Bağlı Olduğun Wifi Şifresini Öğrenme Pc | Başkasının wifi şifresini Öğrenme - Şartları Neler

Bağlı Olduğun Wifi Şifresini Öğrenme Pc | Başkasının wifi şifresini Öğrenme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Masaüstü bilgisayardan wifi şifresi öğrenme, bilgisayardan wifi şifresi öğrenme windows 10, telefonda bagli wifi sifresini ogrenme rootsuz, yerel ağ bağlantısı wifi şifresi öğrenme

Anasayfa > Genel > Bağlı Olduğun Wifi Şifresini Öğrenme Pc | Başkasının wifi şifresini Öğrenme
14 Şubat 2019
1.770 okunma
Bağlı Olduğun Wifi Şifresini Öğrenme Pc | Başkasının wifi şifresini Öğrenme

Wifi şifresi nasıl öğrenilir? Bağlı olduğun wifi şifresini öğrenme pc için nasıl olur? Kullanmış olduğumuz bilgisayarlardan bağlanmış olduğumuz wifi ağlarının parolaları bilgisayar içerisinde kayıt altına alınmaktadır. Söz konusu şifreler kayıt altında tutulduğu için dilediğiniz zaman öğrenebilirsiniz. Bu işlemi kullanmak için herhangi bir program ya da kod kullanımına gerek yoktur. Söz konusu yöntem bütün işletim sistemleri için geçerli olup, dilediğiniz zaman wifi şifresini öğrenerek paylaşabilirsiniz. Herhangi bir program indirmenize ya da kullanmanıza gerek kalmadan bu yöntemle çok kısa bir sürede wifi şifresini öğrenip dilediğiniz kişiyle paylaşmanız mümkün.

Bilgisayarda kayıtlı olan wifi şifresini programsız nasıl öğrenebiliriz aşamalı

Bilgisayarınızdan herhangi bir program kullanmaksızın çok kısa bir süre içerisinde wifi şifrenizi öğrenebilirsiniz. Yapmanız gerekenler şu şekildedir;

  • İlk önce masaüstünüzde bulunmakta olan sağ alt köşedeki bağlantı logosuna Mouse un sağ tuşu ile tıklamanız gerekmektedir.
  • Ardından ağ ve paylaşım merkezini aç seçeneğine tıklıyorsunuz.
  • Açılmış olan pencereden kablosuz ağları yönet seçeneği ile devam etmeniz gerekiyor.
  • Bu şekilde ilerlemeniz haline söz konusu bilgisayardan daha önce kullanmış olduğunuz bütün wifi ağları karşınıza çıkacaktır. Hangi wifi ağının parolasını öğrenmek isterseniz üzerine sağ tuş ile tıklayarak özellikler sekmesini seçmelisiniz.
  • Karşınıza çıkacak olan küçük panelden güvenlik seçeneğini tıklayıp, karakterleri göster seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor.

Söz konusu aşamaları gerçekleştirmeniz halinde ağ güvenlik anahtarı görünür oluyor ve bu ağ güvenlik anahtarı da wifi parolanız olarak karşınıza çıkıyor.

Bilgisayardaki wifi şifresini programsız öğrenebiliyor muyuz?

Bağlı olduğun wifi şifresini öğrenme pc için herhangi bir program kullanmanıza gerek kalmadan belirtmiş olduğumuz aşamalar ile ilerleyerek kısa bir süre içerisinde wifi şifresini öğrenebilirsiniz.

Bilgisayardan başkalarının wifi şifresini bilmeden öğrenebilir miyiz?

Herhangi bir program kullanmadan daha önce şifresini öğrenmediğiniz bir wifi şifresini öğrenmeniz mümkün değil. Bu konuyla ilgili çeşitli programlar internet üzerinde dolaşıyor fakat hiç birisi garantili programlar olmayıp bilgisayarınıza virüs bulaşması gibi sorunlar yaşayabilirsiniz.

Wifi şifrem ne?
1) Görev çubuğunda bulunan Wifi simgesine sağ tıklayın, “Ağ ve İnternet Ayarları” öğesini açın. 2) Çıkan sayfadan, “Bağdaştırıcı Seçeneklerini Değiştir” kısmına tıklayın. 3) Açılan sayfada Wifi ağınızı bulun, sağ tıklayıp “Durum” butonuna tıklayın. 4) Karşınıza çıkan bölümden “Kablosuz Özellikleri” sayfasını açın.
Wifi şifresi nasıl alabilirim?
Wi-Fi simgesine tıkla. Bunu görev çubuğunun en sağında bulabilirsin. Bunu yaptığında Wi-Fi menüsü görünecektir. Bu yöntem sadece şifresini unuttuğun bir Wi Ağ & İnternet Ayarları ‘na tıkla. Bu bağlantı Wi-Fi menüsünün en altındadır. Wi-Fi sekmesine tıkla. Bu sekme Ayarlar penceresinin sol tarafında yer alır.
Wifi kullanıcı adı nasıl öğrenebilirim?
İnternet kullanıcı adı ve şifrenizi öğrenmek için 6606’ya SIFRE yazarak boşluk bıraktıktan sonra mesaja hizmet numaranızı ekleyerek gönderebilir, internet kullanıcı bilgilerinizi öğrenebilirsiniz.
Vodafone modem şifre değiştirme nasıl yapılır?
Adres satırına gelin ve adres satırına 192.168.1.1 yazarak, bu adrese gidin. Karşınıza bir web arayüz ekranı gelecek. Karşınıza gelen bu ekranda sizden kullanıcı adı ve şifre istenecektir. Kullanıcı adı bölümüne “admin” yazın ve şifre kısmına da yine “admin” yazarak “Tamam” butonuna basın.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/masaustu-bilgisayardan-wifi-sifresi-ogrenme/

https://sartlari.com/pubg-mobile-pc-kasma-sorunu-cozumu-2021/

https://sartlari.com/bilgisayardan-wifi-sifresi-ogrenme-windows-10/

https://sartlari.com/kus-oldugun-birinin-seni-aramasi-icin-dua/

https://sartlari.com/vodafone-modem-kullanici-adi-ve-sifre-unuttum/