İninal Kart Şifremi Unuttum | Ininal kartımın şifresini nasıl öğrenebilirim? - Şartları Neler

İninal Kart Şifremi Unuttum | Ininal kartımın şifresini nasıl öğrenebilirim?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İninal kart 4 haneli şifremi unuttum, ininal kart şifre oluşturma, ininal kart şifre değiştirme internetten, ininal kart şifre değiştirme online

Anasayfa > Genel > İninal Kart Şifremi Unuttum | Ininal kartımın şifresini nasıl öğrenebilirim?
13 Şubat 2019
2.802 okunma
İninal Kart Şifremi Unuttum |  Ininal kartımın şifresini nasıl öğrenebilirim?

Ininal kart şifresi bilgisayarınızda online olarak alışveriş yapmak istediğiniz zamanlarda şifre kullanarak işlem yaparken kullandığınız dört basamaklı bir koddur. Bir MasterCard örneği olan Ininal kartı, şifreli sistemi ile tıpkı diğer kredi kartlarında olduğu gibi kullanıcılarına güvenlik imkanı sağlar. Fiziksel POS makinelerinin maliyetine ek olarak, PTT ATM’lerinde kullanmak için kart şifrenizi de girmeniz gerekir. Her zaman söylediğimiz gibi, her şey güvenliğiniz için yapılmaktadır. Elbette İninal kart şifremi unuttum gibi bir durum ile karşılaşırsanız şifrenizi mutlaka yenilemeniz gerekir. Çünkü aksi halde bir işlem yapamazsınız.

Kart Şifremi Nasıl Değiştirebilirim? | İninal şifremi unuttum

Kartın şifresi, kart numarasının son 4 hanesidir. Bu şifreyi değiştirmenin iki yolu vardır, hangisi daha kolaysa onu tercih edebilirsiniz.

PTT ATM’lerinde:

Kartınızı bir PTT ATM’ye takın.

Kart şifrenizi girin.

Açılır menüden “Şifre Değiştir” e tıklayın.

Yeni bir şifre girin ve işte şifreniz değişmiş demektir.

İninal.com’daki çevrimiçi işlemler:

İşlem, sadece ininal.com üzerinden gerçekleştirilir, yeni bir şifre otomatik olarak tespit edilir ve ininal hesabın sahibinin telefon numarasına yeni şifre gönderilir. İşte bu resmi siteden şifre değişimini gerçekleştirebilirsiniz.

İninal.com Online e-posta adresiniz ve şifreniz ile giriş yapın.

Şifreyi sıfırlamak istediğinizde “Şifremi Unuttum” düğmesine tıklayın.

“Kart Şifresini Güncelle” düğmesini tıklayın.

Güvenlik için, önce kişisel bilgilerinizi doğrulamanız gerekir.

Kimlik numarasını, adını ve doğum tarihini girin.

Annenizin kızlık soyadının iki rastgele karakterini girin.

Belirtilen cep telefonu hesabına yeni bir şifre gönderilecektir.

Ininal Wallet Uygulaması Ne İşe Yarar?

Kart bakiyeleri, faturaları taşıma, istediğiniz zaman sanal kaynak kartı oluşturma gibi yalnızca alışveriş ile ilgili değil, Android ve iOS için de yerleşik işlevlerin birçoğunu kullanabilirsiniz. Güncel internet sitesi ile hepsi çok basit olacak.

Kullanıma hazır, bu her yerde çalışan bir ticaret karttır. Kartınıza çok fazla para yüklemeden de kullanabilirsiniz. 12 yaş ve üstü herkes bu karta sahip olabilir. Kredi kartınızın ve / veya banka kartınızın geçtiği her yerde güvenle ve hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. İnternette, fiziksel mağazalarda, genel olarak, dünyanın her yerinde ve tabi ki oyunlarda kartınız sizinle olacak.

Ininal Kart Nasıl Alınır?

Bu karta sahip olmak, kullanmak kadar kolaydır. Bu kartı web sitesinden, ayrıca Vatan, D&R, PTT, Migros, TveK, Kim Market, Mjet ve gazete bayileri bilgisayarlarından alabilirsiniz. İninal kart şifremi unuttum işlemlerinde de sitenin resmi halini kullanmanız önerilir.

Yeni kart şifresi nasıl değiştirilir?
Bankalar, kredi kartı ya da banka kartınızın şifresini değiştirmeniz için birçok yol sunar. Bankanıza ait ATM’lerden, telefon yoluyla müşteri hizmetlerinden ya da şahsen bankanızın şubelerinden herhangi birini ziyaret ederek kart şifresini değiştirmek bu seçenekler arasında yer alır.
Ininal Kart Kart No nerede?
Yenilenen İninal Kart’ın ön yüzünde geleneksel kartlarda bulunan kart numarası veya ödeme sistemi logosu (Visa) yer almıyor. Yenilenen kartlarda kart numarası, son kullanma tarihi, CVV (güvenlik kodu) kartın arka yüzünde yer alıyor
Ininal kart telefon numarası nasıl değiştirilir?
ininal.com Online İşlemler’e giriş yaptıktan sonra, sol menüde yer alan HESAP BİLGİLERİMİ GÜNCELLE başlığı altında yer alan CEP TELEFONUMU DEĞİŞTİR menüsüne giriş yapınız. Bu menü altından 3 adımlı güvenlik önlemlerini geçerek kolaylıkla cep telefonu bilginizi güncelleme imkanı bulacaksınız.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/instagram-sifremi-unuttum-sms-ile-yenileme/

https://sartlari.com/e-posta-sifremi-unuttum-degistirmek-istiyorum/

https://sartlari.com/instagram-sifremi-unuttum-e-postami-bilmiyorum/

https://sartlari.com/facebook-sifremi-unuttum-e-postami-bilmiyorum/

https://sartlari.com/ininal-kart-nereden-alinir/