Evdeki ağırlığı kaldırmak için dua | Evde negatif enerjiyi atmak için dua - Şartları Neler

Evdeki ağırlığı kaldırmak için dua | Evde negatif enerjiyi atmak için dua

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Üzerindeki negatif enerjiyi atmak, evdeki ağırlığı kaldırmak için dua, pozitif enerji veren dualar nelerdir? Devamı yazımızda

Anasayfa > Genel > Evdeki ağırlığı kaldırmak için dua | Evde negatif enerjiyi atmak için dua
09 Şubat 2019
6.130 okunma
Evdeki ağırlığı kaldırmak için dua | Evde negatif enerjiyi atmak için dua

Evdeki negatif enerjiye karşı dualar vardır. Evler insanların huzur içinde yaşamaları gereken bir yerdir. Ancak ev içinde oluşan negatif enerjiler tüm huzuru kaçırabilir. Evdeki negatif enerjinin oluşmasının bazı neleri bulunur. Bu nedenlerin de ortadan kaldırılabilmesi için başvurulabilecek yollar vardır. Negatif enerjiden kurtulmanın bir yolu da dualardır. Evdeki negatif enerji için dua ile hanenin yeniden huzur ile dolması sağlanabilir.

Evdeki Negatif Enerji Oluşmasının Nedenleri | Üzerindeki negatif enerjiyi atmak için dua

Evler karmaşık enerjiler bulunduran mekanlardır. Bir insanın her ruh hali farklı bir enerjinin oluşmasına neden olur. Ayrıca evlere gelen ziyaretçilerin fazla olması da evdeki enerjiyi etkileyebilir. Evde oluşan negatif enerjinin en önemli nedeni evde yaşayan kişilerin enerjileridir. Yoğun iş temposu, gündelik yaşan stresi derken birçok kişi negatif enerji ile dolu olabiliyor.

Bu enerjiler evin içine dolmaya başlayınca kurtulması da zor oluyor. Bundan dolayı da kişiler sürekli olarak kendilerini mutsuz hissetmeye başlıyor. Böyle sorunlarda bu negatif enerjiden kurtulmak için yollar denenmelidir.

Evdeki Negatif Enerji Nasıl Anlaşılır?

Bir evde negatif enerji olup olmadığının en kolay anlama yolu hane halkının ruh durumudur. Yaşanılan evde negatif enerji varsa kişiler sürekli olarak kendilerini huzursuz hisseder. Ayrıca o evde yaşayan kişiler de sürekli olarak kendilerini tartışmanın içerisinde bulurlar. Bir diğer belirti ise kişilerin o evde durmak istememeleridir. Evde bulunan aşırı negatif enerji insanlara çok büyük rahatsızlık verdiği için o evde yaşamak da işkenceye dönebilir.

Dua İle Negatif Enerjiden Kurtulma

Evdeki negatif enerjiden kurtulmak kişilerin ruhsal sağlığı için oldukça önemlidir. Bu negatif enerjiden kurtulmak için en sık başvurulan şey adaçayıdır. Adaçayının sakinleştirici etkisi vardır. Bundan dolayı kişide ya da evde bulunan tüm yoğun duyguları sakinleştirir böylece de hanenin pozitif enerji ile dolmasına yardımcı olur.

Evdeki enerjinin pozitife çevrilebilmesi için kullanılabilecek yollardan bir tanesi dualardır. Dualar manevi gücü yükselten şeylerdir. Bundan dolayı kişinin enerjisinin de yükselmesine böylece evdeki negatif enerjinin de pozitife çevrilmesini sağlayacaktır. Evdeki negatif enerji için dualar oldukça etkilidir.

Üstümdeki negatif enerjiyi nasıl atarım?
Cam bir bardak içerisine bir tatlı kaşığı tuz koyup yarıya kadar sirke dolduruyorsunuz. Aynı oranda su koyarak üstünü tamamlıyorsunuz. Bu karışımı evinizde özellikle de görünmeyen bir köşeye koyuyorsunuz. 24 saatten sonra evinizdeki tüm negatif enerji bu suya çekilecek ve evinizin enerjisi temizlenecek.
Pozitif enerji nasıl kazanılır?
TEMİZLİK, DÜZEN VE SADELİK! 1- Yaşam alanınızda kullanmadığınız ne varsa ayıklama işlemi! 2- Sizde kötü anısı olan hiç bir eşyayı evinizde tutmayın. 3- Kırık, çatlak, bozuk ne varsa atın! 4- Evinizi temizleyin.
Evin enerjisini yükseltmek için ne yapmalı?
#1. Evinizi Düzenli Olarak Havalandırın. #2. Gündüz Perdelerinizi Kapatmayın. #3. Kristallerden Yardım Alın. #4. Renklerin Psikolojisinden Faydalanın. #5. Doğal Temizlik Malzemeleri Kullanın. #6. Fazla Eşyadan Kurtulun. #7. Yumuşak Tonlu Ampul Tercih Edin.
Enerji atmak için ne yapmalı?
Cam bir bardak içerisine bir tatlı kaşığı tuz koyup yarıya kadar sirke dolduruyorsunuz. Aynı oranda su koyarak üstünü tamamlıyorsunuz. Bu karışımı evinizde özellikle de görünmeyen bir köşeye koyuyorsunuz. 24 saatten sonra evinizdeki tüm negatif enerji bu suya çekilecek ve evinizin enerjisi temizlenecek

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/evdeki-huzursuzluk-icin-dua/

https://sartlari.com/kan-uyusmazligi-rh-rh-uygunsuzlugu/

https://sartlari.com/sikintinin-gitmesi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/nazar-degen-kisiye-okunacak-dua/

https://sartlari.com/bebek-erkek-mi-kiz-mi-nasil-anlasilir/