Cep Telefonuna Taksit Yapan Firmalar

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Kredi kartına taksitle telefon nereden alınır, cep telefonu taksit yasağı ne zaman kalkıyor 2019, taksitle telefon veren mağazalar

Anasayfa > Genel > Cep Telefonuna Taksit Yapan Firmalar
17 Şubat 2019
329 okunma
Cep Telefonuna Taksit Yapan Firmalar
Okuma süresi: < 1 dakika

Taksitle telefon alınır mı?Cep telefonuna taksit yapan firmalar hangileridir? Son zamanlarda ülkemizde yürürlüğe giren uygulama ile cep telefonlarını normal olarak taksit yaptırarak alma imkanı ortadan kaldırıldı. Eskiden çok fazla taksitle hemen hemen her yerden cep telefonu alınabiliyordu. Ülkemizde yürürlüğe giren uygulama ile birlikte artık yalnızca belirli firmalar tarafından belirli yöntemler kullanılarak taksit imkanı tanınmaktadır. Bu yöntemler; banka anlaşmalı mağazaların kredi olanakları, faturalı hat üzerinden taksit imkanı, elden taksit gibi yöntemler olmakla birlikte pek çok firma bu yöntemler ile telefon satışı yapmaktadır. Artık uzun uzun taksitlerle dilediğiniz telefonu almak kolay değil. Fakat bu yöntemler sayesinde de dilediğiniz telefonu alabilirsiniz. Özellikle kredi kullandıran firmalar aracılığı ile çeşitli cep telefonları alabilir, aya varan taksit fırsatlarından faydalanabilirsiniz. Detaylı bilgileri yazımızın içeriğinde bulabilirsiniz.

Banka kredisi anlaşmasıyla mağazalardan telefon almak avantajlı mı?

Ülkemizde elektronik eşyalara gelen taksit kısıtlaması dolayısıyla pek çok teknoloji firması yeni yöntemler çıkarmıştır. Bunlardan en bilineni ve en çok tercih edileni ise mağazaların anlaşmalı oldukları bankalar aracılığıyla kullanıcılara kredi vermesi. Söz konusu kredi kullanımında fiyatların üzerine biraz da faiz  binmekle birlikte, en çok kullanılan yöntem şüphesiz ki bu yöntemdir ve pek çok teknoloji mağazası tarafından da kullanılmaktadır. Banka kredisi için gerekli şartlara sahip herkes kredi kullanabilir ve bu şekilde taksitli telefon alabilir.

Banka kredisi ile telefon satan firmalar hangileridir?

Ülkemizde hizmet vermekte olan Teknosa, Vatan Bilgisayar, Media Markt gibi pek çok firma tarafından öz konusu banka kredisi ile telefon satışı yapılmaktadır. Her firmanın kendisine ait farklı bir ödem planı olmakla birlikte, gerekli yerlerden kredi detaylarını öğrenebilirsiniz.

Elden taksit ile cep telefonu almak mantıklı mı?

Cep telefonuna taksit yapan firmalar arasında elden taksit imkanısunmakta olan firmalar da bulunmaktadır. Bu firmalardan telefon alınabilir fakat unutmamanız gereken bir durum var ki o da; bu firmalar normal fiyatların çok daha üzerinde fiyatlar ile sizlere telefonları satmaktadır.