Aynı zamanda hangi saat aralıklarında aktif olduğuna da göz atarak, destek servisine bağlanmanız önem arz etmektedir.

Hafta içi saat 08.30 ile 00.00 saatleri arasında görüşmelere yer verilmektedir. Hafta sonu için de 10.00 ile 00.00 saatlerini sunuyor. Trendyol kullanıcıları arasına katılmanız halinde bu servisten faydalanabilirsiniz. Yani önce kullanıcı girişi yapmanız arkasından da destek hattına bağlanmanız gerekmekte.

Trendyol Mail Adresi Nasıl?

Trendyol müşteri hizmetleri numarası dışında e-mail adreslerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Özellikle de görüş ile şikayet bildirmek isteyenlerin tercihi mail adreslerinden yana olmaktadır. Teşekkür bildirimi ya da sorularınız için de mail adreslerinden harekete geçebilirsiniz. Yine ‘iletişim’ bölümünden adreslerini gözler önüne sermektedir. Yani numarası, mail adresi ve destek hattı tek çatı altında toplandığı için işiniz kolay olacaktır.