Jean Claude Van Damme Müslüman Mı

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Okuma süresi: < 1 dakika Jean claude van damme eşi, van damme müslüman olduktan sonra,van damme müslümanım dedi mi, van damme müslüman iddiası

Anasayfa > Genel > Jean Claude Van Damme Müslüman Mı
13 Şubat 2019
409 okunma
Jean Claude Van Damme Müslüman Mı
Okuma süresi: < 1 dakika

Jean Claude Van Damme Müslüman mı? Dövüş filmlerinin önde gelen isimlerinden olan Van Damme hakkında Müslüman olduğu hakkında yapılan konuşmalar doğru mu? Uzun bir süreden beri özellikle sosyal medya üzerinden yapılan paylaşımlar doğrultusunda Döüş filmlerinin parlayan yıldızı Jean Claude Van Demme hakkında Müslümalığa geçiş yaptığına dair pek çok konu ile karşılaşılmaktadır. Aslen Belçikalı olan Van Damme 1960 senesinde dünyaya gelmiştir. Çok küçük yaşlarda karateye başlamış ve de kısa bir sürede siyah kuşak almayı başarmıştır. Gençliğinde bale eğitimleri de almış olan Van Damme filmlerde oynama hayaliyle 22 yaşında ABD’ye taşınmıştır. Sporcu kimliğini ve formunu korumak için burada bir spor salonuyla onların temizliğini yapmak karşılığında antrenman yapmaya başladı. Bu dönemde kısa süreli taksi şoförlüğü, pizzacılık, gece kulüplerinde güvenlik olarak da çalıştı. Çok sayıda filmde küçük roller aldıktan sonra Bloodsport filmiyle adını tüm dünyaya duyurmayı başardı. Van Damme’in yıldızı bu film ile parladı diyebiliriz.

Jean Claude Van Damme Müslüman mı oldu?

Jean Claude Van Damme Müslüman mı? Son dönemlerde özellikle sosyal medyada çalkalanan bir konu haline gelmiş olan Jean Claude an Damme Müslüman oldu iddialar herkesin ilgisini uyandırdı. Dövüş filmlerinin yıldızı olan Jean Claude Van Damme Müslüman oldu iddialarına Jean Claude Van Damme’in cevabı gecikmedi. Jean Claude Van Damme Müslüman olduğuna dair yapılan iddiaları yalanladı!

Jean Claude Van Damme Müslüman olduğu iddialarına nasıl yanıt verdi?

Jean Claude Van Damme, bir televizyon kanalı için gerçekleştirilmiş olan etkinlik için Türkiye’ye geldi. Antalya Rixos Suntage’da bulunan Belçikalı asıllı Van Dam, gazetecilerin sorularını yanıtladı. “Müslümanlığa geçtiğiniz doğru mu?” sorusuna da “tüm dinlere saygım sonsuz. Vermiş olduğum röportaj yanlış anlaşılmış. Müslüman olduğumu söylemedim, öyle bir cümle kurmadım” dedi.

Jean Claude Van Damme Müslümanlığa geçtiği haberlerini yalanladı!

Van Damme hakkında çıkan Müslüman oldu şeklindeki rivayetler, Van Damme tarafından yapılan açıklama ile son buldu. Kendisi bütün dinlere saygısı olduğunu fakat öyle bir cümle kurmadığını söyledi.