BiletixMüşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Biletix müşteri hizmetleri tel no, biletix black friday, biletix satış noktaları, abiletix’ten bilet nasıl alınır

Anasayfa > Genel > BiletixMüşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
103 okunma
BiletixMüşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Biletix gibi destek hizmetlerine ya da birçok internet sitesinin çağrı merkezi numaralarına bağlantı kurmak her zaman kolay değildir. Bazen Biletix çağrı merkezine bağlanmadan önce biraz beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcileri, hattaki arama yoğunluğuna göre size geri dönecek ve şikayetlerinizi ve problemlerinizi dikkatle değerlendirecektir. Biletix çağrı merkezine bağlanmak için sizinle sizin talebiniz olmadan da iletişime geçebilir ve bu konuda yardım alabilirsiniz.

Biletix müşterilerinin karşılaştığı en sık karşılaşılan sorunlardan biri de çevrimiçi sinemalara bilet satın almak ve Biletix ile ilgili olumsuz faktörleri bildirmektir. Bu konuda Biletix müşteri hizmetleriuzmanlarının deneyimli olduğunu bilmek önemlidir.

Kendi başınıza çözüm bulamadığınız durumlarda Biletix destek servisi veya müşteri destek servisi ile iletişime geçmeniz en iyisidir.

BiletixMüşteri Desteğine Doğrudan Bağlantı Nasıl Sağlanır?

2000 yılında kurulan Biletix, Türkiye için en büyük online bilet satış sitesidir. 600’den fazla organizatör tarafından düzenlenen 13.000’den fazla etkinlik için yılda 4 milyon bilet satılmaktadır. Biletix dünyanın en büyük bilet satış sistemlerinden Ticketmaster üyesidir.

Her zaman en son politikalarla müşterilerine hitap eden ve ilgili fırsatlar sunan Biletix, birçok insanın favori şirketi oldu. Her yaştan insana uygun kategorilere sahip geniş bir izleyici kitlesine erişim sağlayan Biletix, birçok farklı şehirde yaklaşık 30 bilet satış noktasına sahiptir.

Biletix ayrıca bir çağrı merkezi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Çağrı merkezi sayesinde bilet alabilir ve destek alabilirsiniz. Konser, tiyatro ve seminer gibi çeşitli etkinlikler hakkında çağrı merkeziyle de iletişime geçebilirsiniz.

Biletix çağrı merkezi ile iletişime geçmek istiyorsanız, sorularınızı, önerilerinizi, yorumlarınızı ve şikayetlerinizi 0216 556 98 00 numaralı telefonu arayarak bildirebilirsiniz.

Biletix Çağrı Merkezi İletişim Kurması Kolay Mıdır?

Biletix gibi çok sayıda çevrimiçi bilet sitesi müşterisi nedeniyle, çağrı merkezi için iletişim bilgilerini bulmak ve çağrı merkezi ile iletişim kurmak her zaman kolay değildir. Bir Biletix çağrı merkezine başvurmaya çalıştığınızda, çağrı merkezindeki iletişim yoğunluğuna bağlı olarak iletişim hattında bir süre beklemeniz gerekebilir. İrtibat talebinizi Biletix çağrı merkezinde bıraktıktan sonra çağrı merkezi size geri dönecek, şikayet ve problemlerinizi gözden geçirecektir. Biletix çağrı merkezi ile iletişim kurmak istiyorsanız, aşağıdaki iletişim yöntemleriyle iletişim kurabilir ve şikayet ve sorunla ilgili ayrıntılı destek veya yardım alabilirsiniz.

Müşteri potansiyeli yüksek olan Bilet gibi online bilet sitelerinin yanı sıra, bu müşterilere sorun da getiriyor. Biletix 0216 çağrı merkezi ve müşteri destek iletişim numarası mevcuttur.

Biletix müşteri hizmetlerişu numaradan erişilebilir:0216 556 9800