Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Vestel müşteri hizmetleri genel müdürlüğü telefon, vestel müşteri hizmetleri direk bağlanma, vestel yetkili servis numarası, vestel canlı destek

Anasayfa > Genel > Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası
20 Şubat 2019
223 okunma
Vestel Müşteri Hizmetleri Numarası
Okuma süresi: 2 dakika

Vestel müşteri destek hattı var mıdır? Vestel müşteri hizmetleri numarası nedir? Vestel şirketler grubu; bilgi teknolojisi, beyaz eşya ve elektronik alanlarında hizmet gösteren yurt dışında 11 ülkemizde 7 olmak üzere toplamda 18 şirketten oluşmakta olan Zorlu Grubu’nun beyaz eşya ve elektronik sektörü yatırımlarındaki amiral gemisidir. Yurtdışında faaliyet göstermekte olan şirketlerinin arasında Hollanda, Almanya, İngiltere, Fransa, İtalya ve İspanya gibi Avrupa Birliği ülkeleri de yer almaktadır. Vestel, dünya standartlarında ürünler üretmekte ve 103 ülkeye ihracat yapmaktadır. Bu doğrultuda da dünyada %5 oranında bir pazar payına sahip. Özellikle İngiltere, Fransa ve Almanya gibi gelişmiş ülkelerde %20 oranında pazar payına sahiptir. Bilgi teknolojisi, elektronik ve de beyaz eşya alanında son derece başarılı olan firma, ülkemizin gururlarındandır. Vestel ürünleri ve daha fazlası için bilgi almak istiyorsanız müşteri hizmetlerini dilediğiniz zaman arayabilirsiniz.

Vestel müşteri hizmetleri numarası nedir?

Vestel, sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri desteklemek amacı ile müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numarası 0850 222 41 23 şekline olup, dilediğiniz zaman iletişim numaraları üzerinden kendilerine ulaşabilirsiniz. Ürününüz ya da siparişiniz ile ilgili her türlü soruyu yönetebilir, en kısa süre içerisinde en etkili şekilde cevaplandırılırsınız. Ürün arızası, iadesi, değişimi, kurulumu ve daha pek çok konu için müşteri hizmetlerini aramanız halinde sorunlarınız çözümlenecektir.

Vestel müşteri hizmetlerine her saat ulaşabilir miyim?

Vestel müşteri hizmetleri iletişim numarası üzerinden kendilerine haftanın her günü ve günün her saati ulaşmanız mümkün. 7 gün ve 24 saat hizmet vermekte olan müşteri hizmetleri ekibi, uzman bir kadrodan oluşmakta olup, dilediğiniz her an sizlere en etkili şekilde yardımcı olabilmek için çalışmaktadırlar.

Vestel müşteri hizmetleri telefonları hemen yanıtlıyor mu?

Vestel müşteri hizmetleri ekibi son derece profesyonel ve kalabalık bir kadrodan oluşmaktadır. Bu doğrultuda da en kısa süre içerisinde aramalarınız yanıtlanır ve sorunlarınız çözümlenir. Müşteri hizmetleri numarasına ek olarak yaşadığınız sorunlar ile ilgili 7/ 24 “0536 075 4 123” numaralı whatsapp destek hatlarından da mesaj bırakarak iletişime geçebilirsiniz.