Mavi Müşteri Hizmetleri

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (1 votes, average: 5,00 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Mavi jeans müşteri memnuniyeti, mavi müşteri hizmetleri mesai saatleri, mavi müşteri hizmetleri direk bağlan

Anasayfa > Genel > Mavi Müşteri Hizmetleri
18 Şubat 2019
185 okunma
Mavi Müşteri Hizmetleri
Okuma süresi: 2 dakika

Mavi Jeans gibi büyük bir müşteri kitlesine sahip bir müşteri irtibat numarası veya birçok alışveriş merkezinin çağrı merkezi numarasını bulmak her zaman kolay değildir. Bir MaviJeans çağrı merkezine bağlanırken biraz beklemeniz gerekebilir. Müşteri temsilcileri, hattaki arama yoğunluğuna göre size geri dönecek ve şikayetlerinizi ve problemlerinizi dikkatle değerlendirecektir. Mavi müşteri hizmetleriile bağlantı kurabilmek için aşağıdaki mesajı kullanarak bizimle iletişime geçebilir ve bu konuda destek veya yardım alabilirsiniz.

Mavi Jeans Müşterilerinin Şikayetleri Hangi Yöndedir?

Mavi Jeans müşterileri için en sık karşılaşılan problemler, Mavi Jeans hakkında elbise, şikayet, bilgi ve teklifleri iade etmek veya değiş tokuş yapmak istediklerini belirtirler.

MaviJeans iletişim merkezinin telefonunu kullanarak ilginizi çeken tüm konularda bilgi alabilir ve temsilcilerinden cevap alabilirsiniz.

Çözümleri bulamadığınız durumlarda, destek için Mavi Jeans Çağrı Merkezi veya müşteri desteği ile iletişime geçmeniz en iyisidir.

Müşteri Desteği İletişim Telefon Numarası Nedir?

İstanbul’da Sait Akarlılar tarafından kurulan Mavi, Türkiye’nin önde gelen tekstil üreticilerinden biridir. 1991 yılında kuruluşundan bu yana, tüm dünyaya yayılmış ve dünya çapında bir marka haline gelmiştir. Dünyanın büyük ülkelerindeki satışları ile Mavi, 50 ülkede 300’den fazla şubede müşterilerine kaliteli hizmetler sunmaktadır.

2012 yılı itibariyle 315 milyon doları aşan bir şirket bu başarılar ve kaliteli ürünler için ödüller kazanmıştır. En iyi marka Jean Almanya’da olduğu görülmektedir. Esas olarak genç kadın ve erkeklere yönelik ürünler üretmesine rağmen, her yaştan insan için uygun bir ürün bulmak için geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Müşterilerinize en iyi hizmeti verebilmek için Mavi iletişim yöntemleri oluşturulmuştur. Telefonunuzla, ayrıca mavi iletişim formu ve web sitesiyle iletişim kurabilirsiniz.

Mavi müşteri hizmetlerine bağlanmanın başka bir yolu da telefon görüşmesi yapmaktır. 0850 288 62 84 Mavi Müşteri servis numarasını arayabilirsiniz. Hafta içi 08: 00-12: 00-13: 00-17.30 arası ve Cumartesi günleri 09: 00-12: 00-13: 00-14.30 arası hizmet verilmektedir.

Müşteri Hizmetleri İade Kabul Ediyor Mu?

Hesabınızın arkasındaki veya www.mavi.com adresindeki iade / değişim formunu doldurarak ve ürünlerin kutusundaki sipariş numarasını belirterek, siparişlerinizi ücretsiz olarak adrese gönderebilirsiniz. İade / değişim işlemini Mavi müşteri hizmetleribaşlatabilir.