Turkcell Telefon Almak İçin Puan Öğrenme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Turkcell telefon almak için puan öğrenme, türkcell puan sorgulama nasıl, turkcell cihaz sorgulama, türkcell puan sorgulama sms, turkcell telefon fiyatları

Anasayfa > Genel > Turkcell Telefon Almak İçin Puan Öğrenme
18 Şubat 2019
637 okunma
Turkcell Telefon Almak İçin Puan Öğrenme
Okuma süresi: 2 dakika

Turkcell puan sorgulama neticesinde akıllı telefon satın alabilirsiniz. Şöyle ki son yıllarda akıllı telefonların fiyatları bir hayli yükselişe geçti. Aynı zamanda kredi kartından taksitli olarak telefon satın alınamıyor. Bu hususlara bağlı olarak müşterilerin hat üzerinden telefon alımına geçtikleri görülmekte. Hat üzerinden satın alma işlemleri için de puan sistemi göz önünde bulunduruluyor. Yani Turkcell telefon almak için puan öğrenme işlemlerine geçilmelidir. Bu anlamda;

 

  • Puan sorgulaması için direk olarak bayilerden harekete geçilebilir.
  • Müşteri hizmetleri ile görüşmelere geçerek sorgulama yapılabilir.
  • İsterseniz operatörün mobil uygulamasından da sorgulama yapabilirsiniz.

Turkcell Telefon Almak İçin Puan Nasıl Yükseltilir?

Puan durumunuza bağlı olarak telefon almanız sağlanır. Bu aşamada faturalı hat kullanmanız gerekiyor. Nitekim hattınıza yansıtılan bedel neticesinde telefon almanız esas alınır. Faturalı hat sahiplerinin düzenli olarak ödemelere yer vermesi gerekiyor. Öyle ki ödemelerin zamanında yapılması halinde puan yüksek hale gelir. En azından minimum 4 – 6 ay kadar düzenli ödemelere yer verilmesi gerekmekte.

Puanın bu şekilde yükseltilmesi mümkün olacaktır. Böylece puan üzerinden kaliteli telefonlara sahip olabilirsiniz. Yani puan ile telefon kalitesi aynı oranda artış gösterir. Puanı düşük olanlar son model telefonları satın alamaz. Ancak puanınız yüksek ise modeli de yüksek olan telefonlardan yana seçiminizi yapabilirsiniz.

Turkcell Hesabımdan Nasıl Puan Sorgulayabilirim?

Puan sorgulama için en hızlı ve kolay olan alternatif hiç kuşkusuz mobil uygulamadır. Şöyle ki mobil uygulamadan kısa süre içerisinde puanınızı öğrenerek, satın alabileceğiniz telefonlara göz atabilirsiniz. Bunun için ilk başta ‘cihazlar’ sekmesine tıklamanız ve telefonlardan yana tercihte bulunmanız gerekiyor. Telefon seçenler arkasından ‘kredi sorgula’ seçeneği üzerinden bilgi sahibi olmakta.

Sorgulamanın kısa mesaj olarak telefonunuza iletilmesi esas alınır. Yani puanınızı öğrenerek telefonu satın alabilirsiniz. Böylece size en yakın bayilere uğrayarak satın alma işlemlerine geçmeniz mümkün olacaktır.

Turkcell Müşteri Hizmetlerinden Puan Sorgulaması Nasıl Yapılır?

Turkcell telefon almak için puan öğrenme işlemlerine direk olarak müşteri hizmetleri eşliğinde de geçilebilir. İletişim numarasından müşteri temsilcilerine bağlanabilirsiniz. Böylece telefon numaranızı ile kişisel bilgileriniz üzerinden sorgulama gerçekleşir. Puanı öğrendikten sonra da size en yakın bayiden telefonları değerlendirmeye alabilirsiniz.