Exxen, Exxen Nedir, Exxen Ne İçin Kullanılır? - Şartları Neler

Exxen, Exxen Nedir, Exxen Ne İçin Kullanılır?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Exxen, Exxen Nedir, Exxen Ne İçin Kullanılır?
11 Kasım 2020
655 okunma
Exxen, Exxen Nedir, Exxen Ne İçin Kullanılır?

Acun Ilıcalı’nın, 2022-2023 projesi olan Exxen, yeni bir platform olarak izleyicisine hazırlanıyor. Farklı içerikler ve yeni yüzler ile Acun Medya’nın merakla beklenen projesi Exxen’in, Netflix’e rakip olacağı söyleniyor. Peki, Exxen nedir? İzleyicinin beklentilerini karşılaya bilecek mi? Bilinmeyen detayları ile dikkat çeken dijital platform Exxen hakkında detaylara, yazımızda yer verilmiştir.

Dijital Platform Exxen Nedir?

Exxen, Acun Ilıcalı’nın dijital bir platform olarak oluşturduğu yeni projesidir. Projenin ismi, Acun Ilıcalı’nın bir dönem yarışma programında jüri üyeliği yapan Ali Taran tarafından belirlenmiştir. Acun Ilıcalı, Acun Medya ile birlikte Netflix, Blu TV ve buna benzer platformlara rakip olarak yeni bir dijital platform kurduğunu sosyal medya hesaplarından duyurmuştur. Platform içerisinde genel olarak yarışmaların ağırlıkla olacağı ve aynı zamanda dizi ve filmlere de yer verilecektir.

Exxen Beklentileri Karşılayacak Mı?

Proje, daha önce bulunan dijital platformlardan farklı olarak izleyicinin dikkatini çekecek bir platformdur. Birçok yeni yüzünde yer alacağı platform içerisinde, aynı zamanda farklı dizi içerikleri ve farklı filmlerde konsept olarak bulunacaktır. Acun Ilıcalı dizi, film, müzik, yarışma gibi farklı tarzlarda içeriklerin platform içerisinde bulunacağını belirtmiştir. Bunun beraberinde Exxen platformunun, 2022-2023 Projesi olarak izleyicilerle buluşturulacağı da açıklanmıştır. Birçok yeni içeriği bünyesinde barındırdığı için izleyicilerin de fazlasıyla beklentilerini karşılayacak bir proje olacaktır.

Acun Ilıcalı’nın Platform Hakkında Düşünceleri Neler?

Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Exxen hakkında, “yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz” şeklinde bir açıklama yaparak sloganını paylaşmıştır. Aynı zamanda farklı programlar ve YouTube platformunda ki katıldığı kanallar içerisinde, Exxen hakkında birçok fenomeninde görüleceği bir proje olduğunu ve kendisinin de bu projeden oldukça emin olduğu, şeklinde açıklamalar yapmıştır.

Exxen, Hangi Yaş Grubuna Hitap Edecek?

Site eğlenceli, aynı zamanda ses getiren bir proje olarak geleceği şeklinde açıklamalar yapılıyor. Exxen, her yaş grubuna hitap edecek bir platformdur. Fakat genel olarak gençlere yönelik içeriklerin sıklıkla yer aldığı bir proje olarak da söyleniyor. Gençlerin takip ettiği fenomenler ve eğlenebileceği içerikler Exxen dijital platformunda görülecektir. İzleyicinin de merakla beklediği proje için detaylar şimdilik merak konusu olmaktadır.

Exxen ismini kim koydu?
Ali Taran
Exxen TV ne ise yarar?
Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen yayın hayatına başladı. Acun Medya bünyesindeki Exxen Türkiye’nin dijital platformu olarak geçiyor. Exxen üyeleri istedikleri yerde ve cihazda içeriklere ulaşma imkanına sahip.
Exxen nasıl bir platform?
Exxen, Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 1 Ocak 2022-2023 itibarıyla yayın hayatına başlayan ücretli bir dijital içerik platformudur.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/exxen-fiyat/

https://sartlari.com/exxen-nedir-exxen-neden-kuruldu/

https://sartlari.com/exxen-dizi-onerileri-exxen-dizileri/

https://sartlari.com/exxen-izle-exxen-seyret/

https://sartlari.com/exxen-turkiye-exxen-turkiye-hesabi/