Avea Prime Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Avea prime müşteri hizmetleri direk bağlanma, avea müşteri hizmetleri, avea müşteri hizmetleri telefon no

Anasayfa > Genel > Avea Prime Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
639 okunma
Avea Prime Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Avea Prime iletişim bilgileri farklılık göstermektedir. Öyle ki Prime’lı olan müşterilere yönelik ayrıcalıklara yer veriliyor. Sonuç olarak ayrı müşteri hizmetleri eşliğinde sorularını iletmeleri ve görüş bildirmeleri esas alınmaktadır. Öncelikle başvuru formunu dolduran ve arkasından Prime müşteri temsilcileri ile iletişime geçenler bu ayrıcalıklardan faydalanmakta. Nitekim 4.5G uyumlu kartlarınız eşliğinde Prime’lı olursunuz. Devamında da Avea Prime müşteri hizmetleri olarak;

  • Mobil işlemlere özel telefon numarasından harekete geçilebilir.
  • Evde internete yönelik ayrı bir telefon numarası da mevcut durumda.
  • İsterseniz soru – cevap alanından da bilgi sahibi olabilirsiniz.

Sonuç olarak bu yardım servisleri ile ayrıcalıklı olduğunuzu gözler önüne seriyor. Hem de aktif olan tüm bu servislerden hızlı bir şekilde görüşmelere yer verilmesi dikkat çekmektedir.

Avea Prime İletişim Numaraları Nasıl?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Prime müşterilerine yönelik ayrı bir telefon numarası sunmaktadır. Bu anlamda mobil işlemlere yer vermek isteyenler 0555 758 0 758 numarasından iletişim geçebilir. Yani hatlar ya da diğer mobil işlemlere yönelik sadece bu numaradan müşteri temsilcilerine bağlanmanız mümkün.

Direk olarak Prime müşterileri telefonlarından 758’i arayarak dahi görüşmelere geçebilir. Güncel olarak sunulan bu numaralar ve kodlar dahilinde yardım almanız kısa sürecektir. Öyle ki yardım servislerinin 7 gün 24 saat aktif olması dikkat çekmektedir.

Avea Prime Evde İnternet İletişim Bilgileri Nasıl?

Yukarıda belirttiğimiz numaralar sadece mobil işlemlerde kullanılmalıdır. Bunun yanı sıra evde internet işlemlerine yönelik ayrı bir telefon numarası daha mevcut durumda. Yani evde internet müşterileri 444 4 375 telefon numarası ile müşteri temsilcilerine bağlanabilir. Böylece soru, görüş ya da şikayet bildirimlerine geçmeniz esas alınmaktadır.

Avea Prime Özel Müşteri Hizmetleri Nasıl?

Özel olarak ifade edilmesinin temel sebebi 7 gün 24 saat aktif olmasıdır. Avea Prime müşteri hizmetleri, hem mobil hem de evde internet işlemlerine yönelik 7/24 iletişime açık durumda. Aramaların yanı sıra sesli yanıt sistemine dahi yer vermesi dikkat çekmektedir.

Önceden de belirttiğimiz gibi 444 4 375 olarak temel müşteri hizmetleri telefon numarasını sunmaktadır. Aynı zamanda yurtdışından müşterilerine özel olarak ayrı bir telefon numarası daha mevcut durumda.