İşlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua | İşlerin yolunda gitmesi için hangi Esmaül Hüsna? - Şartları Neler

İşlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua | İşlerin yolunda gitmesi için hangi Esmaül Hüsna?

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (6 votes, average: 3,67 out of 5)
Loading...

İşlerin rast gitmesi için esmaül hüsna, işlerin rast gitmesi için tesbih, işlerin rast gitmesi için üzerimizde taşımamiz gereken, işlerin kötüye gitmesi için dua

Anasayfa > Genel > İşlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua | İşlerin yolunda gitmesi için hangi Esmaül Hüsna?
01 Mart 2019
9.279 okunma
İşlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua | İşlerin yolunda gitmesi için hangi Esmaül Hüsna?

İşlerin düzelmesi için dua var mıdır? İşlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua hangisidir? Bazı dönemlerde kişilerin hayatları biraz yolundan çıkabilir, kötü olaylar yaşayabilir, işleri kötüye gidebilir. Bu gibi durumlar hemen hemen herkesin başına gelmekle birlikte kimisi için dayanılmaz bir hale gelebilir. Allah inancı olan kimseler ibadetlerini yaparken hep ondan ister, hep ona sığınırlar. Allah bir şey hayırlıysa verir, değilse kimse ya da hiçbir durum hayırlı olmayanı gerçekleştiremez. Allah inancı olan kişiler kötü zamanlarında yine ona sığınır, el açar dua ederler. Dua etmek kişiye hem iç huzur verir hem de Allah’a seslerini en doğru şekilde duyurabilirler. İşlerinizin yolunda gitmediği dönemlerde okunacak dualar ile kendinizi iyi hissedebilir ve işlerinizin yoluna girmesini sağlayabilirsiniz. Yazımızın devamında bu duayı ve anlamını bulabilirsiniz.

İşlerin rast gitmesi için okunması gereken etkili dua hangisidir? | Tüm işlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua

İşlerinizin rast gitmesi için okumanız gereken dua ;

“Allahümme innî ketebtenîşe gıyyen fektübsa’ı’den. Vem husmi an divânileşgıya’i ve semminite gıyyen verzügni. A’yetelenbiya’ivensurnialacemi’ılegda’ivahşürniyevmelgıyameti fi zümratil’em biya’ialeyhimüs’selam. Vee’ız’ni min derkileş gıya’iinnekesemiud’düa’i bi rahmetike yaerhamer’rahımiyn”

Allah’tan yardım istemek, ona dua etmek ve hayırlısını dilemek yapılacak en güzel eylemdir. Bu şekilde eğer sizin ve bütünün hayrınaysa bu duanız kabul olacaktır.

İşlerin rast gitmesi için okunan duanın anlamı nedir?

””Ey Allah! Eğer benim sonumu kötü yazdıysan bahtiyar yaz, adımı kötülerin dosyasından sil ve beni takva sahibi biri olarak kayda geçir. Sen bana Enbiyâ Suresinin 101. ayetin de, haklarındagüzelkarargeçtiğinibildirdiğinkullarınarasınagirmeyinasib et, bütün düşmanlarıma karşı bana yardım et, kıyamet günü beni Peygamber aleyhisselam zümresinde haşret, kötülerin derecesine düşmekten beni muhafaza et. Şüphesiz duaları hakkıyla işiten ancak sensin. Ey acıyanların en merhametlisi! Rahmetinle duamı kabul et! Amin”

İşlerin rast gitmesi için okunacak duayı kaç kere okumam lazım?

İşlerin rast gitmesi için inanılmaz etkili dua sayesinde her şey yoluna girecektir. Bu duayı her gün 3, 7, 21, 41 kere okuyabilirsiniz.

İşlerin Yolunda Gitmesi İçin Hangi Esmaül Hüsna?
İşlerin Rast Gitmesi ve Zor İşlerin Çözümü için Esmaül Hüsna ve Dualar Ya Mucib, Ya Latif, Ya Bâri, Ya Fettah, Ya Hamid, Ya Muhyi, Ya Kayyum, Ya Vâsi, Ya Muğni, Ya Mucib.
Her İşim Ters Gidiyorsa Hangi Dua Okunur?
Her namazda sonra ” Yâ Muksit celle celalühü” (209) defa zikreden kimselerin olumsuz ve ters giden bütün işleri düzelir.Allah’ın izni ve yardımıyla inşallah.
İslerin Açılması İçin Hangi Sure Okunur?
“Allahümme Ya Ganiyyü,Ya Hamidü,Ya Mübdiü,Ya Mu’idü,Ya Rahimü,Ya Vedüd.Eğnini bi Halalike an Haramike ve bi Fadlike Ammen Sivake.”
Dilek ve Dua Nedir?
Aslında bu ikisinin birbirinden pek bir farkı yoktur. Dilekte kimden istediğimizin belli olmadığını düşünürüz. Dua da ise bariz bir şekilde bellidir ulaşacağı yer temennilerimizin. İnsanlar neden ihtiyaç duyarlar bu şekilde birinden bir şeyleri gerçekleştirmesini?

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/islerin-rast-gitmesi-icin-dua/

https://sartlari.com/islerin-rast-gitmesi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/islerin-acilmasi-icin-okunacak-dua/

https://sartlari.com/dusmanin-defolup-gitmesi-icin-dua/

https://sartlari.com/19-19-saat-anlami/