Exxen Türkiye, Exxen Türkiye Hesabı - Şartları Neler

Exxen Türkiye, Exxen Türkiye Hesabı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Exxen Türkiye, Exxen Türkiye Hesabı
12 Kasım 2020
723 okunma
Exxen Türkiye, Exxen Türkiye Hesabı

Merakla beklenen Acun Ilıca projesi, Exxen Türkiye için gözler 1 Ocak’ta. Hakkında birçok bilginin yazılıp, çizildiği Exxen, nasıl bir proje? Ünlü youterbarların projede yer alacağı söylendi. Peki,  Acun Ilıcalı Exxen Türkiye için ne düşündü? Bütün soru işaretlerine cevap olan detaylar, işte yazımızda..

Exxen Türkiye; Exxen Nasıl Bir Proje?

Exxen, Acun Ilıcalı’nın dijital platform için kurmuş olduğu bir projedir. Exxen projesi yalnızca belli bir içerikten oluşan bir proje değildir. Exxen Türkiye için dizi, film, yarışma, belgesel ve birçok başlık altında içeriği bünyesinde barındıracak bir projedir. Acun Ilıcalı, sosyal medya hesabından Exxen hakkında açıklama yaparak, Exxen’in güçlü bir dijital proje olarak geldiğini ve bu konuda hazırlıkların yapıldığını belirtti. Aynı zamanda Exxen, birçok kişinin de ilgisinde olan bir projedir. Bu yüzden oldukça merakla beklenildiği görülüyor.

Hangi Youtuberlar Exxen Türkiye’de Yer Alacak?

Exxen Turkiy, içerisinde birçok proje yer alıyor. Bu projeler içerisinde yer alan isimler de oldukça dikkat çekici. Gençlerin takip ettiği ve YouTube platformundaki paylaşımları ile oldukça beğeniyle izlenilen youtuberlar, Exxen Turkey içerisinde görülecek. Bunlar arasında Berkcan Güven, Yusuf Aktaş, Gökhan Çınar ve Cemal Can Canseven gibi dikkat çeken isimler yer alıyor. Acun Ilıcalı, gençlerin sevdiği ve takip ettiği isimlerin, Exxen projesinde yer alması için görüşmelerin sağlandığını belirtmiştir.

Acun Ilıcalı Röportajında Exxen Türkiye İçin Ne Söyledi?

Acun Ilıcalı, Ezgi Mola’nın YouTube kanalında ve sosyal medyasında yaptığı paylaşımlar ile Exxen hakkında, açıklamalarda bulundu. Bu açıklamaların arasında Exxen  için oldukça güçlü ve ilgi çekici bir proje olduğu söyleniyor. Aynı zamanda gençlerin izlenim yönleri daha güçlü olduğu için bu konuda gençlerin ilgisini çekecek içeriklere sıklıkla yer verilmiştir. Gündemde adı duyulan ve önemli işlere imza atmış yönetmenler, oyuncular aynı zamanda YouTube platformundaki youtuberlar, Exxen içerisinde boy göstermesi beklenen isimlerdir.

Exxen Türkiye İçin Bilinenler Neler?

Exxen için ses getirmesi bekleniyor. Aynı zamanda birbirinden farklı isimlerin projede görüleceği söyleniyor. Acun Ilıcalı’nın büyük beklentiler ile açıklamalarda bulunduğu Exxen, bir süre gündemden düşmeyeceğe benziyor.

Exxen üyelik kaç TL?
Yani artık platformda her zamankinden daha fazla film bulmak mümkün. Mubi, aylık 25,99 TL olarak ücretlendiriliyor. Eğer yıllık üyelik almak isterseniz de her ay için 15,99 TL ödemeniz gerekiyor.
Exxen 7 gün ücretsiz Nasıl Yapılır?
Exxen’e üye olmak için bilgisayarınızdan www.exxen.com.tr adresini ziyaret ederek yeni hesap oluşturabilirsiniz. Açılan sayfada “Ad Soyad, E Posta” bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümüne ulaşabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen’e yeni üyelikler için geçerlidir
Konuşanlar kaç bölüm Exxen?
Etkinlik sırasında yanınızda yiyecek içecek bulundurmamanızı ve yetkililer tarafından yapılan uyarılara uymanızı rica ediyoruz. – Yukardaki kurallara uygun davranmayan sanat severler yetkililer tarafından etkinlik alanından uzaklaştırılacaktır. – Etkinlik Süresi : 2 Bölüm olmak üzere toplam 3 saattir.
Exxen ilginç bazı olaylar kaç bölüm?
Bölüm sayısı 10

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/exxen-filmleri/

https://sartlari.com/exxen-fiyat/

https://sartlari.com/exxen-dizi-onerileri-exxen-dizileri/

https://sartlari.com/exxen-nedir-exxen-neden-kuruldu/

https://sartlari.com/exxen-exxen-nedir-exxen-ne-icin-kullanilir/