Ziraat Bankası Hesabımda Ne Kadar Para Var

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Ziraat bankası hesabımdaki parayı öğrenme, ziraat bankası bakiye sorgulama internetten, ziraat bankası bakiye sorgulama telefon, ziraat bankası hesap kartı açma

Anasayfa > Genel > Ziraat Bankası Hesabımda Ne Kadar Para Var
16 Şubat 2019
331 okunma
Ziraat Bankası Hesabımda Ne Kadar Para Var
Okuma süresi: < 1 dakika

Ziraat bankası hesabımda ne kadar para var nasıl öğrenebilirim? Teknolojinin ilerlemesi ile birlikte artık her şey çok kolay! Öyle ki oturduğunuz yerden bir telefonla ya da internetten hemen hemen her türlü işlemlerinizi gerçekleştirebiliyorsunuz. Bankacılık işlemleri için de durum böyle. Artık şubeye gitmeye, sıra beklemeye gerek kalmaksızın oturduğunuz yerden kısa bir süre içerisinde işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon bankacılığı ya da sanal bankacılık işlemleri ile çeşitli bankalar ile ilgili çeşitli işlemler yapmanız son derece kolay. Öyle ki bankaların kendilerine ait mobil şubeleri de bulunmaktadır ve bu uygulamaları mobil cihazlarınıza indirerek bir bankaya giderek yapacağınız hemen hemen pek çok işlemi oturduğunuz yerden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankası mobil uygulaması mevcut mu?

Ziraat bankası devlete ait bir banka olmakla birlikte çok fazla kişi tarafından kullanılmaktadır. Ziraat bankasının telefon şubesi ve mobil uygulama gibi özellikleri bulunmaktadır. Telefon bankacılığından da pek çok işlem halledilse de mobil uygulamalar daha çok elektronik bir ATM gibi kullanılabilmektedir. Telefonunuzdan nakit para çekme işleminin dışında pek çok işlemi gerçekleştirebilirsiniz. Mobil uygulamalar hayatları son derece kolaylaştırmaktadır. Bu uygulamalardan yapabileceğiniz işlemler sayesinde vakit kazanabilir, sıkıcı banka sıralarında beklemekten kurtulabilirsiniz. Öyle ki artık kredi başvurularınızı, kredi kartı başvurularınızı dahi mobil uygulamalar üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Ziraat bankası mobil uygulamasından hangi işlemleri gerçekleştirebilirim?

Banka şubelerinden ya da telefon/ internet bankacılığı üzerinden gerçekleştirdiğiniz pek çok işlemi mobil uygulamadan da yapabilirsiniz. Bu işlemler;

  • Kredi kartı/ kredi borcu ödeme
  • EFT ve havale
  • Bankanın anlaşmalı olduğu kurumlara dair borç ve fatura ödeme
  • Fon alıp satmak
  • Sanal kart tanımlama
  • Altın ve döviz alım satımı

Ziraat bankası hesabımdaki bakiyeyi nasıl öğrenebilirim?

Ziraat bankası hesabımda ne kadar para var nasıl öğrenirim? Banka şubelerinden, ATM’den hesap bakiyenizi öğrenebileceğiniz gibi telefon bankacılığı aracılığıyla ya da bankaların internet şubesinden de bakiye durumunuzu öğrenebilirsiniz. Ziraat bankası mobil uygulamasından da ana sayfada bakiye ve hesap bilgileriniz görüntülenmektedir. Dilerseniz telefonla arayarak dilerseniz mobil uygulamadan ya da internet şubesinden anında bakiyenizi öğrenebilirsiniz.