Instagram şifremi Unuttum SMS ile Yenileme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Instagram şifremi unuttum, ınstagram şifresi yenileme, ınstagram şifremi sms ile yenilemek istiyorum

Anasayfa > Genel > Instagram şifremi Unuttum SMS ile Yenileme
22 Şubat 2019
360 okunma
Instagram şifremi Unuttum SMS ile Yenileme
Okuma süresi: < 1 dakika

Instagram SMS ile şifre yenilemeişlemi nasıl yapılır?

Ücretsiz fotoğraf ve video paylaşma uygulaması olan, anlık paylaşım imkânı ve filtreli fotoğraf paylaşmaya olanak sağlayan Instagram uygulaması Dünyanın tüm ülkelerinde kullanılan bir uygulamadır. Tüm dillere uyum sağlayan seçenekleri ile kullanıcılarına anlaşılır bir hizmet sağlamaktadır. Oldukça sevilen bir uygulama olmasının yanı sıra kullanıcılarına oldukça güvenli bir firma olduğunu da söyleyebiliriz.

Instagram Güvenilir Şifre

Instagram kullanıcısı olmak için e- posta veya cep telefonu numaranız ile sistem üzerinde hesap oluşturabilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken bir kullanıcı adı ve bir şifre oluşturmak. Kullanıcı adınız daha önce hiç kimse tarafından kullanılmıyor olmalıdır. Bu nedenle benzersiz bir kullanıcı adı oluşturmanız gerekmektedir. Instagram uygulamasının önerileri ile başka kimse tarafından kullanılmayan bir kullanıcı hesabı oluşturmanız mümkün hale gelmektedir.

Uygulamaya giriş için mutlaka kullanıcı adınızı ve şifrenizi yazmanız gerekmektedir. Olası bir şifre unutma gibi durumlarda şifre yenileyerek hesabınızı açabilirsiniz. Şifre yenileme seçenekleri olarak öncelikli kullanılan yöntem SMS yöntemidir. Instagram şifremi Unuttum SMS ile Yenilemekonusunda yapmanız gereken işlemler de oldukça basittir.

SMS İle Instagram Şifre Yenileme Nasıl Yapılır?

Çeşitli sebeplerden dolayı uygulama şifrelerini unutabilir ya da yanlış girebilirsiniz. Bir diğer seçenekler ise güvenli bir şifre olmadığını düşünmeniz ya da ikinci bir kişinin şifrenizi öğrenmesi gibi durumlarda şifrenizi yenileme işlemine başvurabilirsiniz.

Bu işlemleri yapmak ve şifre yenilemek için SMS ve e- posta yöntemlerini kullanabilirsiniz. Uygulamada telefon numarası ile kaydolan kullanıcılar telefon yani SMS yolu ile uygulama şifresini kolayca değiştirebilmektedir. Bu işlemlerden sırasıyla bahsedecek olursak maddeler halinde sıralayabiliriz.

  • Öncelikle cep telefonunuz ya da bilgisayarınız üzerinden instagram uygulamasına giriş yapın.
  • Şifremi unuttum butonuna tıklayın.
  • Bu butonun yönlendirmiş olduğu bölüme kullanıcı adınızı, telefon numaranızı ya da e- posta adresinizi yazın.
  • Giriş bağlantısı gönder sekmesine tıklayarak SMS seçeneğini seçin.
  • Hesabınızı oluştururken bildirmiş olduğunuz cep telefonu numarasına yenilenen şifre bilgisi sistem tarafından gönderilecektir.
  • Instagram şifremi Unuttum SMS ile Yenilemeişleminden sonra yeni şifrenizi oluşturabilirsiniz.