Exxen Fiyat, Exxen Ücretli Mi? - Şartları Neler

Exxen Fiyat, Exxen Ücretli Mi?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Exxen Fiyat, Exxen Ücretli Mi?
12 Kasım 2020
810 okunma
Exxen Fiyat, Exxen Ücretli Mi?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital projesi Exxen, yeni yıl ile birlikte yayın hayatına başlayacak. Exxen için sosyal medya hesabından Acun Ilıcalı, duyuru yaptı. Yeni ve aynı zamanda merakla beklenen Exxen için ücretli olup olmaması da tartışılan bir konu. Exxen fiyat konusunda bir miktar var mı? Exxen için kullanıcılar ücret ödeyecek mi? Dijital platform olarak çalışmaları hazırlanan Exxen hakkında, merak edilenler ve daha fazlası yazımızın devamında.

Exxen Projesi Nedir?

Acun Ilıcalı konsept olarak farklı, ancak dijital dünyada yer alan rakip platformlara göre daha güçlü bir platform olarak Exxen’i kurdu. Exxen içerisinde yarışma programları sıklıkla yer verilecek olan bir içeriktir.

Exxen Projesinde Hangi İsimler Görülecektir?

Exxen proje içerisinde Cemal Can Canseven, Aleyna Tilki, Eser Yenenler, Oğuzhan Koç, Cem Yılmaz gibi televizyon dünyasının başarılı isimlerinin platform içerisinde yer verilmesi bekleniyor. Aynı zamanda Youtube platformundaki ünlü isimlerinde projede adının geçeceği belirtildi. O yüzden Acun Ilıcalı’nın dijital yayıncılık platformu, güçlü isimlerle ses getirmesi beklenen bir projedir

Exxen Fiyat; Ücretli Mi?

İzleyicilerin kafasında soru işareti olarak Exxen fiyat tutarı ne kadar? Exxen ücret olarak bulunan bir platform olacak mı? Diğer rakip platformlar ücretli olarak izleyicilere sunulmuştur. Exxen içinde böyle bir fiyat yapılandırılması beklenilmektedir. Exxen ücretli olur diyenler ile aksini söyleyenleri duymak da mümkün.

Exxen Fiyat; Proje İzleyicilere Fiyatlandırılır Mı?

Proje birçok ünlü ismi barındırdığı gibi içerik olarak da ses getiren yapımların yer alacağı bir projedir. Böyle bir proje herkesin dikkatini çekerken, herkes izleyecek mi? bu da ayrı bir söz konusu olan durum. Exxen fiyat olarak ne kadar ücrette olması bekleniyor? Diğer rakiplerin ücreti oldukça düşük meblağlarda fakat Acun Ilıcalı Exxen projesi konusunda herhangi bir açıklama yapmadı. Ancak izleyiciler Exxen fiyatı hakkında detayları merak ediyor. Bu konuda Exxen için tartışmalar arasına girmektedir. Sosyal medyada Acun Ilıcalı’nın yeni projesi olan Exxen için ücretli olup olmayacağı tartışılan bir durumdur. Fiyat olarak yer alan bir dijital platform olması ise izleyiciler için beklenilen bir durum söz konusu.

Şampiyonlar Ligi Exxen de mi?
UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi, UEFA Avrupa Konferans Ligi ve UEFA Süper Kupası 3 yıl boyunca Exxen’de olacak. Birbirinden müthiş maçların canlı yayınlanacağı bu olağanüstü futbol organizasyonlarını yalnızca Exxen üyeleri izleyebilecek.” ifadelerini kullandı.
Exxen e nasil kayit olunur?
Exxen’e üye olmak için yapmanız gereken https://www.exxen.com/tr adresine tıklamanız gerekmektedir. Açılan sayfada Ad Soyad, E-Posta bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, EXXEN’e yeni üyelikler için geçerlidir.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/exxen-nedir-exxen-neden-kuruldu/

https://sartlari.com/exxen-filmleri/

https://sartlari.com/exxen-dizi-onerileri-exxen-dizileri/

https://sartlari.com/exxen-exxen-nedir-exxen-ne-icin-kullanilir/

https://sartlari.com/exxen-turkiye-exxen-turkiye-hesabi/