7000 E Mesaj Gönderemiyorum

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika 7000 E mesaj göndermek, 7000 mesaj engeli kaldırma, 7000 e mesaj gönder vodafone

Anasayfa > Genel > 7000 E Mesaj Gönderemiyorum
26 Şubat 2019
480 okunma
7000 E Mesaj Gönderemiyorum
Okuma süresi: < 1 dakika

Vodafone 7000 mesaj gönderme hatası neden olur? Vodafone7000 e mesaj gönderemiyorum nasıl gönderebilirim? Vodafone uzun yıllardan beri telekomünikasyon sektöründe hizmet vermekte olan bir firmadır. İsim değişikliği ile birlikte kendisini daha da ileri seviyelere taşıdı ve daha geniş kitlelere seslenmeyi başardı. Çekim gücünün kusursuzluğu ile bilinen Vodafone’ da faturalı ve faturasız hat seçenekleri bulunmaktadır. Bunun yanı sıra bireysel ve kurumsal olmak üzere iki grup hat seçenekleri mevcuttur. Kurumsal olanlar daha avantajlı olup, genelde iş hatları için kullanılmaktadır. Vodafone üzerinden faturalı hattınız ile taksitli akıllı cihaz ve aksesuar alımı da gerçekleştirebiliyorsunuz. Vodafone ürün ve hizmetleri hakkında detaylı bilgi almak için sizlere en yakın Vodafone iletişim merkezlerine gidebilir ya da müşteri hizmetleri iletişim numaraları üzerinden kendileri ile iletişime geçebilirsiniz.

Vodafone müşteri hizmetleri iletişim numarası nedir?

Vodafone sunmuş olduğu ürün ve hizmetleri desteklemek adına müşteri destek hattına sahiptir. Müşteri hizmetleri iletişim numaraları 0542 542 00 00 şeklinde olup 24 saat kendileri ile bu iletişim numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz. İstek, öneri, şikayet ve daha pek çok konu için müşteri hizmetlerinden dilediğiniz zaman destek alabilirsiniz. Tarife değişikliği, fatura sorgulama gibi işlemleri de müşteri hizmetleri üzerinden gerçekleştirmeniz mümkün.

Vodafone 7000 e neden mesajım gitmiyor?

7000 e mesaj gönderemiyorum neden oluyor? Vodafone hat sahipleri bazı kullanıcıları tarafından 7000 e mesaj gönderilmediği yönünde şikayetler mevcut. Bu şikayetler genelde bazı cihazlara özel şikayetler olmakla birlikte, normal şartlarda 7000 numarasında herhangi bir sorun olmayıp, mesaj gönderilebiliyor.

Vodafone 7000 e mesajımın gitmesini nasıl sağlarım?

Vodafone 7000 e mesaj gitmeme problemi Samsung J7 marka cihazlarda sıklıkla görülmektedir. Mesajınızın gitmemesi halinde;

  • ##002# yazarak arama tuşuna basın (yönlendirmeleri iptal eder)
  • Ardından sırasıyla ayarlar- uygulamalar- tümü- mesajlar- Premium sms gönder- daima izin ver

İşlemlerini sırasıyla gerçekleştirmeniz halinde Samsung J7 cihazınızdan artık aynı sorunu yaşamayacaksınız.