Exxen Nedir, Exxen Neden Kuruldu? - Şartları Neler

Exxen Nedir, Exxen Neden Kuruldu?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...
Anasayfa > Genel > Exxen Nedir, Exxen Neden Kuruldu?
12 Kasım 2020
610 okunma
Exxen Nedir, Exxen Neden Kuruldu?

Exxen, bir Acun Medya projesidir. Hakkında birçok söylentinin de bulunduğu proje için Acun Ilıcalı hangi açıklamalarda bulundu? Proje için ses getiren ve hakkında konuşulan bir platform olacağı ve dikkat çeken isimlerin yer alacağı söyleniyor. Peki, Exxen nedir? Exxen platformu için hangi içerikler hazırlanıyor? Exxen hakkındaki  sorular ve cevapların, hepsi ve daha fazlası yazımızın devamında.

2022-2023 Projesi Exxen Nedir?

Türkiye’nin ünlü televizyoncusu Acun Ilıcalı, kendi kanalı olan TV8 içerisinde yer verdiği birçok içerik ile oldukça fazla beğeni ve ilgi kazanmıştır. Acun Ilıcalı, yalnızca televizyonculukta değil birçok platform ile de adını duyurmuş bir yayıncıdır. Günümüzde gelişen teknoloji ile birlikte dijital dünya oldukça fazla ilgi toplamaktadır. Birçok kişinin adım attığı ve ün kazandığı dijital platform için Acun Ilıcalı’da, Exxen isimli yeni proje ile hazırlıklara atılmış oldu. Exxen henüz kurulma aşamasında olan bir projedir. Projenin, 2022-2023 projesi olacağı ve 1 Ocak’ta yayın hayatına atılacağı planlanıyor.

Exxen Neden Kuruldu?

Exxen Nedir? Exxen Netflix, BluTv gibi dijital platformlara rakip olarak gelen  ciddi bir projedir.  Acun Ilıcalı, Acun Medya ile birlikte birçok ünlü fenomenin de içerisinde bulunacağı platformu için fazlasıyla ses getireceğini ve yoğun ilgi ile karşılanmasının beklenildiğini belirtmiştir. Aynı zamanda proje için birçok ünlü ile de konuşulduğu söyleniyor.

Exxen Nedir; Exxen’de Kimler Yer Alıyor?

Acun Ilıcalı’nın yeni dijital platformu Exxen, gençlerin ilgisin de olan fenomenlerin bulunacağı bir proje olacak. Proje içerisinde YouTube platformundaki birçok ismin de yer alacağı söyleniyor. Reynmen lakabı ile bilinen Yusuf Aktaş, Orkun Işıtmak, Gökhan Çınar’ın sunuculuğunu yaptığı Katarsis programı, Enis Arıkan, İbrahim Büyükak ve beraberinde ki birçok isim farklı projeler ile platformda görülecek. Aynı zamanda Exxen için Ceza ve Sagopa Kajmer’in bir rap yarışmasında jüri olarak bulunacağı da bekleniyor.

Exxen İçerikleri Neler?

Proje için birçok dizi, film ve yarışma üzerine çalışmalar yapıldığı da Acun Medya’nın farklı markalara açıklamaları ile öğrenilmiştir. Exxen oldukça geniş donanımlı bir platform olacak. Rap yarışmaları, geçmiş zamanlarda ki hafızalara kazınmış Sihirli Annem dizisi ve ünlü yönetmenlerin filmleri, proje de bulunacak.

Exxen kuruldu mu?
Acun Medya’nın kurucusu ve sahibi Acun Ilıcalı tarafından kurulan ve 2022-2023 yılında yayın hayatına başlayan Exxen, ilk kez kamuoyuna 24 Eylül 2020 tarihinde Acun Ilıcalı’nın Instagram hesabından, “Yeni dijital platformumuz Exxen’de yakında beraberiz.” açıklamasıyla duyuruldu
Neden Exxen ismi?
Acun Ilıcalı’nın yeni platformu EXXEN’in isim babası Ali Taran’mış. Platformun ismi eksen kelimesinden türetilmiş. Logosu ücretsiz olarak dağıtımı yapılan TR Impact fontundan yapılmış.
Exxen sahibi kim?
UEFA’nın Şampiyonlar Ligi başta olmak üzere 3 Avrupa kupası organizasyonun maç naklen yayın hakkını Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen adlı kanal alıyor. UEFA Şampiyonlar Ligi, UEFA Avrupa Ligi ve UEFA Avrupa Konferans Ligi’nin 3 sezon boyunca Türkiye’deki yeni yayıncısının EXXEN kanalı olacağı iddia edildi.
Exxende ne var?
Aleyna Tilki ve Cemal Can’dan müzikal. … Next Top Model, Rapstar gibi yarışmalar. … Belgesel, spor, astroloji, moda içerikleri. … Çocuklara özel içerikler.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/exxen-fiyat/

https://sartlari.com/exxen-filmleri/

https://sartlari.com/exxen-dizi-onerileri-exxen-dizileri/

https://sartlari.com/exxen-dizileri-exxen-dizi-cesitleri/

https://sartlari.com/exxen-exxen-nedir-exxen-ne-icin-kullanilir/