System Thread Exception Not Handled Windows 10 - Şartları Neler

System Thread Exception Not Handled Windows 10

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (2 votes, average: 3,50 out of 5)
Loading...

System thread exception not handled windows 10 hatası çözümü, system thread exception not handled windows 10 ntfs sys, system thread exception not handled win10, system thread exception not handled windows 10 atikmdag sys

Anasayfa > Genel > System Thread Exception Not Handled Windows 10
12 Şubat 2019
1.743 okunma
System Thread Exception Not Handled Windows 10

System Thread Exception Not Handled Windows 10 ve Windows 8 işletim sistemine sahip bilgisayarlarda ve yeni Windows 10 işletim sisteminde bir hata işlenmiş olarak görünür. Bu sorun genellikle eski donanım bilgisayarlarına yeni işletim sistemleri kurduktan sonra ortaya çıkan uyumsuz sürücülerden kaynaklanır.

Sistem İş Parçacığı Hatası Nasıl Düzeltilir?

Bu sorunun çözümü sürücüyü, yani bilgisayarınızın donanımına ve kurduğunuz işletim sistemine göre indirmek ve kurmaktır. Windows sürücülerini kendiniz yüklediyseniz, yüklü sürücüleri kaldırmanız ve uyumlu sürücüler yüklemeniz gerekir.

Sistem Akışı İstisnası Hatasının Çözümü Nedir?

Bilgisayarınızın sürücülerini güncelleyin.

Windows’u DVD’nizden veya USB’den sürücü güncellemesi yaparak onarın.

Bilgisayarı açarken hata alırsanız, güvenli modda açın ve yakın zamanda yüklediğiniz tüm sürücüleri veya programları kaldırın.

Windows güncellemelerini yapın.

Programların neden olabileceği virüsten koruma veya kötü amaçlı yazılımı devre dışı bırakmayı deneyin.

Bilgisayara Ve Programlara Zarar Verir Mi?

Hata alırsanız, sistem dosyalarınızdan bazıları zarar görebilir veya başka bir yazılım tarafından kesintiye uğrayabilir, bu nedenle aşağıdaki işlemleri yaparken dikkatli olunmalıdır.

Windows 10 hatasından kaynaklanan asıl sorun bilgisayarı güvenli modda açmamaktır. Bu sorunu çözmek için önce Windows 10’u güvenli modunu etkinleştirmelisiniz.

Bilgisayarı önyüklenebilir bir Windows 10 DVD ile açın. Bir kurulum DVD’niz yoksa, USB sürücüsünü kullanmalısınız. Windows 10 DVD’li bir bilgisayarı açtığınızda, Windows kurulum ekranı görünecektir.

Bir sonraki ekranda “Bilgisayarı Kurtar” ı seçin.

Seçenekler ekranında, Sorun Giderme’yi seçin.

Gelişmiş Seçenekler’e tıklayın.

Komut istemine C: yazın ve ENTER tuşuna basın.

Komut isteminde BCDEDIT / SET {DEFAULT} BOOTMENUPOLICY LEGACY yazıp Enter tuşuna basın.

Bu işlemden sonra “İşlem Tamamlandı” mesajı belirir.

Çıkışa basın ve enter tuşuna basın.

Seçenekler ekranında, Windows 10’u yeniden başlatmak için “Yeniden Başlat” ı tıklayın.

Bilgisayarı yeniden başlatmadan önce F8 tuşuna birkaç kez basın.

Bu ekranda güvenli mod butonunu seçin.

Windows 10’u güvenli modda açtıktan sonra sürücülerin güncellenmesi ve yeniden yüklenmesi gerekir.

Denetim Masası> Tüm Denetim Masası Öğeleri> Sistem kataloğunu açtıktan sonra ekran bağdaştırıcıları için ekran kartı sürücülerini kaldırın.

Bilgisayarı yeniden başlatın.

Bilgisayarı yeniden başlattıktan sonra, sistem dizisinde bir hata mesajı almazsanız, sürücüleri yeniden yükleyin ve gerekli güncellemeleri yapın. Artık System Thread Exception Not Handled Windows 10 sorununu rahatlıkla çözebilirsiniz.

Mavi ekran hatası ne yapmalıyım?
MAVİ EKRAN HATASI ÇÖZÜMÜ NEDİR? Mavi ekran hatası ile karşılaşan kullanıcılar Bilgisayarı tekrardan kapatıp açmalıdır. Eğer hata devam ediyor ise hata ile karşılaştıktan sonra ekranda çıkan yazıları kopyalayıp internette aranmalıdır. Bu şekilde problemin nedeni bulunabilir.
Mavi ekran hatası Windows 10 neden olur?
Yetersiz depolama alanı Yeni bir işletim sistemi kurarken veya mevcut işletim sisteminizi güncellerken, yeterli depolama alanının bulunmaması nedeniyle mavi ekran hatası alabilirsiniz. Bu hataların önüne geçmek için her zaman yeni güncelleme ve kurulum öncesi depolama alanınızı kontrol etmenizi öneriyoruz.
PC mavi ekran hatası neden olur?
Bilgisayarımıza takılı olan ram parçasından kaynaklanmaktadır. Yani bu demektir ki donanımsal bir sorundan dolayı ram arızasından dolayı bilgisayarımız mavi ekranda düşer ve donanım çakışması ile beraberinde yazılım çakışması meydana gelir.
Mavi ekran hatası formatla düzelir mi?
Orijinal Windows kullanın. Güncel sürücüler kullanın. Sıcaklık değerlerini kontrol edin. Parçaları söküp-takmayı deneyin. Hız aşırtma yaptıysanız sıfırlayın. BIOS güncellemesi yapın. MemTest86 testini yapın. Disklerinizin sağlığını kontrol edin.

İlginizi Çekebilir;

https://sartlari.com/an-operating-system-wasnt-found-hatasi/

https://sartlari.com/vakif-emeklilik-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/mavi-musteri-hizmetleri/

https://sartlari.com/instagramda-ekran-goruntusu-alinca-bildirim-gider-mi/

https://sartlari.com/instagramda-ne-zaman-aktif-oldugunu-gorme/