Money Club Kart Güncelleme

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (9 votes, average: 2,89 out of 5)
Loading...

Okuma süresi: 2 dakika Money club kart güncelleme nasıl yapılır, money club kart güncelleme sms, money club kart nedir, money club güncelleme sms, money club kart izin, money club güncelleme nasıl yapılır

Anasayfa > Genel > Money Club Kart Güncelleme
16 Şubat 2019
13.660 okunma
Money Club Kart Güncelleme
Okuma süresi: 2 dakika

Migros Ticaret A.Ş. Türkiye’de 1954 yılından bu yana faaliyette olan bir süper market zinciridir. Kuruluşunda iş modeli olarak İsveç’te bulunan bir kurum örnek alınmıştır. Günlük hayatın koşuşturması içerisinde ihtiyaç duyulan tüm ürünler için süper marketler tercih edilir. Ürün çeşitliliği ve tüm bu ürünleri tek çatı altında bulma durumu, süper marketleri en sık ziyaret edilen yerler arasına yükseltir. Migros’ ta bu hizmetin yanı sıra alınan ürünlerde zaman zaman indirim sağlayan, puan toplanabilen Money Club kartı müşterilerine sunmuştur. Money Club Kart güncelleme işlemi yapmak da kartı kullanma konusunda kolaylık sağlar.

Money Club Kart Nedir?

Money Club Kart, Migros marketlerde yapılan alışverişlerde kullanılan bir karttır. Seçili ürünlerde yapılan indirimler, bu karta sahip olmayanlar için geçerli olmaz. Yapılan toplam alışveriş miktarına ve puan kazandıran belirli ürünlerin alımına göre, kart içerisinde puanlar birikir. 1 money puan 1 TL’ye tekabül eder.Bu puanlar istenen alışveriş sırasında kullanılabilir. Migros sanal market uygulamasında da geçerli olan Money Club Kart, Migros’un yanı sıra bazı anlaşmalı kurumlarda da avantaj sağlar. Bu anlaşmalı kurumalar

 • Petrol Ofisi
 • Hopi uygulaması
 • Türk Hava yolları
 • Garanti Bankası’dır.

Nasıl Money Club Kart Nasıl Temin Edilir?

Money Club Kart Migros marketlerin kasasından 1,50 TL karşılığında satın alınabilir. Aynı zamanda Money Club Kart resmi web sitesi üzerinden, kart numarası boş bırakılarak, istenen diğer bilgileri doldurmak suretiyle sanal bir Money Kart oluşturulabilir. Market kasalarında ise sanal kartı kullanmak için cep telefonu numarasını  paylaşmak yeterlidir.

Money Club Kart Güncellemesi Nasıl Yapılır?

Money Club kart güncellemeişlemi iki şekilde yapılabilir.

 1. Satın alınan kart ile birlikte kullanıcıya verilen bilgi formu doldurularak herhangi bir Migros şubesinde, kasa görevlilerine teslim edilebilir.
 2. Satın alınan kartın güncellemesi internet ortamında yapılabilir. Bu işlem için izlenmesi gereken adımlar sırasıyla;
 • Money Club Kart resmi web sitesine giriş yapılır.
 • Açılan ekranın sağ üst köşesinde bulunan üye ol sekmesine tıklanır
 • İşlemlere devam edilebilmesi için sistem cep telefonu numarasını isteyen bir ekran getirir
 • Cep numarası girildikten sonra üyelik bilgileri formuna ulaşılır
 • Bilgiler doldurulur ve bir sonraki aşamaya geçilir
 • Cep telefonuna gelen SMS ile doğrulama yapılır.

Bu yönlendirmeler sonucunda Money Club Kart güncellemesi gerçekleşir.