Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum | Instagram şifreyi unuttum nasıl değiştirebilirim? - Şartları Neler

Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum | Instagram şifreyi unuttum nasıl değiştirebilirim?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

İnstagram şifre unuttum 2019, instagram e posta adresi bulma, ınstagram şifremi unuttum sms ile yenileme, instagram şifremi unuttum hesabımı nasıl kapatabilirim

Anasayfa > Genel > Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum | Instagram şifreyi unuttum nasıl değiştirebilirim?
17 Şubat 2019
1.109 okunma
Instagram Şifremi Unuttum E-postamı Bilmiyorum |  Instagram şifreyi unuttum nasıl değiştirebilirim?

Instagram şifre kurtarma işlemi sırasında şifremi unuttum sorunu nasıl çözülür? Cep telefonundan instagram şifrenizi sıfırlamayı deneyin. Sorun hala çözülmediyse, kimliğinizi onaylayan bir istek oluşturmayı deneyin. Unutulan şifreler için güvenlik sorunlarına ve bir cep telefonunda parola sıfırlamanın yanı sıra, çözüm çok zordur .Instagram şifremi unuttum e-postamı bilmiyorum sorununu çözmek için birçok yöntem vardır.

Nereden İşlemler Yapılacak?

Sorunu çözmek için ilk olarak gideceğiniz yer instagram.com adresidir. Bu adrese gidip “Unuttun mu?” seçeneğini tıklayabilirsiniz. Kullanıcı adınızı veya Instagram hesabınızı açtığınızda, unuttun mu kısmına tıklayın, kullandığınız e-posta adresini girin ve hesabınızı taratın. Instagram güvenlik talimatlarını izleyin.

  • Instagram şifremi unuttum
  • Instagram şifrenizi kurtarma gibi yönergeler karşınıza çıkacak.

E-posta hesabınıza erişemiyorsanız veya bir şifre hatası alıyorsanız, lütfen posta servisiyle iletişime geçin. Bazen sunucudaki bir şifre hatası sosyal ağlarda bulunabilir. Bu gibi durumlarda, alternatif bir İnternet bağlantısı kullanarak giriş yapmayı deneyebilirsiniz. Yine, başka bir cihazdan veya bilgisayardan hesabınıza giriş yapmayı denemenizi öneririz.

Instagram Şifresi Hatası Nedir?

Bir hata mesajı alıyorsunuz veInstagram açılmıyor. Telefonunuzda yüklü olan instagram uygulamasında “Daha fazla yardıma ihtiyacınız” ile daha fazlasını yapmaya çalışabilirsiniz. Instagram hesabınıza ve e-posta hesabınıza erişemiyorsanız, instagram yardım mesajı ile resmi servislere ulaşmalısınız.

Instagram hesabınızı geri yüklemek için Facebook Giriş Sorunu Bildirimi’nde kullanılan formu kullanın. Facebook.com / help / contact / 283958118330524 adresinde deneyin. Instagram uygulamalarında gördüğünüz gibi Instagram Facebook ile bağlı bir uygulamadır.

Parolanızı her zamanki gibi sıfırlayabilirsiniz; SMS, e-posta veya ilişkili facebook.com hesabı tarafından kullanılır. Bunlardan herhangi birini kullanarak şifrenizi sıfırlayabilirsiniz. Bunu yapmak için Instagram giriş ekranı bölümünde unutulan şifreyi tıkladığınızda gerekli yönlendirmeleri burada bulabilirsiniz. Bu bilgilerden bir tanesine sahip olsanız bile şifrenizi yenilemeniz olanaklar içindedir.

Peki Başka Sosyal Medya Bağlantınız Yoksa Ne Olacak?

Hem SMS hattınız hem de Facebook hesabınız bağlı değilse, instagram hesabınızda küçük bir miktar kalır. Size iki yol daha sunuyoruz, ancak elde ettiğiniz sonuçlar kesin olmayacak. Birincisi, instagram yardım merkezini aşağıdaki numaradan aramak, ikincisi ise araç programları ile iletişime geçerek size yardımcı olacak kadar beklemektir. Bazı kullanıcılar bu Instagram şifremi unuttum e-postamı bilmiyorum yöntemlerinin işe yaradığını belirtir, ancak kesin işe yaradığını söyleyemeyiz.

Instagram şifremi unuttum nasıl bulabilirim?
Telefon veya bilgisayar üzerindeki herhangi bir tarayıcı aracılığı ile instagram.com adresine girin. E-posta adresimizi girelim ve Şifreyi Yenile butonuna basalım. Şifre sıfırlama bağlantınız e-posta adresinize gelecektir.
Instagram mevcut şifremi unuttum nasıl değiştirebilirim?
Hesaba giriş işlemi gerçekleştikten sonra profil ayarlarına tıklayın ve sonrasında sol tarafta yer alan Şifre değiştir butonuna tıklayın. Açıklan pencerede ‘Eski Şifre’, ‘Yeni Şifre’ ve ‘Yeni Şifreyi Tekrar Gir’ seçeneklerini doldurun. Şifreyi kaydet butonuna tıklayarak işleminizi bitirin.
Eski instagram hesabımı nasıl geri alabilirim?
Nüfus cüzdanınızda yazan adınızı ve soyadınızı girin. En son kullandığınız güncel e-posta adresini girin ve ülke yerine de Türkiye yazın. Bu bilgilerle formu doldurduktan sonra birkaç gün içerisinde Instagram tarafından bir mail gönderilecektir.
Instagram hesap nasıl kurtarılır?
Adım #1: Instagram mobil uygulamasını ya da internet sitesini açın. Adım #2: Giriş ekranındaki Şifreni mi Unuttun? … Adım #3: Hesabınızın adını ya da hesabınıza ait telefon numarasını veya e-posta adresinizi yazın. Adım #4: Giriş Bağlantısı Gönder butonuna tıklayın.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/facebook-sifremi-unuttum-e-postami-bilmiyorum/

https://sartlari.com/en-guzel-resimli-cuma-gunu-mesajlari/

https://sartlari.com/instagram-sifremi-unuttum-sms-ile-yenileme/

https://sartlari.com/ininal-kart-sifremi-unuttum/

https://sartlari.com/e-posta-sifremi-unuttum-degistirmek-istiyorum/